Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NecroVision - zapowiedź

17 postów w tym temacie

Przyznam, że na ten tytuł czekam już od dłuższego czasu. Z tego co dotąd miałem okazję się dowiedzieć na temat tej gry wynika, że NecroVision będzie takim Painkillerem Next-gen, a jak wiadomo gra studia People Can Fly, wilelka była i wspaniała. Jeżeli pozycja ta będzie taka właśnie jak napisałem, to szykuje się nam kolejna fantastyczna produkcja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo gra nasuwała mi skojarzenia z filmem Dolina Cienia (Deathwatch) zwłaszcza motyw z drutami kolczastymi.
To że gra używa technologii z Painkillera można było się domyśleć po gameplayach, chyba klimat niewiele się będzie różnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że takowe gry powstają. Życzę jak najlepiej PCF, bo to bardzo dobra Polska firma. A co to gry to wiąże z nią duuuuże oczekiwania, dlatego że bardzo podobał mi się Painkiller. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co tu widzę NecroVision jawi się jako pozycja wyśmienita i godna uwagi, uwielbiam FPS - y połączone z eksterminacją mitycznych postaci, zwłaszcza mrocznych demonów powstałych z czeluści piekielnych bądź to przybyłych z innych wymiarów;) Podobieństwo do PK nasuwa się samo przez się, stalowa dłoń bohatera jest żywcem wyrwana z przegubu Garnera, lokacje zapowiadają się równie klimatycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów więcej reklamy, jak zapowiedzi - coraz popularniejszy trend na Gramie.


Z tego, co widać i słychać o tej grze, to ot taki sobie shooterek jednoprzejściowy nadrabiający braki w fabule i rozgrywce grafiką - błe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też znam trochę inną historię f51. Z tego co wiem gra miała zostać wydana już w okolicach czerwca, a co do ekipy studia to kilku z nich to odłam PCF, ale już tych studiów nic nie łączy. Osobiście miałem przyjemność poznać jednego z programistów oraz uczęszczałem do jednego liceum z człowiekiem odpowiedzialnym za modele. Całkiem przyjemni ludzie. Co do zapowiedzi, to niepokoją mnie cienie postaci, ale może przez takie rzeczy gry jeszcze nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Painkiller nie był idealny i było jeszcze pole do poprawy. Oby w NecroVision nasze oczekiwania się spełniły :)) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 11:15, Chairman napisał:

BTW Gdy zobaczyłem logo NecroVision na stronie głównej Gramu, nie mogłem się powstrzymać
od dokonania porównania: http://img355.imageshack.us/img355/2430/necrovision007by1.jpg


Nie widzę żadnych podobieństw poza sposobem trzymanai bronii. Wow, to takie... unikatowe. Po za tym, że tak wygląda gdzieś tak z tysiąc plakatów filmów/gier akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje , że będzie to kolejny po Overdose rozbudowany mod do Painkillera. Tylko , że niestety znowu płatny , jak gra będzie w miarę dobra , a cena przystępna to może spodoba się fanom Painkillera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować