Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć dni z grą Fallout 3 – dzień szósty

12 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 18:17, Syke5 93 napisał:

Mozna by całom gre opisac w godzine a nie 7 dni ale to szczeguł-.-

Można by zajrzeć do słownika ortograficznego (albo zainstalować Firefoxa), a nie klikać od razu "dodaj post", ale to "szczeguł". -.-

Wydaje mi się, że ten dzień z Falloutem 3 jakiś taki nieskończony. Czyżby Myszastego zeżarło jedno z tych stworzeń, które miał opisać? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebnie komplikujecie z tym ukrytym dniem :P ale gratuluję pomysłu(jeśli oczywiście zamierzony xD)
Dla mnie te xx dni z czymśtam to tylko piękna dawka screenów z gry w którą nie zagram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważnie przeczytałem wszystko, co o F3 piszecie i dla mnie wniosek jest jeden: zagram, ale za rok, jak będzie za 20 zł. Wcześniej nie będzie tanio, bo i producent i tytuł za duży. Ale siła marketingu jest wielka: mimo że z większości komentarzy wynika, że ta gra to szajs (jako Fallout, może nie jako gra), to i tak mam wielką ochotę lecieć i KUPIĆ. Jak piszecie - gra może być, tylko że to nie Fallout. Skoro nie Fallout - to nie będę oszustom (przecież marketing to świadoma i planowa działalność) kasy nabijał. A już recenzja w CDA to czysta przewałka: napisali, że "megarecenzja", ale chodzi chyba o ilość zaśmieconych stron a nie ilość tekstu. Dowiadujemy się z niej, żę poza miłośnikami Fallouta nikt nie będzie zawiedziony, gra jest krótsza, ale o to wszystkim miłośnikom F 1 i F 2 chodziło, bo teraz mają mniej czasu, gra jest prostsza i to też świetnie, system S.P.E.C.I.A.L. jest uproszczony, ale to nie wada. Poza tym cacy. Najbardziej podoba mi się stwierdzenie: "gra (...) zmodyfikowana zgodnie z przyzwyczajeniami współczesnych graczy". Czyli producent ma gdzieś, jaka gra będzie, tylko patrzy na grupę docelową (czytaj: ilu osobom da się wcisnąć grę) - i dlatego tak dużo gier od paru lat z największych firm jakoś tak gównianie wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już w niego pogrywam i na razie wciągnął mnie. .
Czego nie można było powiedzieć o Oblivionie.
No .. i zauważalnie lepiej działa.
Jednak te pustkowia do dobra rzecz
dla mojej wysłużonej 9600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, mam dla Ciebie złą wiadomość, ale za rok Fallout 3 na pewno nie będzie kosztował 20 PLN. W najlepszym wypadku 50, ale tytuły AAA rzadko tak szybko się przeterminowują - spójrz choćby na GTA.

A co do tych jęków na forach, to Ci ludzie od roku jęczą, jaki to F3 jest do chrzanu i gwarantuję Ci, nie przestaną nigdy. Najlepiej sprawdź sobie jak wygląda F3 u kogoś i sam zdecyduj. Ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować