Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy pojawi się Windows 7 PL?

32 postów w tym temacie

Tzn. co, chcesz żeby sklonowali XP''ka i dodali styl z visty? Bo to jest wg. mnie jedyna dobra rzecz w viście ;) DX10 nie przeniosą, bo na Windows Seven ma być już DX11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heeemmm... olałem Vistę siedzę na Xp nadal, oleję pewnie i "7" do czasu kiedy microsoft przestanie wydawać uaktualnienia do X''peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po co nowy system..?(ile już takich pytań było)? Wyjdzie 7 to Vista będzie jak Xp teraz. >_> Co do daty..? nie wiem od czego to zależy.. poczekam na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 dni to nie tak źle :). Powinniśmy się nawet czuć uprzywilejowani :]. Choć w sumie i tak nowego Windowsa zapewne w dniu premiery mało kto kupi. Sam zamierzam nabyć go dopiero po jakimś czasie, jak już będzie wiadomo, czy nowy system to sukces, czy też niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, jakie doborowe towarzystwo będzie towarzyszyło polskiej premierze; same egzotyczne państwa :P

Żeby nie było OT, Micro$oft złapał chyba syndrom EA, bo teraz co dwa lata będzie wypuszczał nowe wersje OSów, które od poprzeników będą się różniły nazwą a całe zmiany zmieściły by się w obrębie 1-2 Service Packów :P Wiem, chamski jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RedSqll -->> Vista nigdy nie będzie jak Xp teraz.
Nie do końca wierze że bedzie płynnie szybko i wogóle cacy
ale cieszę się że coś zastąpi taki durny niewypał jak Vista.

Adamzzz-->> Widocznie w MS zatrudnili ludzi którzy to właśnie ustalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak czytam cos takiego to dana osoba albo miala Viste przez dwa dni (pirata ;)), widziala ten system u kolegi lub miala przedpotopowego kompa, na ktorym Vista rzeczywiscie nie jest fajna. Ale... moze akurat w Twoim przypadku jest inaczej ;).
No coz - nie bede Cie przekonywal. Od jakiegos juz czasu Vista jest naprawde DOBRYM system operacyjnym. Mam ja od blisko roku i zwieche zaliczylem jedynie jedna. W okolicach pierwszego miesiacu uzywania, gdy sprawdzalem jakis strasznie stary program co mi namieszal tu i tam i pomoglo jedynie przywracanie systemu. Od tego czasu wszystko gra. Komp potrafi byc wlaczony przez 20 dni bez przerwy i zero problemow. Przewaznie restartuje go tylko jak mi jakis update to wymusza, bo tak to mi sie nie chce ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , proszę o posty na temat VISTY .Dlaczego uważacie że to badziew ????

Ja osobiście mam nadzieję że jego wymagania (windowsa 7 ) będą większe (ciut) od XP ale zdecydowanie mniejsze jak Visty .OD razu pytanie do forumowiczów - czy z windowsem 7 skończy się podział na Dx 9.0c i Dx10 ????
Czy zniknie podział - stare gry i programy na XP , a nowe na Viste ??? I czy zaimplementują w nim Dx10.1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno Windows Seven będzie szybszy, lepszy i w ogóle bardziej napakowany i usprawniony od poprzedniego systemu. Tak to zwykle jest. ;)

Nie zgodzę się natomiast, że tak krytycznie mówisz o Windows Vista. Ja mam bardzo dobry PC i system operacyjny Windows Vista 32bit i wszystko działa bez zarzutów. Według mnie większość ludzi nawet nie pracowało na Viście, tylko wierzą innym i bluzgają na Vistę. Dla mnie to super system, ładnie wygląda i ma DX10. ^^
Tym bardziej przypomnij sobie, jaka była przesiadka z Windows ''98 na Windows XP. Sytuacja podobna, większość szlochała, a teraz prawie każdy ma XP.
Owszem, głupio, że po tak krótkim czasie już nowy system operacyjny, ale jeżeli chodzi o Vistę to jest to dobry system.

@Piotrek K.

Zgadzam się. Ja mam wszystko oryginalne i nigdy nie piraciłem/nie piracę/nie będę piracić. Vista służy mi już od paru miesięcy, mam bardzo dobrego kompa i wszystko działa jak ta lala. ;)
Większość ludzi jest po prostu uprzedzonych do Visty (Microsoft robił kiedyś takie badanie, że dali przemalowaną Vistę, wcześniej nasłuchując się o negatywnych opiniach ludzi, bodajże z San Francisco. I co? Większość zmieniła zdanie) , ma pirata i jęczą (tak jak powiedziałeś zresztą) , widzieli u kumpla (też powiedziałeś tak) no i również jest sprawa kompa, który taka osoba mogła mieć nie odpowiedniego na Vistę. Po co od razu bluzgać? Nie można przeczytać, czy komp spełnia wymagania systemu, kupić nowego PC albo pozostać przy starym systemem operacyjnym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem proVista . To rewelacyjny system! Ładnie wygląda . XP wiesza mi się prawie ciągle (inny komp) ,a Vista na lapku to rewelka ! Ja jednak czekam aż wyjdzie 7 i upgrade kompa gdy wyjdzie 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować