Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King - nowe informacje

44 postów w tym temacie

gram.pl

Przypominamy, że organizowana przez CD Projekt i gram.pl nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpocznie się już 12 listopada o godzinie 24:00 w siedzibie firmy CD Projekt w Warszawie, na ulicy Jagiellońskiej 74.

Przeczytaj cały tekst "Nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King - nowe informacje [uaktualniono]" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie gwarancja, że kurierzy dostarczą Wotlk 13 listopada? Wolę się upewnić, żeby nie było takiego numeru jak z Guild Wars: Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW! Tego mi wlasnie w Polsce brakowalo:) Do ktorej tak impreza potrwa?:) Chetnie bym przyszedl, tylko nie chce kupowac jeszcze dodatku, poczekam az bedzie tanszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale dlaczego nie w Krakowie??:) Może jeszcze coś załatwicie, żeby empik w Krakowie też coś takiego zorganizował?? Na pewno byłby tłum ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza zostala przeniesiona z Empiku do siedziby CD Projektu :) jak dla mnie super bo mam tam blizej ;p no i nie bede musial sie tachac przez centrum z ek w lapie tylko spokojnie pojde i odbiore sobie ;p. Teraz tylko czekac na maila w sprawie zmiany sposobu odbioru pozostalo czekac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde kawalek z centrum tam jest :P Jeszcze w nocy tam zasuwac nieciekawie.
W sumie ciekawa opcja - odebrac o 12 szybko do domu i bic lvl do rana xDDDD i pozniej szkola n1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podziękuję za opcję pre-orderu po akcjach z TBC, kiedy się okazało, że jest za mało kopii gry i moja przesyłka dotarła tydzień po premierze, gdy już dawno zakupiłem w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:49, maciekwitek napisał:

Ale się porobiło jedna gra jednocześnie u dwóch wydawców. Tego na polskim rynku gier,
chyba jeszcze nie było...


Half-Life 2, Counter-Strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 13:13, kaszpir napisał:

raczej wątpliwe by gram współpracował z LEM, który... też wydaje WOTLK! :D


przeciez współpracuje, wystarczy spojrzeć na ofertę sklepu gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:52, Jay Z napisał:

> Ale się porobiło jedna gra jednocześnie u dwóch wydawców. Tego na polskim rynku
gier,
> chyba jeszcze nie było...

Half-Life 2, Counter-Strike.



No, to dobrze, że napisałem, chyba. Co jak, co ale nieomylny, to na pewno nie jestem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy z tym prezentem niespodzianką będzie tak jak ze smyczami TBC. Było powiedziane, że tylko osoby zamawiające TBC w przedsprzedaży je otrzymają, a ja kupiłem pięć miesięcy później i ku mojemu zdumieniu wyjąłem z pudełka smycz. Teraz mam dylemat, czy kupić w "noc premiery", czy spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko, że ja już mam dość tego złodzieja czasu i współczuje ludziom, którzy nadal w to grają. Ja się już uwolniłem! :). Nie mówie, że mnie nie kusi jeszcze powrót, ale jest tyle innych gier, w których ja decyduje kiedy gram, zawsze jest pausa i nie muszę się dostosowywać do innych (raidy itd.).
Mam nadzieję, że prawda Was wyzwoli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować