Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 milion Wiedźmina - polska wersja filmu rocznicowego i pytania od Was!

137 postów w tym temacie

Nie zapominajcie, że jest kawał nieopisanej czasoprzestrzeni pomiedzy pakietem opowiadań z obu tomów a opowiadaniem "Droga z której się nie wraca". Nie jest też powiedziane ile wiedźmin ma lat kiedy rozpoczyna się akcja sagi, a może mieć dużo, w końcu wiedźmini starzeją się bardzo wolno. To tak apropos Witcher:begining.

Pytanie: czy CDPRed jest w stanie wykrzesać coś wiecej z obecnego silnika, czy kolejne odsłony powitamy już w innym stylu.Jak chcą rozwiązać sejfowanie na konsolach? wszyscy wiemy ile zajmują zapisy w "wieśku", więc czy to się sprawdzi na konsolach.
O MMO to się bym raczej nie pytał ale co z multiplayerem w uniwersum wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pytan się powstrzymam - wystarczająca część użytkowników juz je zadała. Myslę, że to jest raczej jakiś DUŻY dodatek, coś jak Perseus Mandate do FEAR. Ale wole wierzyć, że to są kawałki Wiedźmina 2. Lepiej wierzyć w niepewną wygraną niż w pewną przegraną co nie?

Scena gdzie Geralt, Gwynbleidd, ćwiczy mieczem jest niesamowita! Chyba z 10 razy ją odwtarzałem. Po prostu niesamowite, jak on wywija tym mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratulacje. A co do ilości projektów to nie obawiam się o ich jakość. :D Cd projekt the best :D
Dzięki wam przemysł gier w polsce zaczyna rozwijać się coraz szybciej. Z dnia na dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie.... czy CDprojekt planuje wydanie kolejnej częsci wiedzimina ?
A moze kolejne rozszerzenie ...Wiedźmin wersja XXL
BTW. wiedzmin jedyny polski superboheter...trzeba to uszanowac.
Szacun Panowie wiecej Wiedzmina :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin bez kuszyli ladnie wyglada ;].

- Czy w tym samodzielnym dodatku bo na to wyglada bedzie mozna dosiasc np konia?
- Czy swiat gry sie powiekszy?
-I troche mojej fantazji, czy bedzie mozna walczyc 2 ostrzami na raz jka to byl przedstawiony ten tajemniczy pan w kapturze z 2 mieczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 07:51, Kocis1524 napisał:

Scena z odcinaniem głowy jest świetna.


Jesli myslimy o tej samej scenie, to nie ma tam odciecia glowy, a jedynie helm straznikowi spadl z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku pogratuluje CDPRed, chociaz nie jestem zdziwiony tym wynikiem bo jest to wg. mnie najlepsza gra jaka powstała... Niestety nie mialem okazji zbytnio pograc w Wiedźmina... jedynie po kolegach. Najgorsze jest to ze gra stoi u mnie na honorowym miejscu a ja nie moge zagrac... Dlaczego?? (komputer za słaby) Ale przechodząc do pytań:
-Tak jak wszyscy pytają, czy tworzycie dodatek czy moze całą nową część?
-Wiedźmin bez koszuli wygląda interesująco i wygląda to troche czasy jak sie uczył w Kaer Morhen... Czy kolejna odsłona Wiedźmina ma z tym cos wspolnego?
-Kiedy macie zamiar wydac kolejną część/dodatek?
-Na jakim silniku graficznym będzie tworzona?

POZDRAWIAM CDPRed!
POWODZENIA W DALSZEJ PRACY NAD TĄ SUPER GRĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:12, Volvox napisał:

> Scena z odcinaniem głowy jest świetna.

Jesli myslimy o tej samej scenie, to nie ma tam odciecia glowy, a jedynie helm straznikowi
spadl z glowy.

Nie. Spadl i helm, i glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 14:10, Poliz napisał:

Gratuluje sprzedanego miliona. A teraz moje zmartwienia.
Robicie w chcwili obecnej 4 projekty. Brzmi super, tyle bajerow... a ja sie zapytam:
dlaczego? Nie lepiej (bezpieczniej!) sie skupic na jednym?

Dnia 05.11.2008 o 14:10, Poliz napisał:

Drodzy Redzi, nie pytam, czy wyrobicie. Spytam, czy jestescie zorganizowani?


Hej,

Decyzja o 4 projektach jest naprawdę bardzo dobrze przemyslana (a organizacje produkcji mamy tez swoja drogą nieźle rozpracowaną). Produkcja dużych gier to 3-5 lat (gatunek i obszernośc decydują) i ma wiele etapów. Mamy tak rozłożone prace, aby każdą grę dopieścic maksymalnie. Trzeba też pamiętac, ze nikt nie mowi, ze tak naprawde nad wszystkimi pracuje RED;) Jeden robi Metropolis, nad jednym pracujemy wspólnie z francuskim zespołem (nasz jest nadzór merytoryczny, ich wkład technologiczny), a tak naprawdę sam RED pracuje nad dwoma projektami. A akurat tworzenie dwóch na raz jest bardzo wskazane. W dużym uproszczeniu chodzi o to, że różne działy różnie są zaangażowane na poszczególnych etapach produkcji. Artyści 2D np. głównie na początku, a np. testerzy i QA na końcu. I zgrywa się tak tworzenie dwóch projektów aby wykorzystanie poszczególnych specjalności było optymalne, czego nie da się do końca zrobic w przypadku tylko jednego projektu. Gdy jedna gra wchodzi w fazę alfa zamykane są prace koncepcyjne nad drugim i zespoły odpowiedzialne za np. grafikę przechodzą do tworzenia elementów nowego projektu, podczas gdy ten prawie ukończony jest dopracowywany, dotestowywany itd.

Naprawdę nie ma obaw. Zrobiliśmy porządną grę będąc zupełnymi nowicjuszami, dalej będzie tylko lepiej:)

Pozdr.
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:31, MikeCDP napisał:

Naprawdę nie ma obaw. Zrobiliśmy porządną grę będąc zupełnymi nowicjuszami, dalej będzie
tylko lepiej:)

nie wiem czemu, ale wam wierzę:-) wiem czemu - cały czas zagrywam się w wiedźmina. trafiliście w niszę - niewiele jest obecnie gier, które nacisk kładą przede wszystkim na fabułę. w dobie jade empire, mass effectów, czyli produktów erpegopodobnych wyszła gra, która daje nadzieję, że ten gatunek dalej będzie się rozwijał. dla mnie w kontynuacji wiedźmina jest ważna tylko jedna rzecz - żeby ogólna koncepcja gry została zachowana. czyli nacisk na fabułę, jej nieliniowość, na ciekawe dialogi...no i najważniejsze - chyba dlatego pokochałem tą grę - przyjęcie jako grupy docelowej dorosłego gracza. fallout3 oczywiście też jest dorosły, ale chyba tylko dzięki efektownemu odstrzeliwaniu głów, co i tak będzie jarać tylko "smarkaczy ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:31, MikeCDP napisał:

> Gratuluje sprzedanego miliona. A teraz moje zmartwienia.
> Robicie w chcwili obecnej 4 projekty. Brzmi super, tyle bajerow... a ja sie zapytam:

> dlaczego? Nie lepiej (bezpieczniej!) sie skupic na jednym?

> Drodzy Redzi, nie pytam, czy wyrobicie. Spytam, czy jestescie zorganizowani?

Hej,

Decyzja o 4 projektach jest naprawdę bardzo dobrze przemyslana (a organizacje produkcji
mamy tez swoja drogą nieźle rozpracowaną). Produkcja dużych gier to 3-5 lat (gatunek
i obszernośc decydują) i ma wiele etapów. Mamy tak rozłożone prace, aby każdą grę dopieścic
maksymalnie. Trzeba też pamiętac, ze nikt nie mowi, ze tak naprawde nad wszystkimi pracuje
RED;) Jeden robi Metropolis, nad jednym pracujemy wspólnie z francuskim zespołem (nasz
jest nadzór merytoryczny, ich wkład technologiczny), a tak naprawdę sam RED pracuje nad
dwoma projektami.

(...)

Dnia 05.11.2008 o 23:31, MikeCDP napisał:


Pozdr.
M


Ha, czyli potwierdza się to, o czym kiedyś pisał Click.
O ile dobrze pamiętam, to w tamtym artykule wysnuto teorię, że to będzie port wiedźmina na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko, fajne były fragmenty, w których Geralt z gołą klatą macha mieczykiem:-D i te ze strzelanki, podajże THEY.. Wiedźmina kupiłem zaraz po premierze i nie żałuję... "dwójkę" kupie też napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te filmik z Geraltem to nie będzie pełnomerażowy film, tylko to jest intro Wiedźmina 2.
Czy będzie Wiedźmin 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



...oczywiście na większośc pytań tu padających nie mogę teraz odpowiedziec, czas przyniesie odpowiedzi;)

Dodam tylko, że pracujemy bardzo intensywnie i będzie widac tego efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:07, MikeCDP napisał:



...oczywiście na większośc pytań tu padających nie mogę teraz odpowiedziec, czas przyniesie
odpowiedzi;)

Dodam tylko, że pracujemy bardzo intensywnie i będzie widac tego efekty:)


Nie mogę się już doczekać! :)
Możesz panie Michale nam powiedzieć kiedy możemy sie spodziewać zapowiedzi i oficjalnego ogłoszenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że rąbek tajemnicy zostanie odkryty już całkiem niedługo, znaczy się jeszcze w tym roku:)
Rąbek, czyli informacje o jednym z tych projektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim za dodane pytania. W tej chwili oficjalnie ZAMYKAMY możliwość ich zgłaszania. Gremium redakcyjne zbierze w tej chwili wszystkie pytania, wybierze te najlepsze i przekaże odpowiednim osobom ;) Jeszcze raz dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować