Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec beta-testów WotLK

18 postów w tym temacie

Ja już się nie moge doczekac:). Kolejna postać którą łatwiej się wyleveluje czyli Death Knight oraz zwiedzenia ładniejszego i mniej science-fiction świata(nie denerwowały was te TBC-owe klimaty:P?). Szkoda tylko, że znów nie zrobią nawet jednego raidu 40-osobowego dla bardziej dużych i pracowitych gildi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mnie również dobijały te klimaty z zabarwieniem science-fiction, ale jedyne czego mi najbardziej szkoda, to czegoś, czego nie będzie również we WoTLK, a mianowicie muzyki Jasona Hayes''a.
Ktoś by pomyślał, że to nie jest aż tak znaczący element, ale to jeden z powodów dla któych lubiłem włączyć dźwięk z WoW''a, a teraz w outlandzie juz nie ma takiej muzyki, wole puścić z repertuaru jakiejś kapeli, a warswę audio WoW''a po prostu ściszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogo wotlk to chyba jedyna gra blizza która bedzie wydana w pospiechu np. teraz w grze jest miliard bugów wintergrasp jest praktycznie niegrywalne sa tylko 2 porzadne raidy heroici sa niezbalansowane a nowy bg ssie pałke chyba jedyna rzeczą która mnie zacheca do gry jest dk który też jest ostro zbugowany a na powtórke z rozrywki (war) nie mma zbytnio ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce to zobaczyc, i znowu wszyscy Ci ktorzy mieli wypasione sety epickie beda musieli zaczynac od nowa zabawe, kazdy zielony item bedzie lepszy od naszy epikow hehehe juz nie moge sie doczeka;)

pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zielone itemy na lvl 71 nie zastąpią nam epików typu t4-t5, nawet te z wyzszych lvli. wystarczy czytac troche forum blizza :) dopiero sety z raidow i heroicow na 80 lvl naprawde przebija t6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrand i nether jak dla mnie mają niesamowity klimat i theme muzyczny, lecz... czasami wole sobie posłuchać theme z logowania. Iście epiczne, jeśli będzie więcej kawałków z cudnym głosem tej pani z cinematixu... /uff :) Teraz przed nami najtrudniejsze-czekanie i odliczanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHCEMY NORTHREND !! CHCEMY NORTHREND !!
Już nie mogę sie doczekac ,a za niedlugo wskoczy title dypolmaty bo exalted z Miśkami z Timbermaw już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu coś pisał, że się boi bo muzyki nie robił ten sam gostek. To ja uspokoję bo tak imo jest genialna w WotLK i klimat samego dodatku to jego największy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:39, Afgncap napisał:

Ktoś tu coś pisał, że się boi bo muzyki nie robił ten sam gostek. To ja uspokoję bo tak
imo jest genialna w WotLK i klimat samego dodatku to jego największy plus.


Owszem, ja.
Hmm... Skoro tak mówisz, ja owszem całęgo northrend nie zwiedziłem, ale przeraziła mnie muzyka z grizzly hills, raz tam byłem i stwierdziłem, że nie za bardzo mi to podeszło. Ale już lepiej wypada icecrown i jego środowisko, niczym w filmie katastroficznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować