Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram pytań: Rocznica Wiedźmina, czyli Michał Kiciński na spytkach!

36 postów w tym temacie

By uniknąć ewentualnych niedomówień: pytania, jakie zbieraliśmy od Was, przekazane zostały do ekipy CDP Red i wraz z odpowiedziami zostaną opublikowane najprawdopodobniej w przyszłą niedzielę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chcą potwierdzać żadnej informacji dotyczącej drugiej części ale już sam taki artykuł bardzo zaciekawia i sprawia, że np ja już czekam na drugą część Wieśka:) Choć z drugiej strony oczywistą sprawą jest, że lepsza grafikai nowsza gra= wyższe wymagania sprzętowe czyli w moim przypadku pewnie koniec z marzeniami o zagraniu w kontynuację:/ Niestety laptopa nie podkręce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje, ze możemy powoli czekać nie na dodatek, ale drugą część! ciekawe na na jakim silniku? może jakiś własny projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie jak potoczą się dalsze wirtualnego Geralta. Oby gra (?) była równie dobra jak "jedyneczka" a nawet lepsza! Tylko mam prośbę do Redów - nie spieszcie się z wydaniem nowej gry, lepiej dopracujcie kod, fabułę itp. żeby nie powtórzył się "cyrk" jak z Wieśkiem (masakrycznie długie czasy ładowania malutkich lokacji w wersji 1.0)... BTW Nowe, renderowane sceny z Geraltem z filmu rocznicowego tylko podsycają mój apetyt na kolejnego Wiedźmina. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie cieszę się że odwiesili sukces i mam na dzieje że ich kolejne gry będą znakomite natomiast z deka denerwuję mnie wypowiedzi w stylu „z małego kraju” to zalatuje kompleksami rynek gier może i jest niewielki ale kraj już nie. O Małym kraju mógł by powiedzieć np. Czech czy Słowak ale nam uważam że nie wypada. Co do ustanawiania tradycji tworzenia gier cdp red i inne polskie studia właśnie to robią właśnie to robią i chwała im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że poza The Witcher II doczekamy się też wersji na PS3 i Xboxa :) Wprowadzanie kombosów z pada, to by było to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 19:49, gnysek napisał:

Ja mam nadzieję, że poza The Witcher II doczekamy się też wersji na PS3 i Xboxa :) Wprowadzanie
kombosów z pada, to by było to :P


No rzeczywiście, nie ulega wątpliwości, że w Wiedźminie mieliśmy szeroki asortyment kombosów :P

Osobiście mam nadzieję, że druga cześć nie wyjdzie na konsole. Albo przynajmniej - pojawi się na nich później, w postaci konwersji. Nie mam ochoty "odczuwać" uproszczeń związanych z produkcją skupioną na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja obsesja czyli THEY .
Kiciński zacznij burzę informacyjną [ błaga na kolanach] ,please.

A teraz pytania właśnie do tego projektu i nie tylko:


1. Czy nazwa została zmieniona przez podobieństwo They - Prey?
2. Czy fabuła zmieniona zostanie całkowicie czy też jej fundamenty pozostaną?
3. Jakiego pisarza zatrudniliście?
4. Czy gra zostanie bardzo mocno zRPGizowana ?
5. Czy modyfikacje broni pozostaną?
6. Czy silnik jest ciągle ulepszany?
7. Czy na silniku Theya będzie chodził drugi Wiesiek?
8. Czy produkt polsko-francuski będzie zlokalizowany?
9. Czy They będzie miał wysokie wymagania?
10. Czy cut-scenki They tworzy p. Bagiński?
11. Czy dodacie obsługę DirectX 11 do They?
12. Jaka jest nowa nazwa They?



Pytania tak naprawdę nie powiedzą niczego ważnego więc można na nie odpowiedzieć i prosiłbym o odpowiedź ale jak nie chcesz odpowiadać to nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, tyle czytania i się niczego nowego nie dowiedziałem...
BTW: często odnoszę wrażenie czytając materiały o Wiedźminie, że CDPR bardziej lansuje siebie niż promuje Wiedźmina - w każdym razie mam nadzieję, że szybko ujrzymy kolejną grę o Wiedźminie. Najlepiej jakiś dodatek w postaci oficjalnych przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam czekać :D. Myślę, że kolejny Wiedźmin sprzeda się w większej ilości egzemlarzy, cdp ma już wyrobioną markę i gracze wiedzą czego się spodziewać, czyli kolejnej pr0 gry na wiele godzin :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam nadzieje ze każda gra która tylko może wyjdzie na xboxa 360 i ale nie koniecznie na PS 3. Wiedźmin osiągnął by/osiagnie drugi milion na xboxa bardzo szybko np w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czas zastanowić się nad konwersją Wiedźmina na inne platformy... Nie wiem jak to by wyglądało, ale...
W każdym razie było by więcej forsy. Czym więcej forsy zainwestujecie w kolejną część, tym będzie lepsza.

Tomku, życzę Ci, żebyś zrobił jeszcze lepsze filmiki do Wiedźmina. Aż dreszcze szły, jak pierwszy raz oglądałem strzyga vs. Wiedźmin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah... następne wiedźminy... aż mi ślina cieknie :D Pierwsza część jest na mojej prywatnej liście na drugim miejscu gier cRPG, zaraz po Tormencie... :D czekam czekam czekam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz mam nadzieje ze każda gra która tylko może wyjdzie na xboxa 360 i ale nie koniecznie
> na PS 3. Wiedźmin osiągnął by/osiagnie drugi milion na xboxa bardzo szybko np w Anglii...


Nie wiem jak reszta ale THEY na pewno wyjdzie na X360 i PS3 .
Żródło :enycklopedia GoLa


Co do produktu francuskiego to Francji jak większości krajów zachodnich królują konsolki więc pewnie będzie na PS3 /X360 [X720 ?] .
Produkty REDa nie wiem :(
Więc pewnie CD Projekt RED idzie w kierunku konsol.


**********


Co do Theya ciekaw jestem czy zdobędzie tytuł GAME OF THE YEAR . Witcher przecież zdobył
PC RPG OF THE YEAR. Czekam na They - oczywiście na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 20:56, Jam jest Jotem napisał:

Co do produktu francuskiego to Francji jak większości krajów zachodnich królują konsolki
więc pewnie będzie na PS3 /X360


Tez tak mysle. Pewnie Wiedzmin na konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować