Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 milion Wiedźmina - polska wersja filmu rocznicowego i pytania od Was!

137 postów w tym temacie

Pytania do Redsów - Jak to jest, jakie to uczucie - Wiedźmin to Wasza pierwsza gra, cRPG, dodatkowo z dosyć zawiła fabułą, co powoduje, że nie jest to gra dla początkujących, po za tym stworzona z myślą o (podobno) podupadającej platformie. Mimo to sprzedał się lepiej, niż większość pecetowych produkcji ostatnimi czasy(nie licząc gier Maxixa, Blizzarda oraz ogólnie pojętych MMO, niewiele zostaję takich, które mogą się pochwalić milionowym nakładem). Po prostu, jak się czujecie, po takim wyczynie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest takie: Skąd pod koniec filmiku są sceny z geraltem bez koszuli i w jakimś zaśnieżonym lesie? (po napisie ''dopiero się rozkręcamy'') Czy to jakieś dodatkowe materiały do edycji rozszerzonej, a może coś zupełnie nowego? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie oczy mylą, czy w filmie jest pare fragmentów z wiedźminem, których nie było nawet w edycji rozszerzonej? Czyżby dodatek lub nawet Wiedźmin 2?

EDIT: widze, że nie tylko ja mam takie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:52, Śpiący napisał:

Moje pytanie jest takie: Skąd pod koniec filmiku są sceny z geraltem bez koszuli i w
jakimś zaśnieżonym lesie? (po napisie ''dopiero się rozkręcamy'') Czy to jakieś dodatkowe
materiały do edycji rozszerzonej, a może coś zupełnie nowego? :>

Prawdopodobnie, jak wyczytałem w temacie o grze Wiedźmin, to Geralt w walce traci swój ekwipunek i zapewne umiejętności (dynk, pałką w łeb i amnezja:D). Pewnie to będzie taki prolog czy cosik. :P

Takie jeszcze moje pytanka do Redsów:
1. Wymyślone będą jakieś udogodnienia czy bonusy dla posiadaczy poprzedniej części?
2. Będzie Edycja Kolekcjonerska w kontynuacji Wiedźmina(mam nadzieję, że nie będzie powtórką tej poprzedniej:P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do pierwszej części Wiedzmina planowany jest dodatek, jeżeli tak to ile czasu rozgrywki może on zapewnić procentowo względem podstawki i kiedy możemy się go spodziewać.

Czy jeśli jest planowany Wiedzmin 2, to czy pozostaniecie przy tym samym engine i zamierzacie go usprawniać czy może użyć całkiem nowego silnika, pozwalającego na takie rzeczy jak wspinanie się, pływanie itd. oraz całkowicie nieograniczony świat, czy raczej chcecie iść obranym już schematem z doładowywaniem leveli i pod lokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś nie chciało wypatrywać czegoś co mi się rzuciło w oczy i chciałem się przyjrzeć. To to jest geralt bez koszuli z mieczem w stronę kamery :P ta klatka się pokazuje chyba tylko przez jakąś 0,1 sekundy, więc ciężko się napatrzeć i ciężko upolować ;)

20081104170412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te sceny z końcówki tego materiału wyglądają interesująco (i nie mówię tu o THEY):D
Podono ma powstać film zrobiony w taki sam sposób jak intro i outro ale tylko coś mi się obiło o uszy, wiecie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to moje główne pytania : :D
Czy Wiedźmin będzie trylogią?
Czy wyjdzie nowa część wiedźmina?
Czy macie jakąś większą polską produkcje w planach?
Czy będziecie się skupiali na RPG czy Może na FPS i grach akcji?
CZy jesteście zadowoleni ze sprzedarzy 1 miliona w 12 miesięcy a może jednak chcecie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania

1. Kiedy można spodziewać się konkretnych, oficjalnych zapowiedzi tajemniczego projektu (Wiedźmin?), którego premiera planowana jest na 2009 rok?

2. Czy między CDP RED i Metropolis Software istnieje współpraca tzn. jakiś wspólny projekt?

3. Czy wszystkie tworzone przez CDP RED gry zostaną wydane na PC?

4. Czym obecnie zajmuje się zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować