Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonenci WoW-a "wracają do domu"

50 postów w tym temacie

War bardziej niedopracowany od AoC? No lol człowieku ty się naucz czytać ze zrozumieniem, potem zrób z tego uzytek a na koniec sam spróbuj obu gier bo coś ci się mocno pomieszało (bugów niewiele więcej niż w WoWie a przynajmniej ja nie specjalnie na nie trafialem a gram od open bety juz calkiem sporo). A co do posta to ja powiem tak: nie można póki co mówić o żadnym wracaniu bo jak na razie ludzie są po prostu ciekawi dodatku tak samo jak byli ciekawi Wara i AoC sytuacja ustabilizuje się dopiero po świętach przy czym nie mam złudzeń, że któryś z konkurentów WoW''a zdoła go przebić to jednak pisanie takich postów w przypadku mmo jest zwyczajnie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nemixx zyj dalej w swoim magicznym swiecie :) Podczas newsa, ktory Blizzard oficjalnie podawal okolo tygodnia temu podal dokladna definicje aktywnego konta z oplacona subskrycja i takich kont dotyczy liczba 11 mln. Zorientuj sie prosze troszke zanim zaczniesz pisac glupoty.

Wedlug szacowan okolo 1 mln konta to farmy, multiboxy i osoby posiadajace wiecej niz 1 aktywne konto.
Polecam troszke zapoznac sie z danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę grać w gry na singla. Wiele bardzo negatywnych opinii o WoW słyszałem i większość historyjek z nim związanych jest przynajmniej przykrych.

Jest w tej grze coś więcej niż statsy postaci i siekanie stworów? (motywy "społeczne" mnie całkowicie nie obchodzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o co chodzi do cholery z tym systemem oceny artykułów? Nie chcę wpływać na żadne premie doliczane do zarobków zespołu gram.pl. Współczuję pracownikom tego portalu, że muszą pisać artykuły pod presją takiego cudacznego mechanizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoda, że tych 11 milionów graczy nie ma żadnych podstaw by powiedzieć o sobie że stanowią ''wirtualne państwo''. No chyba, że jest to jakaś dziwna unia setek maleńkich kopii jednego i tego samego państewka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie szukał ;)

"World of Warcraft’s Subscriber Definition World of Warcraft subscribers include individuals who have paid a subscription fee or have an active prepaid card to play World of Warcraft, as well as those who have purchased the game and are within their free month of access. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 22:44, Ofey napisał:

Wedlug szacowan okolo 1 mln konta to farmy, multiboxy i osoby posiadajace wiecej niz
1 aktywne konto.
Polecam troszke zapoznac sie z danymi.


Ale na cholere, piszecie 3 miliony, to farmy, czy tam 1 milion. Kogo to kurde obchodzi..wazne, że działa i kasa z nich leci. To samo jest w AoC i War, tyle ze w mniejszej liczbie. Za jakiś czas NAPEWNO, wszystkie z tych trzech tytułów, będą miały procentowo podobną liczbę "farmerskich" kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:44, Redjevel napisał:

Jakby wow zlikwidował p2p (nierealne) to by powróciło nawet 99% i doszłoby do tego kolejne
miliony.


Możesz to jakoś rozwinąć? Co ma wspólnego p2p z WoWem, po za metodą ściągania patchy naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nemixx cieszę się, że jednego noob''a mniej! Uradowałeś mnie tym, że nie grasz już w WoW. Szkoda tej gry dla takich frajerów jak Ty. OkThxIpwndYouCya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 02:28, Sth`Devilish napisał:

> Jakby wow zlikwidował p2p (nierealne) to by powróciło nawet 99% i doszłoby do tego
kolejne
> miliony.

Możesz to jakoś rozwinąć? Co ma wspólnego p2p z WoWem, po za metodą ściągania patchy
naturalnie?


Google twoim przyjacielem jest - poczytaj co oznacza skrot p2p. Podpowiem od razu - sprawdz tez f2p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas uważam, że ludzie, którzy wieszają psy na wowie, tak na prawdę przelewają swoją frustrację spowodowaną tym, że chcieliby grać w tą grę, ale jest to zbyt wielkie obciążenie finansowe.

A co do tego, które MMO jest lepsze (obecnie) - a co stoi na przeszkodzie, żeby grać w dwa, lub trzy ? Po co wybierać, trza brać jak leci :P. Tylko kasa potrzebna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 09:44, Atreides napisał:

Google twoim przyjacielem jest - poczytaj co oznacza skrot p2p.
Podpowiem od razu - sprawdz tez f2p :-D


Google Twoim przyjacielem jest - poczytaj co oznacza skrót p2p.
Podpowiem od razu - sprawdź też ftp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 10:05, Furrbacca napisał:

> Google twoim przyjacielem jest - poczytaj co oznacza skrot p2p.
> Podpowiem od razu - sprawdz tez f2p :-D

Google Twoim przyjacielem jest - poczytaj co oznacza skrót p2p.
Podpowiem od razu - sprawdź też ftp :D

Oki, widze ze jednak nie zakumales :-D

p2p = pay-to-play
f2p = free-to-play

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm akurat frajerów w WoWie nie brakuje, każdy kto choć raz był gdzieś z pugiem wie o czym mówię. A argument, że w WoW jest dużo dorosłych bo trzeba płacić abonament doprowadził mnie do łez... ze śmiechu. Grałem na trzech serverach 70 i niespecjalnie widziałem żeby WoW mógł się poszczycić średnią wieku graczy powyżej 20 lat choćby. I tu też mozna przywołać przykład pugów, bo prawie zawsze jak biegałem z losową grupą słyszałem hasła w rodzaju "mama każe mi kończyć" albo "rodzice wołają mnie na obiad". Zresztą napisałem o tym kilku kumplom co do jednego weteranom WoW''a to ich zgodna odpowiedź brzmiała: "LOL"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, to, czy dziecko, czy dorosły czasem ma mniejsze znaczenie. Czytam Wasze posty i stwierdzam, że u Was z wiekiem tylko przeświadczenie wyższości przyszło, ale intelekt i zachowania stadne tak samo infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 02:28, Sth`Devilish napisał:

> Jakby wow zlikwidował p2p (nierealne) to by powróciło nawet 99% i doszłoby do tego
kolejne
> miliony.

Możesz to jakoś rozwinąć? Co ma wspólnego p2p z WoWem, po za metodą ściągania patchy
naturalnie?


p2p- PAy too play czyli płać by grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować