Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada drugi dodatek do Warhammera 40,000!

93 postów w tym temacie

:O jupi hurra bedzie rozwalanka :D

jescze poczekam az w40k znizy cene totalnie i moge zaopatrzyc sie w podstawke i dodatek i czekac na 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he,he tylko czekać jak wyjdzie złot edycja albo platynowa. Warhammer40000 wraz z dwoma dodatkami za 59zł:)Albo co tam może bbyć nawet złota edycja za 99zł.Byle tylko coś takiego wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dadzą dwie "robocie" rasy - Tau i Necronów. Tyranidzi za bardzo bo odstawali od reszty, dziwnie by się ich prowadziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NECRON! NECRON! NECRON!

Jako zapalony gracz czterdziestkowy (również w orginalnej formie figurkowej) jestem zachwycony tą wiadomością! :D Tylko czekać na preorder! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:44, BiQ_MODED napisał:

Poczekam na zlota edycje z dwoma dodatkami i wtedy kupie ;]


Uuu... to sobie poczekasz. Ja przewiduje że będzie gdzieś tak za ok. ponad 2 lata w złotej edycji. Ale mnie to tam nie martwi bo ja narazie wszystko mam, a dzięki temu będzie jeszcze więcej graczy. Jak złota edycja ta terażniejsza będzie jeszcze tańsza przyniesie następnych graczy. To jest poprostu gra w wielką przyszłością ! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się ciesze na myśl o nowych bitwach i nowych rasach do unicestwienia, ale żeby nowa kampannia nie była tak krótka jak podstawowa i z pierwszego dodatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:56, Matrusek napisał:

huhu no to prawdziwa gratka dla fanow serii Warhammer 40k. Ja tam wole klasycznego warhammer''a
:D


To czekaj do zimy - nadejdzie boski Mark of Chaos (od Namco - PC only) ;]

A drugi dodatek zapowiada sięciekawie. Wiadomo, że bedą Tau. Drugą faktycznei moga byćNecroni - w Winter Assault mieli już wprowadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, ze wyjdzie drugi dodatek!!! Juz nie moge sie doczekac. Mysle ze poza TAU wprowadza Necronow... Lubie ich, zwłaszcza po ostatnich misjach w obydwuch kampaniach w WA gdzie sie z nimi walczyło tytanem (Fajna machina z tego tytana). A ci Tau to oni fajni sa? Cos o nich słyszałem kiedys... Oby do jesieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Tau nie lubią gracze któży grają w bitewniaka 40K już jakiś czas. Uważają że porostu nie pasują do ciężkiego gotyckiego klimatu panującego w grze. Nowi gracze chętnie wybierają tą rase gdyż posiada dość dobrze uzbrojoną armię. Ja do nich nic nie mam ale ogólnie też mi się jakoś dziwnie widzi ich w tych realiach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tworcy gry stosuja ciekawa taktyke :) poczytalem sobie o tym troszke na necie. Zauwazcie, ze Winter Assault wprowadzil gwardzistow, ktorzy pojawili sie szczatkowo w kampanii podstawki. Nastepnie fani gry stworzyli mod, ktory wprowadzal pelna armie Imperialnych. Podobno na bazie tego moda powstal Winter Assault (tworcy modyfikacji oskarzali nawet THQ o zerzniecie conceptow). Nastepnie WA zwiastuje w kampanii pojawienie sie Necronow w nastepnym dodatku, zas oficjalna wiadomosc o pojawieniu sie rasy Tau pojawia sie ok 2 tygodnie po premierze moda do Winter assault pod tytulem Tau expansion...... Dziwna sprawa, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować