Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 milion Wiedźmina - polska wersja filmu rocznicowego i pytania od Was!

137 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 21:03, Syke5 93 napisał:

> Siema Wiedźmin rulez kofam te gre:) Szczególnie ER roXX
Wez spadaj ztond trollu nei ma miejsca tu dla takih dzieci

Zrobiłem ci coś że mnie obrażasz? :/ Odczep się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:04, Syke5 93 napisał:

> > Siema Wiedźmin rulez kofam te gre:) Szczególnie ER roXX
> Wez spadaj ztond trollu nei ma miejsca tu dla takih dzieci
Zrobiłem ci coś że mnie obrażasz? :/ Odczep się.

hahah jaki noob masz taki nick jak ja ale ja dałem spacje no i widzisz masz za swoje hah n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:04, Syke5 93 napisał:

> > > Siema Wiedźmin rulez kofam te gre:) Szczególnie ER roXX
> > Wez spadaj ztond trollu nei ma miejsca tu dla takih dzieci
> Zrobiłem ci coś że mnie obrażasz? :/ Odczep się.
hahah jaki noob masz taki nick jak ja ale ja dałem spacje no i widzisz masz za swoje
hah n

Nie wiem o co ci chodzi, ale zgłosze do moderatorów że się pode mnie podszywasz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:05, Syke5 93 napisał:

> > > > Siema Wiedźmin rulez kofam te gre:) Szczególnie ER roXX
> > > Wez spadaj ztond trollu nei ma miejsca tu dla takih dzieci
> > Zrobiłem ci coś że mnie obrażasz? :/ Odczep się.
> hahah jaki noob masz taki nick jak ja ale ja dałem spacje no i widzisz masz za swoje

> hah n
Nie wiem o co ci chodzi, ale zgłosze do moderatorów że się pode mnie podszywasz:/

To se zgłaszaj kapusiu hahahah nara palancie ooo do moderatorów NIE PL''ACZ! zaloz nowe konto znowu sie podszyje i co zrobiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie jest to żadne pytanie, ale dopiero po którymś z kolei obejrzeniu filmiku (swoją drogą bardzo dobrego, śmiem twierdzić że pasuje do światowej czołówki) spostrzegłem króciuteńką reklamę gog.com ;)... to przekazy podprogowe są legalne? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedźmin i/lub przyszłe produkcje studia będą portowane na systemy oparte na jądrze Linux?
Jeżeli nie, to czy pojawi się wsparcie dla tych systemów w postaci współpracy z deweloperami projektów „Wine”/”Cedega” ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flmik już widziałem, na GT.com, ale tu mi się nie ładuje, a jedynie pojawia okienko z ikonką pośrodku "Get Flash Player". Tak, mam zainstalowaną najnowszą wersję, przetestowałem dzie indziej, ale na Gram.pl filmu nie odtwarza. Jakieś pomysły?

Moje PYTANIE:

Czy nie mielibyście chćeci porzucić gatunek RPG na rzecz np. mocno nastawionego na fabułę shootera wojennego? Takiego, który pokazywałby różne strony barykady i to niekoenicznie te, które pojawiają się w 99% produkcji? Takiego, który pokazywałby tragiczne oblicza wojny, a nie tylko problemy dotykające bezpośrednio głównego bohatera? Tak, mam na myśli II WŚi zerwanie z poprawnością polityczną / jedyną słuszną wizją dziejów pisaną przez propagandzistów wielkich mocarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:06, MadeinHell napisał:

Heh... nie jest to żadne pytanie, ale dopiero po którymś z kolei obejrzeniu filmiku (swoją
drogą bardzo dobrego, śmiem twierdzić że pasuje do światowej czołówki) spostrzegłem króciuteńką
reklamę gog.com ;)... to przekazy podprogowe są legalne? ^^

Nie są. Jesli to naprawde reklama podprogowa to mozesz isc z tym do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wha? A co tam robi GOG.com ? :D Te wstawki z wybuchającym samochodem i postać z (chyba) Dead Space, też nie należą do paczki?

Niemniej animacje z Wiedźminem niezłe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:09, lastvegas napisał:

Wha? A co tam robi GOG.com ? :D Te wstawki z wybuchającym samochodem i postać z (chyba)
Dead Space, też nie należą do paczki?

Niemniej animacje z Wiedźminem niezłe. :-)



Nie wiem co tu jest do rozumienia. W pierwszej części filmiku prezentowany jest Wiedźmin, gra, którą, tutaj chyba wszyscy dobrze znamy, a w drugiej części (zaczynającej się od planszy ze słowami: "A dopiero się rozkręcamy"), ukazane zostały migawki z rzeczy nad jakimi obecnie pracuje CD Projekt, w tym także CD Projekt RED i Metropolis.

Widać tam było więc, bliżej nieokreślony projekt/projekty w uniwersum wiedźmina, grę They (tworzoną przez Metropolis), oraz serwis sprzedaży starych dobrych gier gog.com, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno drobne pytanie... co to za nutka w filmiku xD?

Btw. Mam nadzieje, że silnik dwójki nie będzie specjalnie zmieniany, bo ten aktualny jest perfekcyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powstaje 2 część Wiedźmina to czy macie możę jakiś element zaskoczenia, coś takiego jak system walki w jedynce, albo system wyborów, bądź coś takiego? Coś co sprawi że gra będzie nowością tak jak poprzednik.

Czy Wiedźmin grubo przekroczył granice miliona czy ledwie i czy to prawda że w USA sprzedało się 250k kopii? :O

Pozdrawiam fanów wiedźmaka. TW2 jest chyba już nieunikniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej wiemy, że Bagiński (czy też jego team...) nie próżnuje i już robi filmiki do kontynuacji wiedźmina. Bo w to, że to są scenki z jakiegoś nowego moda - w to nie uwierzę ;]
Ach, daliby wreszcie jakieś konkretne info o wieśku...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi co za strzelankę nam szykuje Metropolis(urywek widoczny w filmiku), info niby jakieś było ale temat umarł, zniknął z firmamentu, czyżby designerzy chcieli wyznaczyć nowe standardy nie tylko fabularne ale i techniczne? Czyżby szykowało się coś naprawdę wielkiego, przełomowego? Coś co wstrząśnie rynkiem jak niegdyś Half Life, Doom, Quake(lan), FarCry ... Czy można by uchylić rąbka tajemnicy? Może jakiś gameplay a może nawet beta? Nie powiem dla kogo bo palec jakoś dziwnie wygina się mi w niewłaściwą stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:03, czaja24 napisał:

a mnie ciekawi co za strzelankę nam szykuje Metropolis(urywek widoczny w filmiku), info
niby jakieś było ale temat umarł, zniknął z firmamentu, czyżby designerzy chcieli wyznaczyć
nowe standardy nie tylko fabularne ale i techniczne? Czyżby szykowało się coś naprawdę
wielkiego, przełomowego? Coś co wstrząśnie rynkiem jak niegdyś Half Life, Doom, Quake(lan),
FarCry ... Czy można by uchylić rąbka tajemnicy? Może jakiś gameplay a może nawet beta?
Nie powiem dla kogo bo palec jakoś dziwnie wygina się mi w niewłaściwą stronę;)


Na GameTrailers są filmiki z Theya. Pewnie trochę nieaktualne, bo z zeszłego roku. Ale jeśli chcesz w tej chwili dowiedzieć się coś o grze They, to nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i czy w ogóle macie zamiar wydać patcha na rozmazany obraz po cut- scenkach i dialogach, opcją EAX zwieszającą grę i innymi problemami, pojawiającymi się jedynie w "idealnej" EE i zaraportowanymi na Waszym oficjalnym forum w dziale o Edycji Rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować