Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy pojawi się Windows 7 PL?

32 postów w tym temacie

Skomentuje to tak po pierwsze wracając do sporu XPvsVista dla tych ludzi co bluzgaja na Viste jaki to do dupy system nie chce wam nic mówić ale po wyjściu XP to blue screan pojawiał się średnio raz dziennie więc mowa że Vista jest do dupy z tego powodu to dla mnie śmieszny żart każdy system jak wychodzi ma bugi które sa po pewnym czasie naprawiane.Xp stal się dobrym systemem dopiero mniej więcej po wyjściu sp2 Vista w tej chwili już jest bardzo stabilnym systemem jej problem polega że system na dzień dobry rezerwuje sobie jakieś 30% zasobów przez co nie ważne jak dobry kom posiadacie to pi razy drzwi jest 30% ,a wracając do tematu 7 ma on bynajmniej z informacji które czytalem jakiś czas temu więc nie wiem na ile ta informacja jest pewna ale ma zerwać z aktualnym rdzeniem który był poprawiany od czasu win ME i zaczeli od nowa więc jak to bedzie działało i czy będzie lepsze dowiemy sie mniej więcej rok po wyjściu tego systemu bo mniej więcej po takim czasie powinny zostać zlikwidowane najbardziej problematyczne bugi w samym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"28 dni później" - z tego co pamiętam w tym filmie szalał jakiś wirus, który zakażał ludzką krew. Jak tylko zobaczycie na pulpicie nowej "siódemki" jakąś igłę - uciekajcie!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma sensu oceniać tego Windowsa. Poczekamy na jakąś dobrą Betę, i zobaczymy. Jesio trochę czasu przed nami.

Co do małego przesunięcia premiery w PL w stosunku do innych krajów. W sumie to obojętne, bo raczej nikt od razu nie rzuci się na ten system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Polacy muszą czekać ;/
Denerwuje mnie takie traktowanie nas... ;/
No ale cóż musimy czekać, a ja już zaczynam zbierać pieniążki na nowy system :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jest nieźle - ja spodziewałem się, że trafimy do ostatniej grupy :P

28 dni po premierze światowej to nie tragedia, tyle czasu chyba nawet zatwardziały fan Microsoftu zdoła wytrzymać. Ja prawdę mówiąc nie wiem, jak nastawiać się na nowy system operacyjny giganta z Redmond. Vista raczej do udanych produktów nie należy. Pracujemy na niej w szkole i system według mnie jest aż nadto uproszczony, a poza tym dość zamula. Zobaczymy co przyniesie Seven, jak będzie stanowił przełom, taki jaki zrobił XP to będzie fajnie - choć moja opinia na temat Microsoftu ostatnio bardzo się pogorszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko wydają tego Windowsa , ale zapewne okaże się 3 min po premierze , że jest bug w kernelu Windowsa i trzeba robić cuda nie widy , i narobią się problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem XP... Myślałem że vista jest............. ale to pomyłka a ex8 ciagle sie wiesza mam dosc mikro szita przesiadam sie na MACA Nazwa systemu operacyjnego Microsoft® Windows Vista™ Home Premium
Wersja 6.0.6002 Service Pack 2 Kompilacja 6002
Dodatkowy opis systemu operacyjnego Niedostępne
Producent systemu operacyjnego Microsoft Corporation
Nazwa systemu GIZAMOR-PC
Producent systemu System manufacturer
Model systemu P5K
Typ systemu X86-based PC
Procesor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2394 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 4
Wersja/data systemu BIOS American Megatrends Inc. 1006, 2008-03-05
Wersja SMBIOS 2.4
Katalog systemu Windows C:\Windows
Katalog systemowy C:\Windows\system32
Urządzenie rozruchowe \Device\HarddiskVolume2
Ustawienia regionalne Polska
Warstwa abstrakcji sprzętu Wersja = "6.0.6002.18005"
Nazwa użytkownika GIZAMOR-PC\Robert
Strefa czasowa Środkowoeuropejski czas letni
Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM) 4,00 GB
Całkowita pamięć fizyczna 3,25 GB
Dostępna pamięć fizyczna 2,00 GB
Całkowity rozmiar pamięci wirtualnej 6,68 GB
Dostępna pamięć wirtualna 5,32 GB
Obszar pliku strony 3,54 GB
Plik strony C:\pagefile.sys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm Beta była, RC było, system w statusie RTM a ty o becie ? O.o

Co do 7 imo dobry OS jeśli od RC nie dowalili jakiś dupereli to mamy następcę XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 08:56, L33T napisał:

Ehm Beta była, RC było, system w statusie RTM a ty o becie ? O.o

Co do 7 imo dobry OS jeśli od RC nie dowalili jakiś dupereli to mamy następcę XP.

11.11.2008, 08:57
Wtedy napisałem, więc ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować