Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #4: Którą z gier stworzonych na podstawie tegorocznych przebojów kinowych lub telewizyjnych uważasz za najlepszą?

10 postów w tym temacie

Iron man to najbardziej denna gra w jaką przyszło mi zagrać ;/ Grafika zapowiadali cud miód i fistaszki a wyszedł shit , gameplay ? żartujecie ? grywalność BUAHAUHA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę przyznać racje poprzednikom. Gra "Iron Man" jest kiepska pod każdym względem. Grałem w nią u kumpla, któremu się podobała ( ale co ma mówić, skoro wydał na nią 129 zł). Dla mnie to było dno. Grafika wyglądała koszmarnie, a to tylko wierzchołek góry lodowej. O ile sam film był niezły, to gierka już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ludu głosowało na Iron Man! Bójcie się Boga! To jest jedna z najgorszych gier, a mogli z tego zrobić cudo! Przecież "III AM IRON MAAAN!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie że tak dużo głosów poszło na jakąś tam bajke kung-fu panda. Nie oglądałem ale chyba postanowie zaryzykować skoro takie to popularne.
Ja głosowałem na LOST. Tegoroczny, 4 sezon bardzo mi się podobał. Trzymał klimat i napięcie. Ale co by nie mówić z każdym sezonem lost jest coraz gorszy, głu... no gorszy xD Czwarty to już był poprostu krzywy ale i tak mi się podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups.. sorry zapomniałem napisać.
Dziwi mnie wogóle że ktoś zagłosował na Quantum of Solace lub Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke''a. Mysle że oby dwie produkcje będą bardzo fajne ale jak można jak narazie to ocenić skoro jeszcze się nie pojawiły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować