Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć dni z grą Fallout 3 – dzień piąty

16 postów w tym temacie

Genialne teksty. A tu macie tłumaczenie tych krzaczków na dole. Chociaż nie jest ono za dobre...

Przed jądrowej wymiany, Stanów Zjednoczonych utworzone podziemnego bunkra znany jako anty-jądrowe schronienie. Powinny one być powiedział, racjonalizacja przystanią dla ochrony mieszkańców z ich promieniowania. W sumie rząd do stworzenia schronienia, USA populacji jest dalece niewystarczające. Dzieje się tak, ponieważ brak jest schronienie się o azyl nie jest zaprojektowane do rządu USA badania w społeczeństwie siedzibę. A schronienia dla różnych parametrów.

W każdym przypadku, najbardziej wpisana do schronisk tylko ludzi żyje i bezpieczne. Większość z resztą ludzi umarłych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetnie, teksty czytam od kilku dni, wciągają nieziemsko. Myszasty naprawdę ma talent. Jeśli tylko F3 ma taki sam, lub chociaż podobny klimat, to pominę wszystkie te niuanse techniczne, graficzne i wszystkie inne, o których każdy w około ględzi... Szkoda tylko, że coraz krócej... Nie mogę się doczekać rozwinięcia wątku chińczyków i przybycia tego całego gościa. Tak naprawdę podejrzewam, że to ten Sto-Jeden, najprawdopodobniej bohater Myszastego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:09, Gremlin81 napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie do tych tekstów.Te screeny po bokach powinny byc trochę
bardziej na temat.


Teoretycznie mogłyby, ale czasem sprawiałoby to, że musiałyby być strasznie monotonne i monotematyczne. Np. dziś. Kto chciałby oglądać pięć ujęć hydrantu i cztery obrazki z kibli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sugestię : często Three dog mówi "muzyka" i nie słyszę żadnej :D. Nie sądzisz że byłoby fajniej gdybyś wstawił tam linka z jakąś klimatyczna muzyczką? (np."Maybe'' czy coś podobnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety niczego nie wstawiam, tylko piszę. :) Poza tym, mam wrażenie, że po podlinkowaniu jakiejś muzyczki, do portalu zwróciłyby się prawnicze hieny jakiejś wytwórni muzycznej, czy inni potomkowie artysty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować