Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King - nowe informacje

44 postów w tym temacie

Meh akurat w tym roku przeniosłem się do Wawy, to i chętnie bym poszedł, ale po pierwsze to dość daleko jest, a po drugie rano muszę na uczelnię gonić :P Mimo wszystko jednak gratuluję pomysłu. Swój egzemplarz odbiorę w metrze centrum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje :Fajnie tylko, że ja już mam dość tego złodzieja czasu i współczuje ludziom, którzy nadal w to grają. Ja się już uwolniłem! :). Nie mówie, że mnie nie kusi jeszcze powrót, ale jest tyle innych gier, w których ja decyduje kiedy gram, zawsze jest pausa i nie muszę się dostosowywać do innych (raidy itd.).
Mam nadzieję, że prawda Was wyzwoli :).

Twoja wypowiedz jest niestety błędna,od nikogo nie jestes uzalezniony , jesli niechcesz to nie chodzisz na raidy , lub areny , instancje,a pauzy w kazdej chwili mozesz robic np /quitwow , nikt Cie nie zmusza do siedzenia 10 h przy komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Twoja wypowiedz jest niestety błędna,od nikogo nie jestes uzalezniony , jesli niechcesz to nie chodzisz na raidy , lub areny , instancje,a pauzy w kazdej chwili mozesz robic np /quitwow , nikt Cie nie zmusza do siedzenia 10 h przy komputerze :)[/quote]

Chyba nie gralismy w tego samego WoWa ;).

Super sprawa z tym eventem, szkoda że tylko w Wa-wie.. Mam nadzieje że kolekcjonerki dojadą w dniu premiery do Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem LK i zaznaczyłem odbiór osobisty w sklepie na Metro Centrum. Teraz czekam na maila z możliwością zmiany na odbiór na tej premierze ale nic nie przychodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że WoW to WoW. W tym roku na 100% będzie rządzić w następnym pewnie też, ale powoli panowie (i panie) z Blizzard muszą się starać o nową grę. Przynajmniej ja chciałbym od nowa poznawać nieznany świat. O jeszcze przy okazji warto wspomnieć o Guild Wars 2, które pewnie będzie darmowe. No pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kupilem coś takiego w CD-Projekt ... jak zwykle wysyłka zawalona. Masterlink o godzinie 13 jeszcze nie ma przesyłki u siebie... porażka a la TBC CE w wykonaniu CDProjekt. Gratuluje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wielka zapowiedź jednej imprezy, na którą większość zamawiających WOTLK nie może pojechać, więc mamy zakaz pogrania na premierze na serwerach he? Zamówione wcześniej nadal nie wysłane.. No i cóż pozostaje nam czekać..ciekawe tylko jak długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję więc wszystkim, którzy dali się nabrać na słodkie gdakanie podczas pre-orderu WotLK. Podczas premiery TBC bardzo żałowałem wybierając zamówienie u CDP, w empiku gra była w dzień premiery. Ja jutro, zaraz po robocie o 8, wybieram się do MM lub empiku po swoją kopią, a wszystkim, którzy nie zapłacili z góry za WotLK i którym CDP go jeszcze nie wysłało polecam zrobić to samo. Srogo się zawiedziecie, gdy otrzymacie swój PRE-order w okolicach 20-tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdzalem status wysylki i bylo tam napisane, ze:
Wyslane 07.11.08
Przewidywana data dostawy 10-12 listopada

Dzisiaj wchodzę i widze, ze wysylka dopiero odbyla sie 10tego a Masterlink dalej nie ma przesylki... Kochany szanowny CD-Projekt nastepnym razem zrobcie cos zeby przynajmniej ci rgacze, korzy zamowili gre pol roku temu mogli ja dostac na dzien przed premiera po to, by odpalic ja wlasnie w trakcie wilekiego "BoooM"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, szkoda z tą premierą w środku tygodnia w nocy. Po wcześniejszych postach widzę, że wysyłka w CDP wciąż szwankuje ale może jednak tym razem będzie dobrze? Osobiście jednak wolę zakupy w sklepie, z półki, większy komfort bo wyrosłem już z tych pre-orderowych kiełbas. Niemniej tym, którzy się wybierają życzę dobrej zabawy a ekipie CDP udanej premiery i miłego poranka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś wieczorem do sklepu Gram.pl na stacji Centrum. Chłopaki właśnie rozkładali WOTLK na półkach - Edycja Kolekcjonerska prezentuje się naprawdę ładnie. Ale ja nie o tym...

W oczy rzuciła mi się kolekcjonerska edycja Burning Crusade. Nie mogłem się oprzeć i... kupiłem :) Sztuk mieli trzy, ja kupiłem przedostatnią, więc... Jeśli ktoś ma ochotę, to ostatni egzemplarz czeka w gablocie i jutro rano zapewne zostanie sprzedany. Cena 299,99 zł. Need before Greed nie obowiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tym większa porażka, że Blizzard otworzył już serwery .. pełno teraz deathknightów, a to dopiero za godzine "uroczyste otwarcia" ....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

max ludzi w Borean Tundra, masa DK też biega już... Brawo Blizz z otwieraniem serwerów wcześniej. Wiadomo, że są różne strefy czasowe ale też jak przez caly czas się balansuje i nerfuje klasy by było fair, to chociaż niech inne aspekty gry prócz cholernego PvP też będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)
Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.

Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro od rana w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.

Pozdrowienia i samych fioletowych dropów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocna premiera maskara cdp tak sie nie robi premier zero przygotowania przeroslo to ich oczekiwania o ile dziewczyny i chlopaki w recepcji uwilali sie jak mogli to prowadzacy ktorego nikt nie slyszal kilka kaw podanych w tlum setki ludzi i zero zaznaczam zero przygotwania na taka impreze uratowal ich sam tytul i troche gadzetow dla fanow reszta zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "nocna premiera" to była jakś kpina... Zupełnie jakby mięso przywieźli za komuny. I zafundujcie "prowadzącemu" następnym razem lepszy sprzęt. Nie wiem co to był za "megafon" ale chyba lepszy wynik osiągnoł by po prostu głśno mówiąc.

Aha i jak chcecie mieć 3 ładne kolejki to nie robi się do nich wspólnego wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocna premiera to bylo najwiesze bagno jakie widzialem. AMATORSTWO. BRAK ZORGANIZOWANIA. KPINA Z KLIENTÓW. NIEDOTRZYMANIE SŁOWA. Nic dziwnego, że tak partacka firma nie potrafi dogadać się z LEM co do wspólnej dystrybucji gier Blizzarda.

Gdzie te zapowiadane konkursy? Stroje? Tańce?

ŻENADA!

Bardzo dobrze zareagowali ludzie pokazując "w"am środkowy palec gry uruchomiliście kamere.

DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba po 2 latach trzeba porzucić CDP, moi znajomi zamawiając w Wirtus dostali grę dzień przed premierą. O godz 00.05 odpłynęli do Northend''u. Ja czekam na dostawę. Powodzenia panie i panowie. Do tego obniżki cen w związku z uzbieraną kasą są takie, że w innych sklepach są one tańsze. /qcdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować