Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Extra Gra ma coś dla fanów FPS-ów

18 postów w tym temacie

grałem w czarną edycję Painkillera, dobra gierka polecam, nieskrępowana niczym eksterminacja kolejnych pomiotów piekieł świetnie odstresowuje, jednak owy prequel - Overdose jest już robiony przez inne studio i nie posiada tej samej magii co nasz rodzimy produkt, a poza tym odniosłem wrażenie,że jest to odgrzewany kotlet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku,to eXtra Gra jeszcze istnieje? Kiedyś sprzedawano z nią pudełka kartonowe - w ten sposób ukazała jedynka The Longest Jouney, Atlantis czy HoM&M III (podstawka + TSoD). PAinkiller w kioskach był wydawany już miljon razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zakupię, tylko po to by zobaczyć, czy Overdose jest aż tak słaby w porównaniu do podstawki, jak go opisują. Za to Czarną Edycję już mam, i prawdopodobnie oddam bratu tą z eXtra Gry, ale przyznać trzeba, że podstawka jest naprawdę nieziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej Overdose nienazwałbym Prequelem, gdyż fabuła dzieje się równolegle z Battle out of Hell, Beliar został uwolniony z klatki która była zamknięta za pomocą Mocy Lucyfera, gdy Daniel go zabił, uwolnił (nieświadomie) Beliara, no i ostatnim Bossem w Overdose jest Samael, więc jak to jest prequel, to na to wychodzi że Samael przeżył jego masakrę, a dobrze było widać że zaliczył zgona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:12, DArkon1990 napisał:

No raczej Overdose nienazwałbym Prequelem, gdyż fabuła dzieje się równolegle z Battle
out of Hell, Beliar został uwolniony z klatki która była zamknięta za pomocą Mocy Lucyfera,
gdy Daniel go zabił, uwolnił (nieświadomie) Beliara, no i ostatnim Bossem w Overdose
jest Samael, więc jak to jest prequel, to na to wychodzi że Samael przeżył jego masakrę,
a dobrze było widać że zaliczył zgona.



Samael to ten Anioł z Intra Painkillera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo ciekawa oferta. Chyba się skuszę , w końcu za 20 zł wszystkie części Painkilera będzie można kupić, to naprawdę przyzwoita cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku gramy Beliarem, SPOILER Samael (ten sam co w intrze do Painkillera) jest głównym wrogiem, traci skrzydla co widać w ww. intrze. Przeżył..., Beli wolał go shańbić ucinając to i owo. end

Dobra ale po co wydawać czydziewieńcet któryś tam raz kolejną edycję PK? Są gry (pierwszy przykład - Silent Storm) które potrzebuja nie tyle wałkowania edycji co pozostawania dłużej na półkach.

Overdose jest w sumie dobry ale ma jeden, duży problem - ciągłe braki amunicji, mocno to daje w kość a nie każdemu chce się latać z "kostką". Apogeum tego jest w ostatnim lvlu - jedna skrzynka z amunicją a nawalać trzeba dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nabyłem :)
Painkilera z dodatkiem kiedyś miałem potem sprzedałem a warto mieć na półce. A skoro jest, żeby kupić całość... Szkoda trochę, że PK jest "luzem". Właśnie szukam pudełka na 2 DVD żeby to jako tako wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Painkillerem to wydawca nie ma już co robić... najpierw w "Dobra gra", potem w Gazecie Wyborczej, Extra Klasyce, a teraz w Extra Grze - chyba za wszelką cenę chcą zarobić jak najwięcej :)

Ja mam akurat wydanie z Gazety Wyborczej, zaopatrzyłem się w ubiegłym roku na mikołajki. I co tu dużo pisać, poza Wiedźminem to Painkillerem możemy pochwalić się także za granicą. Tytuł naprawdę niezły, a takie bardziej fristajlowe podejście do rozgrywki sprawia, że pokonywanie kolejnych hord wrogów sprawia dużą przyjemność. Niestety, na dłuższą metę to zbyt dużo i tytuł staje się dość nudny, ale ogólnie naprawdę warto zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydanie z Gazety Wyborczej. I nie potrzeba mi nic więcej...
Jeżeli już ktoś ma Painkillera Czarną Edycję, to te wydanie Extra Gry może sobie spokojnie odpuścić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , zupełnie o tym zapomniałem. :( No trudno w poniedziałek wybiore się do sklepu i wtedy kupię. Trochę szkoda , że tylko Painkiller: Overdose jest w plastikowym boxie , natomiast Painkiller: Czarna Edycja to już nie , a z reklam moża wywnioskować , że obie gry są w boxach... Jak ja kocham tą nieuczciwą i oszukańczą reklamę... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym gdyby była dołączona instrukcja. W extra grze nie ma instrukcji, chyba że to zmienili. Więc kupię sobie overdose z exrta klasyki HIT. Mam już black edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować