Zaloguj się, aby obserwować  
SimpleGamer

Gram.pl - Konkursy

68 postów w tym temacie

Witam.
Zauważyłem pewien temat o nazwie "konkursy" ale dawno nikt w nim nie konwersował,
przez co nie widzę sensu odświeżania go.

Temat ma na celu konwersacje na temat konkursów, prac wykonanych na nie itp. ,

Wszystko nie związane z :

http://www.gram.pl/konkursy.asp

Będzie traktowane jako spam, tym samym zostanie zgłoszone moderatorom.

!!Zabrania się podawania jakichkolwiek odpowiedzi w trakcie trwania konkursu !! ew. Tylko po zakończeniu !

Zapraszam do dyskusji (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja w sumie mam pytanie. Otóż był chyba taki konkurs z okazji urodzin gram.pl. M.in w jednym pytaniu musieliśmy znać ilość Grzesi pracujących w gram.pl. Czy były już wyniki tego konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek wezmę pod ostrzał ekipe gram.pl .
Mimo , że bardzo lubię i szanuję to co robicie, portal jest dla nas - doceniamy to.
Czasami po prostu zachowujecie się, jakoby od nadmiaru pracy, rozumy Wam odebrało.
Sorry, ale dokładnie tak to wygląda...

OK, pozwole sobie przytoczyć cytat z naciskiem na to, do czego dążę.

World of Warcraft - nie zadzieraj z fryzjerem!

Styl to w dzisiejszych czasach ważna rzecz. I w końcu ten niezaprzeczalny fakt został dostrzeżony przez Blizzarda.
Idąc z duchem rozwoju cywilizacyjnego, ekipa od WoW-a udostępniła w ostatniej łatce nowe miejsce, które niewątpliwie
warto odwiedzić, a mianowicie zakłady fryzjerskie. Pora abyś i Twój wojownik zaczął się wyróżniać!

Jako że dobrze jest się wyróżniać, w naszym konkursie nagradzać będziemy postacie najbardziej nietuzinkowe, wyszukane
i ciekawe. Słowem - odjechane. Jeżeli chcecie zaprezentować nam swoją postać z gry World of Warcraft, serdecznie zapraszamy
do wspólnej zabawy! Wystarczy, że za pośrednictwem poniższego formularza wyślecie nam dwa screenshoty - przedstawiające
Waszego bohatera przed i po wizycie w zakładzie przybytku oraz luksusu. Czyli u fryzjera. I pamiętajcie - dobry styl nie jest zły.
Nigdy!

Powodzenia!

(W trakcie trwania konkursu, o ile dobrze pamiętam - była mowa o wymyślaniu NOWYCH FRYZUR !)
Tak więc, jak to się stało, że zwycięzcy użyli standardowych fryzur, dostępnych w grze ? ...
Przecież mieli być kreatywni, a nie wiem jaka kreatywność, jest w zwykłym wyborze fryzury, bez
uprzedniego tworzenia jej ...-.-''

KKe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:08, Tokix napisał:

Na początek wezmę pod ostrzał ekipe gram.pl .
Mimo , że bardzo lubię i szanuję to co robicie, portal jest dla nas - doceniamy to.
Czasami po prostu zachowujecie się, jakoby od nadmiaru pracy, rozumy Wam odebrało.
Sorry, ale dokładnie tak to wygląda...

OK, pozwole sobie przytoczyć cytat z naciskiem na to, do czego dążę.

World of Warcraft - nie zadzieraj z fryzjerem!

Styl to w dzisiejszych czasach ważna rzecz. I w końcu ten niezaprzeczalny fakt został
dostrzeżony przez Blizzarda.
Idąc z duchem rozwoju cywilizacyjnego, ekipa od WoW-a udostępniła w ostatniej łatce nowe
miejsce, które niewątpliwie
warto odwiedzić, a mianowicie zakłady fryzjerskie. Pora abyś i Twój wojownik zaczął
się wyróżniać!

Jako że dobrze jest się wyróżniać, w naszym konkursie nagradzać będziemy postacie najbardziej
nietuzinkowe, wyszukane
i ciekawe. Słowem - odjechane. Jeżeli chcecie zaprezentować nam swoją postać z gry World
of Warcraft, serdecznie zapraszamy
do wspólnej zabawy! Wystarczy, że za pośrednictwem poniższego formularza wyślecie nam
dwa screenshoty - przedstawiające
Waszego bohatera przed i po wizycie w zakładzie przybytku oraz luksusu. Czyli u fryzjera.
I pamiętajcie - dobry styl nie jest zły.
Nigdy!

Powodzenia!

(W trakcie trwania konkursu, o ile dobrze pamiętam - była mowa o wymyślaniu NOWYCH
FRYZUR !
)
Tak więc, jak to się stało, że zwycięzcy użyli standardowych fryzur, dostępnych w grze
? ...
Przecież mieli być kreatywni, a nie wiem jaka kreatywność, jest w zwykłym wyborze
fryzury, bez
uprzedniego tworzenia jej ...-.-''

KKe ?



Fajnie sobie nabijasz liczbę znaków na post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wyniki konkursów, w których trzeba było wysłać jakąś pracę, z tego co pamiętam nigdy nie były podawane na czas.
Tokix, pozazdrościć degrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:03, Tokix napisał:

Przeczytaj chociaż co tam napisałem ..-.-''
Panie Archeologu .
Po co stare wątki odkopujesz ?


;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aż tak mało osób bierze udział w konkursach ponieważ cały czas widzę te same osoby wygrywające w nich...
I coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować! ;d
Czy aby na pewno nie wykorzystują znajomości albo błędów strony ?:)
Jest ktoś jeszcze takiego samego zdania co ja? np. ww3pl prawie co każdy konkurs wygrywa
no ale to się nazywa mieć szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 21:59, Redjevel napisał:

Czy aż tak mało osób bierze udział w konkursach ponieważ cały czas widzę te same osoby
wygrywające w nich...
I coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować! ;d

Bez dwu zdań masz rację - wkurza mnie też rzecz, że wygrywają osoby kompletnie nie udzielające się na forum - tylko jakieś nubki i trolle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 22:13, Kirabaxior napisał:

Bez dwu zdań masz rację - wkurza mnie też rzecz, że wygrywają osoby kompletnie nie udzielające
się na forum - tylko jakieś nubki i trolle :P


A od kiedy osoby nieudzielające się na forum to "nubki i trolle"? Wiesz co oznaczają te pojęcia? Poza tym zauważ, że gram.pl to nie tylko forum. Ba! Można powiedzieć, że konkursy są organizowanie nie ze względu na nas (tj. forumową społeczność, jeśli można o takim czymś mówić), tylko dla klientów sklepu! I co w tym dziwnego? Jak dla mnie nic.


Redjevel
Racja, wuwuś wygrał kilka konkursów, ale nie polegał jedynie na szczęściu. Zazwyczaj wygrywał tam, gdzie trzeba było wykazać się czymś więcej niż zaznaczeniem odpowiedzi do dwóch prostych pytań. A co jak co, talentu odmówić mu nie można, więc IMO wygrywa zupełnie słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 22:13, Kirabaxior napisał:

> Czy aż tak mało osób bierze udział w konkursach ponieważ cały czas widzę te same
osoby
> wygrywające w nich...
> I coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować! ;d
Bez dwu zdań masz rację - wkurza mnie też rzecz, że wygrywają osoby kompletnie nie udzielające
się na forum - tylko jakieś nubki i trolle :P

Skąd pewność, że zwycięzca jest "nubkiem";"Trollem" ?
Oczywiście, miło jest widzieć znajomego z forum, który zwyciężył w konkursie i cieszy się nagrodą, ale nie
można odbierać nagrody zasłużonemu zwycięzcy, oraz nazywać go "trollem", tylko dlatego, że nie widuje sie go na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursów gram.pl to wygrywają je w 80 % osoby z multi kontami,albo takie które mają konta założone baaardzo dawno i sie naprawdę długo nie zalogowały na gram.pl-wygrywają w danym konkursie ale nagroda przepada,dziwne prawda,z resztą sami sprawdźcie jak nie wierzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd możesz wiedzieć, że przepada? I jak mamy sprawdzić, mamy się spytać wygranych? Skąd możesz mieć takie dane? Jakiś dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:25, SimpleGamer napisał:

> > Czy aż tak mało osób bierze udział w konkursach ponieważ cały czas widzę te
same
> osoby
> > wygrywające w nich...
> > I coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować! ;d
> Bez dwu zdań masz rację - wkurza mnie też rzecz, że wygrywają osoby kompletnie nie
udzielające
> się na forum - tylko jakieś nubki i trolle :P
Skąd pewność, że zwycięzca jest "nubkiem";"Trollem" ?
Oczywiście, miło jest widzieć znajomego z forum, który zwyciężył w konkursie i cieszy
się nagrodą, ale nie
można odbierać nagrody zasłużonemu zwycięzcy, oraz nazywać go "trollem", tylko dlatego,
że nie widuje sie go na forum.

Nie zrozumieliście mnie. Kilka razy właśnie wygrały osoby, które rzeczywiście "Hardkorowo" trollowały na forum. Mówiąc same z deka przesadziłem, no ależ trudno wszysktich nicki podawać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:50, mikim napisał:

Skąd możesz wiedzieć, że przepada? I jak mamy sprawdzić, mamy się spytać wygranych? Skąd
możesz mieć takie dane? Jakiś dowód?


Proszę bardzo-była podana lista 3 zwycięzców-weszłem żeby spawdzić kiedy ostatnio byli on-line-jeden z tego co pamiętam 50-pare dni,inni krócej-dodam że był to konkurs długo trwały[bodajże 2 miesiące] to by sie zgadzało z tym że wysłali odp. na konkurs i potem ich już nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli mam rozumieć że masz konto na gram.pl bez podania swoich danych :) Nieźle nie wiedziałem że tak można[przy rejestracji pyta o dane]ale chodzi o samą zasadę że zwycięzcy konkursów wogóle na gram.pl nie wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś kiedyś w konkursie? Bo zdaje mi się, że nie - nie wiesz, jak wysyła się dane. Mówisz o czymś, na co nie masz dowodu. I o czym Ty w ogóle mówisz? Zwycięzcy konkursów w ogóle nie wchodzą na gram.pl? To czemu odpowiedzieli na te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:58, mikim napisał:

LOL

Jak ja wygrywałem, to dane przesłać miałem na maila, więc nie wiem po co mają wchodzić
na gram.pl.

Krótkie pytanko:...
Jeżeli wygrałeś nagrodę w konkursie to przy odebraniu paczki musiałeś płacić za przesyłkę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować