Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następnym projektem Bleszinskiego będzie...

16 postów w tym temacie

krwawe sceny + psychologiczny terror?
Tylko jedno mi przychodzi do głowy - Piła
Jeśli ma to tak wyglądać to ja od razu podziękuję i skieruje zainteresowanie w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 11:12, Szperacz Robson napisał:

> Błazen.
Ale jakie gry trzaska wraz ze swoim teamem!

robiŁ, bo teraz co najwyżej marne pierdnięcia. GoW to monotonna łupanina "ukryj sie/wychyl/strzel" to znudzenia. UT3 ... ilość serwerów mówi sama za siebie. Jedyne co dobre oni jeszcze robią to silniki gier za to pełny szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, zastanów się, jak gra PRZED premierą może być hitem? Przed sprzedażą może być co najwyżej na językach.

Załamka...

-----------

Gdy swoją grę zachwala Peter Molyneux, przynajmniej trzyma klasę. A Bleszyński (takie jest jego prawdziwe nazwisko)? Czekamy na opowieści o zabawach z groupies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądziłem, do czasu, aż sam nie zagrałem. I pierwszą część (a dwójka jest uważana wszędzie za jeszcze lepszą) jest bezapelacyjnie jedną z najlepszych gier na X360. Jest cholernie klimatyczna, posiada wiele fajnych patentów, wciąga jak ruchome piaski, a do tego jest okraszona świetną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:12, Szperacz Robson napisał:

a do
tego jest okraszona świetną grafiką.


Co mi po grafice jeżeli gra jest strasznie nudna i monotonna? Od razu mówię, że grałem, w połowie gry nie wytrzymałem i się z nią pożegnałem. Ciągłe "znajdź zasłonę/wychyl się/strzelaj/biegnij" i tak w kółko. Co jest w tym ciekawego? Jak dla mnie nic.

Jeżeli następny projekt to coś tak "genialnego" jak GoW to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:12, Szperacz Robson napisał:

Też tak sądziłem, do czasu, aż sam nie zagrałem. I pierwszą część (a dwójka jest uważana
wszędzie za jeszcze lepszą) jest bezapelacyjnie jedną z najlepszych gier na X360. Jest
cholernie klimatyczna, posiada wiele fajnych patentów, wciąga jak ruchome piaski, a do
tego jest okraszona świetną grafiką.

weź się zastanów skąd bym widział jaka jest mechanika rozgrywki gdybym nie grał. Z tym, że na PC mamy dużo dobrych strzelanek, a na x360 ... no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować