Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Banjo-Kazooie nie spodoba się osobom ze starymi telewizorami

15 postów w tym temacie

O ile dobrze pamiętam, grę Dead Rising dotknął podobny problem, ale został przez Capcom dość szybko naprawiony. Argumentacja Rare dziwi tym bardziej, że są oni częścią Microsoft Game Studios, więc ich produkcje powinny spełniać najwyższe standardy. Nie wspomnę już o tym, że taki feler nie miał prawa przejść przez proces certyfikacji. Nieładnie Rare, bardzo nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzien temu, gdybym posiadal x''a, borykalbym sie z tym problemem. A teraz? Teraz czekam az nazbieram na konsole i podlacze ja do 40'' calowego Soniaka Bravia FullHD. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podlaczanie xboxa do "analogowego wiekowego trupa jest chora"? powiem tak - mnie nie stac, aby kupic sobie telewizor z HD (ready lub full - nie wazne), ale konsole kupilem za kase zarobiona we wakacje. i powiem, ze na moim made in japan (tak tak, nie w chinach) TV sharpa, ktory ma z 15-20 lat, obraz jest ZYLETA. szczerze mowiac, to na odleglosc wieksza niz 2-3 metry az tak dobrze nie idzie zauwazyc roznicy w obrazie (wiem, bo porownywalem np. u brata na TV lub u kumpla, ktory tez ma xboxa). wiec wbrew pozorom az tak wiele sie nie traci.

a co do tej wymowki ze nie da sie (juz)... WTF? w gta4 wszystko widze. w gears of war wszystko widze. we forzie wszystko widze. z jakiej paki mam nie miec takiej mozliwosci w B-K N&B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiadomo, że Xboksa 360 można podłączyć do kineskopowych telewizorów poprzez odpowiednią przejściówkę."

A czy jest ona standardowo w opakowaniu wraz z konsolą, czy trzeba ją osobno dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 17:34, Igor FCBayern napisał:

"Wiadomo, że Xboksa 360 można podłączyć do kineskopowych telewizorów poprzez odpowiednią
przejściówkę."

A czy jest ona standardowo w opakowaniu wraz z konsolą, czy trzeba ją osobno dokupić?

U mnie była w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączam normalnie przez kabelki a nie przez tą euro scart jeśli się nie mylę, a też miałem problem z Dead Rising ...
Ale nvm, i tak gra mi się nie spodobała za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pochopne stwierdzenie , ale czy to nie jest wypychanie już telewizorków kineskopowych ;) 1/2 osób które znam posiadają sprzęcik HD-Ready rzadziej Full-HD chociaż jest już dosyć tani ( tv 32'' Full HD około 1600 zł)

Ja niedawno kupiłem tanioche TV Samsung 32'' Full HD za niecałe 900 zł. Faktem jednak jest że to nie ładnie tak olewać graczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrazam, ze moglbym konsole podlaczac do kineskopowego trupa. Gdy kalkulowalem sobie niedawno zakup konsoli jasnym bylo, ze razem z nia trzeba kupic tv HD i nie ma bata. To tak samo jakby uzytkownicy PC nazekali na tworcow gier ze wydali mase kasy na poteznego kompa a gry mimo wszystko wygladaja brzydko na ich 10 calowym czarnobialym monitorze... albo maja brzydki dzwiek na podpietych do kompa sluchawkach od walkmena, ewentualnie jakim prawem tworcy wydaja gre na DVD skoro nie beda mogli jej zainstalowac bo do swojego kompa za 4 tyski kupili naped CD. Postep i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jeszcze gorzej bo na załączonym zdjęciu nie widzę wogóle tekstu, a oglądam fotke na 32'''' Sony Bravia HD (TV podłączony do PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Xboksa 360 można podłączyć do kineskopowych telewizorów poprzez odpowiednią przejściówkę" - wcale nie trzeba przejściówek, tylko na niektórych telewizorach, które mają tylko i wyłącznie wejście euro, no ale to już totalne czepianie się z mojej strony ;)

Ja mam Xboxa podpiętego do monitora crt i mam obraz HD w jakości, że kopara opada więc wcale nie trzeba od razu wywalać miliarda złotych na telewizor, który jest większy od ściany własnego mieszkania, żeby cieszyć się znakomitym obrazem. Poza tym w Stanach telewizory HD w zasadzie stają się standardem, a już na pewno w mieszkaniach graczy, w końcu nikt nie twierdzi, że granie to najtańsza forma rozrywki, raczej jedna z bardziej wymagających finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdym mankamentem posiadacza Xboxa 360, albo PS3 przy graniu na telewizorze CRT będzie nękał ten problem. I nie ograniczam się tylko do Banjo-Kazooie, ale na każdym TV SD tekst jest niewyraźny, a o radarze już nie wspominam. Sam od marca do października do mojego PS3 był podpięty TV SD i po prostu tekstu nie dało się czytać, trzeba było przybliżyć się maksymalnie do telewizora, by cokolwiek dało się przeczytać. W takim GTA IV napisów w telefonie - smsów chociażby nie dało się rozczytać. Na LCD to inna bajka, tam wszystko staje się lepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować