Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - pierwszy dzień sprzedaży

42 postów w tym temacie

Aj coz to za wspanialy news. Teraz community gram.pl da pelen popis swych mozliwosci. Glupkowaty (i wyjatkowo niedzisiejszy, wypada nadmienic) komentarz odautorski newsmana juz jest, teraz jeszcze tylko 35 wpisow "a kiedy wyjdzie a PC?" , "Boze, dlaczego nie wychodzi na PC" oraz "na pewno wyjdzie na PC tak jak GTA IV!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi nie powiedział, że na padzie nie da się grać w FPSy, tylko, że "jak można czerpać przyjemność" z strzelania "z padem w ręku". Myszka jest zdecydowania lepsza od pada jeśli chodzi o FPSy i nie ma co tu polemizować. Jak widać czytanie ze zrozumieniem to wciąż bardzo trudna umiejętność, którą mało kto opanował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z tobą nie zgodził CH!CKEN. Pad ma wibrację, bezprzewodowość i naprawdę przemyślaną konstrukcję. Przy mojich 40 calach w pokoju to ma duże znaczenie. A poza tym każdy kto gra na padzie jest w jakiś sposób równy innym graczom. Raczej nikt nie wygra tylko dlatego że ma lepszy sprzęt :] A to że myszka jest precyzyjniejsza nie czyni jej lepszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraven ---> nie wiem co w moim komentarzu ma być "głupkowatego". czyżbym nie miał prawa nie lubić grać na konsolach? Nikomu tego nie bronię i nie kwestionuję, że można to lubić, czy nawet uwielbiać. po prostu dla mnie to jest be. ale umówmy się, że cieszę się szczęściem innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie gra dojdzie najwcześniej w piątek... chlip...

CH1CKEN - pograj dwa lata w fps''y na padzie, a bez problemu pojedziesz każdego ''pro gejmera'' grającego na myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@WorldWar3PL

2 to zdecydowanie za mało ;] I obawiam się, że kolejne 2 by nie wystarczyły...Swoją teorię opieram na tym jak swego czasu grałem w betę coda4 i coda5 na x360 - ogólnie mało gram na konsoli.
W GoW jako, że jest widok z trzeciej osoby to gra się całkiem przyjemnie, ale co do FPSów mam poważne wątpliwości.
Jakby to delikatnie ująć, w wyżej wymienionych betach multiplayer szło mi bardzo dobrze mimo braku obycia z padem, a czasami po prostu śmiałem się co ludzie robią. I jest zdecydowana różnica między graniem na myszce i padzie. W fpsach, jeżeli idzie o mp i rywalizowanie z innym zdecydowanie bardziej (imo) sprawdza się kontroler pctowy.

Oczywiście, każdy gracz na konsoli gra na padzie, więc tak jakby szanse są równe, ale pokuszenie się o stwierdzenie, że gracz grający na padzie bez problemu po 2 latach grania podejdzie każdego pro gejmera jest zdecydowanie na wyrost :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wynik, gdybym miał Xa to też pewnie bym kupił. Ja jeszcze na wymiatacza poczekam (Killzone 2).
Co do komentarza pepsiego, umieścił je w rubryczce "Zdaniem pepsiego", więc jak sama nazwa wskazuje to tylko jego opinia. Ja osobiście bardzo lubię grać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje pograć (no dobra bardziej popatrzeć, gra na padzie to dla mnie tragedia) i kurcze już nie mogę się doczekać aż wyjdzie na PC (na pewno będzie Cliff o jedynce też zarzekał się, że nie zrobią i co?). W dwójce najbardziej podoba mi się, że teraz starcia są naprawdę duże a na ekranie przewijają się całe oddziały obu frakcji a nie tylko nasza dzielna czwórka strongmen-ów, nowe lokacje też są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:18, WorldWar3PL napisał:

CH1CKEN - pograj dwa lata w fps''y na padzie, a bez problemu pojedziesz każdego ''pro
gejmera'' grającego na myszce.


Początek dnia i już wesoła mina. :D Dość mocno przesadzasz, kolego. Co jak co, ale "padowiec" miałby małe szanse z takim osobnikiem, co korzysta z myszki plus klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować