Zaloguj się, aby obserwować  
Gumisiek2

Gothic Tale - gra forumowa

174 postów w tym temacie

Obaj gdzieś wyjechali, jednym jestem ja, ale potrzebuję jeszcze jednego, doświadczonego, z którym trochę się znam i możemy ruszać. Poszukam kogoś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dwóch MG, a ja zrezygnowałem wcześniej, jednak jeżeli zachiałoby się Wam grę reaktywować, to mogę powrócić, ale potrzebuję jeszcze jednego MG. I możemy kontynuować Gothic Tale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 20:22, Gumisiek2 napisał:

Nie ma dwóch MG, a ja zrezygnowałem wcześniej, jednak jeżeli zachiałoby się Wam grę reaktywować,
to mogę powrócić, ale potrzebuję jeszcze jednego MG. I możemy kontynuować Gothic Tale
:)


Ja bym chętnie zagrał, ale na MG się nie nadaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zrobimy małą reaktywację. Póki co potrzebujemy ośmiu graczy. Resztę wyjaśnię później. A jak Asc i MM wrócą, będzie nas dziesięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 17:49, Gumisiek2 napisał:

Więc zrobimy małą reaktywację. Póki co potrzebujemy ośmiu graczy. Resztę wyjaśnię później.
A jak Asc i MM wrócą, będzie nas dziesięciu.

Długo czekać nie będziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze trzeba na Szarleja czekać, ale jak się urwał, tak go nie widać. Online był 114 dni temu xd Czekamy parę miesięcy czy ruszamy? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 17:11, Tokkarian napisał:

No to jeszcze trzeba na Szarleja czekać, ale jak się urwał, tak go nie widać. Online
był 114 dni temu xd Czekamy parę miesięcy czy ruszamy? ;d

Z tego co wiem Szarlej będzie za jakieś dwa tygodnie, może dłużej, a ja też będę dopiero później, dzisiaj jest wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy to kontynuować, bo dwaj poprzedni MG się póki co nie zjawili, potrzebowałbym drugiego MG, przydałoby się też sprawdzić, kto ze starego składu ma jeszcze ochotę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że i ja i Asc wchodzimy ostatnio od czasu do czasu na GRAM.pl myślimy o wznowieniu gry w jak najbliższym terminie (narazie jest to początek października jednak niczego nie gwarantuję). Oprócz Gothic Tale''a mamy zamiar reaktywować SŚ i Ragnaroka, ale póki nie mamy bezproblemowego dostępu do neta ( w każdym razie jeśli o mnie chodzi) nie możemy chyba nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mamy zamiar reaktywować grę i potrzebuję chętnych. Zgłaszajcie się pisząc posty w tym temacie lub na moim gsie pod ostatnim wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować