Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts zajęło się produkcją sarkazmu?

52 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 01:33, NintendoPassion napisał:

Oto kod aktywacyjny NintnedoPassion

MYEA-MAMY-WASW-SZYS-TKIC-HGŁĘ

Good luck with this one!


Hehe. Prawdziwe i smutne niestety. To już nawet nie jest komercjalizacja - to korporacjonizacja (?) elektronicznej rozrywki. Może młodzieży to tak nie boli, ale uwiera Tych, Którzy Pamiętają Inne Czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe często bywa smutne. EA to dobra firma, niestety jak się jest takim molochem to szybko się zapomina skąd się wzięli. Za ambitnych programistów powstała maszynka do półproduktów.

Wszystko się bierze z tego że programiści robią gry, a udziałowcy kasę. I boją się o te ich IP. Kasa dyktuje programiście co ma robić. I tak w koło macieju. Sru z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre, dobre z tym cd keyem, ciekaw jestem czy jak zakupie red alert 3 w polsce i bede chcial zagrac za granica czy beda jakies problemy?? z Sacred 2 byly musialem dzwonic do polski i podac mojego cdkeya a oni podali mi innego zdrowo


pzodro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 01:05, Verbatim napisał:

HAHAHAA, na wp pokazywali jakie dupeczki będą w red alercie 3 :D Jak zfilmó erotyczncyh
ale mi to nie przeszkadza w końcu...


Ba, nawet dość sugestywny plakat dodają do każdego egzemplarza. ;-)
Na pierwszy rzut oka takie panie zupełnie tu nie pasują, ale jako że sama gra podana została w lekko groteskowym klimacie, to w takim ujęciu dość skutecznie wkomponowują się one w ten klimat. Zakładam, że zostało to zrobione celowo, jak również nieco udziwniony arsenał każdej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Nie jest tak źle. Zawsze mogli dać tylko pierwszy znak klucza, a resztę do wypróbowania. Kombinacji byłoby ciut więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka ten incydent wydaje się śmieszny, ale patrząc na to z perspektywy graczy, którzy zakupili sobie Red Alert 3, nie jest tak wesoło. Zamiast grać, nabywcy tej gry muszą się męczyć z jakimś kodem seryjnym... Beznadzieja. Mam nadzieję, że przy Mirror''s Edge (w wersji PC) nie będzie takich problemów, bo inaczej nie ręczę za siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 13:22, Kafar napisał:

Boże dlaczego kolejne debilne błędy ;/


Błędy błędami, ale wszystko rozbija się o twardą rzeczywistość reakcji EA. Parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA przoduje ostatnio w zaszczytnej statystyce "jak uprzykrzyć życie legalnym nabywcom naszych produktów". Instalowanie kodu wirusowego (DRM), ograniczenie liczby instalacji, rejestracja online, itd., itp. A piractwo nadal kwitnie - może właśnie także dzięki temu? Teraz biedaki nawet się nie mogą pocieszyć tym, że konsole są bezpieczne, po tym jak firmware najpopularniejszych marek został złamany, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować