Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 milion Wiedźmina - polska wersja filmu rocznicowego i pytania od Was!

137 postów w tym temacie

To ja mam parę pytań.
Najbardziej w całym filmiku zainteresował mnie moment: "a dopiero się rozkręcamy".
Czy te urywki po tym napisie były już z Wiedźmin 2 ? A jak nie z gry to z czego ? W pierwszej części nie było momentu żebyśmy walczyli w jakimś białym lesie z lwami, i żeby geralt walczył bez koszuli.
Co to była za strzelanina ? Robiona przez CD-Projet Red ? Czy może inne polskie studio ?
gog.com to strona CDP Red ? To czemu nigdzie tam nie ma reklamy CDPR lub wiedźmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie dokładnie :)...z tego co pamiętam (a dopiero skończyłem po raz czwarty wichera) nie przypominam sobie rycerza o podobnym wyglądzie, któremu wicher ucina głowę...zimowa lokacja??? też nie pamiętam bym w lesie walczył z jakimiś potworami...może szykują oficjalny dodatek, no wiecie coś w stylu "Opowieści z wybrzeża Temerii" albo "Tron Radowidaaaa" ;) I tak nie odpowiedzą i wcale się nie dziwię...też bym trzymał gębę na kłódkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dosyć ciekawy ten filmik, pokazał kilka propozycji i nie tylko Wiedźmińską. Bardzo interesujące.

Pytania na dziś:
(Niby zadane już widać parokrotnie) Jakie produkcje są w toku oraz jakie plany są wobec przyszłych gier?
Oraz ważniejsza.
Czy rozszerzacie tymczasem Wiedźmina, czy może tworzycie nową bazę? Jeśli 1, czy będzie właśnie to może zwiększona interakcja z otoczeniem martwym (jak na filmiku ścinanie drzew-ek), a może właśnie trochę więcej sekcji filmowych (tych brakowało w Wiedźminie, choć rekompensowały je historyjki obrazkowe)? Jeśli 2 to jakie możliwości przewidujecie?
Oraz:
Jakie niespodzianki macie w rękawie z asami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, właśnie przestudiowałem całą końcówkę klatka po klatce i co mi się nasuwa?! Po pierwsze znakomitej jakości renderowane filmy, las, geralt bez koszuli itd...po drugie z tego co widziałem to skądś znam tego ogromnego pana...czyżby to mili państwo sam golem (strażnik wieży maga z bagien)??? na moje oko właśnie tak!!! Nie ma bata, albo przygotowują oficjalny dodatek albo wstępne plany na dwójkę, choć raczej to pierwsze. Czemu tak myślę? Bo gdyby to nie był poważny projekt nie potrzebowaliby zaprzągnięcia kilkunastu ludzi z platige image na czele z panem Bagińskim do stworzenia kolejnego intra/outra...poza tym dodatek nie obejdzie się bez takowych! (czyżby pierwsze, świeże klatki pokazane publicznie? :)) no i ten golem...nieeee....panowie coś kombinują i na pewno wyjdzie nam to na zdrowie (nie licząc skrzywienia kręgosłupa od siedzenia całymi dniami przed pecetem) :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//Imho to oczywiste ze wiedzmin bedzie na silniku podstawki i nie bedzie wiedzimina 2 tylko dodatek samodzielny badz nie do postawki.

Kiedy mozemy sie spodziewac dodatku do wiedzmina?

Czy czas potrzebny na przejscie dodatku bedzie porywnywalny z czasem potrzebnym na przejscie podstawki?

Czego rewolucynjego mozememy sie spodziewac w "They"?

Czy w dodatku do wiedzmina bedziemy zaczynac postacia wyskolo-poziomowa czy startujemy od 0?

Czy Baginski znow zajmuje sie filmikami prerenderowanymi do wiedzmina i jesli tak ile beda trwaly lacznie?

Gdzie bedzie sie dziala akcja dodatku do wiedzmina? Czy mozemy sie spodziewac ze dzielnica zamkowa zostanie otwarta? Czy akcja przeniesie sie do innego miasta?

Ktore zakonczenie podstawki wiedzmina w dodatku bedzie uznane za "prawidlowe"?

Czy w dodatku dalej swiat bedzie czesciowo zamkniety, czy moze tym razem zwiekszycie swobode poruszania sie?

Kiedy mozemy sie spodziewac premiery "They"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wyście się do cholery uparli na tego Wiedzmin''a 2 ?! Jak już to dodatek, a nie żaden wiedzmin 2 !? rok po premierze jedynki i już ochoczo wkleją sceny z wiedzmin''a 2 w pierwszym lepszym filmiku...jasnee, boże co za ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co widzę to nowe urywki wyglądają na robione filmiki bo chyba na silniku Wiedźmina nie dałoby się osiągnąć takich efektów.
Scena z odcinaniem głowy jest świetna. Gdy ją zobaczyłem od razu na myśl nasunęła mi się pewna gra, mianowicie
Assasin Creed. Chodzi mi tu oczywiście o grafikę. Więc może wprowadzacie jakiś nowy silnik gry, Czyżby Cry-Engine2? Chociaż nie wiem czy można by go dostosować do gier typu RPG. Mam nadzieję że dowiemy się czegoś jeszcze przed świętami, ale stawiałbym raczej na dodatek i nowe filmiki tworzone przez PI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Kiedy Wiedźmin pojawi sie na konsole??

Bo ze sie pojawi to raczej pewne. Typ rozgrywki, walki i sterowanie idealne do przeniesienia na konsole, a ktory producent gry odmowi sobie zarobienia dodatkowych kilku dolarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze/części o Wiedźminie pojawi się Yenefer? (chyba tak to się pisze ;)) ,przecież w opowiadaniu A. Sapkowskiego to bardzo ważna postać dla Geralta...,a ten FPS będzie online czy tylko Single Player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale jak dla mnie powinni teraz przedstawić historie opisywaną w książce Sapkowskiego, np. w kilku częściach gry..bądź podstawce i dodatkach które dodaja nowe questy... coś w stylu Witcher: The Journey Begins-Wiedźmin:Początek podróży. Ciekawie by było samemu przeżyć przygody Geralta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratuluje sprzedanego miliona. A teraz moje zmartwienia.
Robicie w chcwili obecnej 4 projekty. Brzmi super, tyle bajerow... a ja sie zapytam: dlaczego? Nie lepiej (bezpieczniej!) sie skupic na jednym? Ja tak mam, ze jak robie jedno to wychodzi mi dobrze. Gdy robie cos wiecej w tym samym czasie to wychodzi cos sredniego... bo brakuje czasu i trudno sie skupic, bo jedna noga jest przy projekcie nr 1, druga przy nr. 2, REKA przy nr. 3 i druga reka przy nr.4 . Kto uwaza, ze opowiadam herezje, niech pierwszy rzuci kamieniem, ale NIE MOZNA wlozyc serca do jednoczesnie 4 wynalazkow. Po prostu i zwyczajnie nie wierze, chocby nawet chodzily opinie, ze jestescie, Drodzy Redzi, bogami, nie ludzmi. Wiedzmin jest b. dobry, ale idealem nie jest!
Konkluzja jest taka, ze sie boje o przykry skutek, chociaz wroze z fusow: wasze projekty wyjda dziurawe a przez dziurki wyleca 10/10, a zostana oceny srednie i nijakie typu 6/10.
Drodzy Redzi, nie pytam, czy wyrobicie. Spytam, czy jestescie zorganizowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pięknie :)
Pięknie, że nie spoczęliście na lurach i kroczycie tą ścieżką dalej.
Pięknie, że szykujecie coś nowego i już po tak krótkim filmiku pobudzającego wyobraźnię.
Pięknie było by gdyby to nie był jakiś krótki dodatek tylko jakiś dłuższy renderowany film opowiadający pewną przygodę Wiedźmina. Czy to jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje miliona Wiedźminów :D
Czy zamierzacie "zeGranizować" całą sagę Wiedźmina napisaną przez A.S.-a?
Czy będziecie po prostu dopowiadać historię do tej, która jest już w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowód na ten filmik(i w ogóle wiedźmina)udowadnia że ma rację ten kto powiedział,,jak polak chce to polak zrobi ,,xD A co do wiedźmin 2 to mam ooogromną nadizeję żę wyjdzie....bardzo ciekawy był urywek gdy geralt bez zbroi walczył w tym zimowym lesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze wiedzmin nie pojawi sie na konsolach.Dobrze pamiętam wywiady opublikowane jeszcze przed premierą a tam wyraźnie mówiono : Wiedzmin jest typowo grą pecetową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny film. wiedźmin już napewno nie będzie nakonsolach. Ale czy bedziecie robić gry na konslole? Czy They bedzie netylko na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować