Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze obrazki z polskiej wersji Bring down the Sky

47 postów w tym temacie

darujcie sobie te krytyczne teksty, zamiast się cieszyć że w końcu wypuszczą dodatek to jeździcie po nich... jak komuś nie podoba się dany sklep/wydawca to nie musi korzystać z jego usług... zmusza Was ktoś do tego?

nie oznacza to bynajmniej że podoba mi się fakt że przeciągnęli wypuszczenie dodatku o parę miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno opóźnienie wynika z tego, że polska wersja podstawki pozbawiona została zabezpieczeń antypirackich, które umieszczono w wersji anglojęzycznej i stąd niekompatybilność z dodatkiem.
Więc to nie jest do końca wina CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreeeeeeeeeszcie ;) No, 4 miesiące po światowej premierze, całkiem niezły wynik.

PS Ponawiam pytanie Aargh92 - będzie można toto zainstalować na pełnej angielskiej wersji językowej (ale kupionej w Polsce, oczywiście)? Bo jak nie to się lekko wkurzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, CDPROJECT-RZĄDZICIE! Na prawdę nie wierzyłem w Was :D myślałem, że albo nie wypuścicie tego wogóle, albo na pewno nie wtym roku :P
4 miesiące :P
Oczywiście spodziewam się jakości dubbingu na miarę samego Mass Effect :P dodajcie możliwość instalacji orginału, jeżeli Będziecie od oczywiście lokalizować te 90 min. rozgrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za porażka... Jak CDP moze sie tym chwalic? Heloł? Dodatek fajnie ale juz dawno nie mam ME na kompie i nie wiem czy bede instalowal specjalnie dla dodatku wiec "screw you guys - i''m goin'' home"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:56, stile napisał:

darujcie sobie te krytyczne teksty, zamiast się cieszyć że w końcu wypuszczą dodatek
to jeździcie po nich... jak komuś nie podoba się dany sklep/wydawca to nie musi korzystać
z jego usług... zmusza Was ktoś do tego?

nie oznacza to bynajmniej że podoba mi się fakt że przeciągnęli wypuszczenie dodatku
o parę miesięcy...


Dobijają mnie teksty "nie podoba ci się? nie kupuj nikt cię nie zmusza". Obudź się! To oczywiste, że i tak ludzie będą kupować gry od CDP bo nie ma co ukrywać, że wydają oni wiele świetnych gier, a fani nie mogą sobie pozwolić na "obrażanie". Tutaj nie chodzi o to, że sobie "jeździmy" tylko o podejście CDP do graczy, których mają w głębokim poszanowaniu. Nawet głupiego "przepraszamy za opóźnienie" od nich nie usłyszysz. Tak w ogóle dobił mnie ten tekst "premiera - już niebawem!" No łał rzeczywiście JUŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zdenerwowało, że do dnia dzisiejszego nikt z CDP nie był łaskaw poinformować o niekompatybilności BDtS z naszym ME i trzeba było czytać te wasze durne komentarze:P
Dobrze, że jest, będzie co robić w piątek, jednak mam nadzieję, że następne add-on''y i DLContenty będą lokalizowane nieco szybciej;) O ile takowe w ogóle powstaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te komentarze - i właściwie zastanawiam się po co - poza kilkoma sensownymi podsumowaniami pełna nagonka - jaki to CDP zły i niedobry dla nas graczy...

Ale czy ktoś Was/Nas zmusza do kupowania ich gier?
Światowe sklepy internetowe stoją otworem - tak tu wszyscy krzyczą że wolą angielsko-języczne gry...

Wydają w takim a nie innym tempie i pomijając kwestię tego, że te głosy dla nich totalnie nic nie znaczą i nic nowego do tematu nie wnoszą a niektórym służą tutaj do nabijania ilości postów, to zgaduję z 80% pewnością, że decydują uwarunkowania czysto biznesowe i formalno-techniczne.

Czy tu jest tylko banda dzieciaków myślących że wydawanie gier to zabawa dla firm - a opóźnienia to jakiś spisek w stylu - "zróbmy im na złość"??
Chodzi o pieniądze, kontrakty i umowy.
Nie dajmy się zwariować bandzie krzykaczy!

A mnie każde takie wydanie cieszy - bo jest po polsku i nie jest mimo wszystko zachodnią masówką o nakładach o jakich polskim wydawcom się nie śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie mam wymówki, trzeba będzie wreszcie kupić Mass Efekt. W listopadzie wychodzi sporo nowości, a i w platynie obrodziło - kurcze może kasy braknąć. Trzeba tylko pilnować żeby przez nieuwagę nie kupić jakiejś gry z tym dziadoskim "cud zabezpieczeniem" (DRM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:36, Gumbare napisał:

Ale czy ktoś Was/Nas zmusza do kupowania ich gier?
Światowe sklepy internetowe stoją otworem - tak tu wszyscy krzyczą że wolą angielsko-języczne
gry...


CDP też sprzedaje angielskojęzyczną wersję gry, tak samo jak EA. Cena niższa, jakość wydania lepsza, wybór jest oczywisty. Jednakże produkt CDP ma ukrytą wadę, o której oczywiście nikt w momencie premiery i nawet długo po niej nie informował graczy - wersja CDP jest niekompatybilna z resztą świata. Stąd wiele osób jest niezadowolonych z tego wydania gry i słusznie czujemy się rozgoryczeni taką, a nie inną postawą CDP, bo zupełnie nie interesuje nas polonizacja (zresztą w moim odczuciu bardzo słaba). Ot i wszystko, nie widzę potrzeby dorabiania do tego teorii spiskowej o "bandzie krzykaczy", choć z drugiej strony w pewnym stopniu jest ona prawdziwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Nareszcie. :)
Nie mogę się doczekać.

btw. mam tylko nadzieję, że będzie spoko działał jak zainstalowałem Mass Effect (oryginalny, oczywiście) na wersję językową Polską kinową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to szlag może trafić. jaka premiera? mieliście tylko spolonizować króciutki dodatek !! TYLE TO TRWAŁO ?? żenada. a teraz wielka mi rewelacja i łaska że screeny są? o bogowie...
nie mam zamiaru ponownie instalować M.E., jego czar już dawno minął, jest listopad, wysyp gier, ktoś chyba upadł na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nareszcie. Dobrze, że polski Bring Down the Sky zostanie w ogóle wydany, bo to ten tzw. DLC to taki nie do końca "dodatek do gry", ale żeby spolszczyć to jednak jest praca - tłumaczenie i nagrywanie dialogów. Eee... to znaczy... bo ja zakładam... że to będzie darmowe... yyy... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto i kolejny dowod ze lepiej jest kupowac zagranicze wersje gier do ktorych sa patche dostepne od reki (CDP "przerabia" patcha pare tygodni, jesli wogole to zrobi). Tak samo jest z dodatkami... nie dosc ze premiery gier maja czesto opoznienie to na dodatek trzeba czekac pare miesiecy az laskawie zapowiedza dodatek. A kto ma versje angielska juz dawno skonczyl...

polscy wydawcy sa wyjatkowo niepowazni, a po komentarzach widze ze czesc graczy sie na to godzi zdaniem "o wreszcie jest, super" - tylko ze takie podejscie nic nie zmieni w dzialaniu CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie kolejny "sukces" na koncie CDP. Wydac dodatek do gry, 4 miesiace po wydaniu samej gry (i zdaje sie, ze po zapowiedziach dodatku rowniez).
I co ja niby mam sobie z tym teraz zrobic? Przeciez ME jest tak slabe, ze po 4 miesiacach nie da sie do niego wrocic, zeby zagrac tylko dla tego "dodatku", bo po prostu zanudze sie na smierc. Ze moze zagram w to za 2 lata, jak wyjdzie ME 2? Po prostu swietnie.
Nastepnym razem to sobie chyba po prostu poczekam z zakupem gry - do momentu, az CDP zrealizuje swoje obiecanki, moze wtedy do kogos dotrze, ze termin rzecz swieta.
Zwlaszcza, ze to nie jest pojedyncza wpadka firmy - co spokojnie mozna by wybaczyc, bo kazdemu moze sie zdarzyc obsuwa - ale regularna polityka, wiec wyglada po prostu, ze firma sobie kompletnie nie radzi z planowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować