Zaloguj się, aby obserwować  
PompedjuSZ

Gothic 3- save do gry

5 postów w tym temacie

Witam ! Otóż mam taką nietypową prośbę. Grałem w Gothicka ze 3 dni, wyzwoliłem Montere (o ile dobrze pamiętam nazwe tego miasta). Problem w tym, że gdy zapisywałem to wywaliło mi korki i teraz, gdy to wczytuje dochodzi tak do 1/3 i dalej już nie wczytuje. Prosiłbym o save do Gothicka (może być troche później, lub wcześniej, niekoniecznie w tym samym miejscu). I żeby było scieżką buntowników. Ewentualnie jeśli nikt takich nie będzie miał, niech da inne (najbardziej zbliżone do opisu). Savy do gry wrzucać na RapidShare lub strony podobne :P, a jeśli nie to pisać pod nr. gg 8508784. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada na przyszłość. Zapisuj w miarę często jak się da (ja z przywyczajenia potrafię zapisać po zabiciu jednego przeciwnika) i na oddzielnym slocie (albo po prostu miej trzy sloty i zapisuj na przemian), bo to Gothic i nigdy nic nie wiadomo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 01:13, PompedjuSZ napisał:

Witam ! Otóż mam taką nietypową prośbę. Grałem w Gothicka ze 3 dni, wyzwoliłem Montere
(o ile dobrze pamiętam nazwe tego miasta). Problem w tym, że gdy zapisywałem to wywaliło
mi korki i teraz, gdy to wczytuje dochodzi tak do 1/3 i dalej już nie wczytuje. Prosiłbym
o save do Gothicka (może być troche później, lub wcześniej, niekoniecznie w tym samym
miejscu). I żeby było scieżką buntowników. Ewentualnie jeśli nikt takich nie będzie miał,
niech da inne (najbardziej zbliżone do opisu). Savy do gry wrzucać na RapidShare lub
strony podobne :P, a jeśli nie to pisać pod nr. gg 8508784. Z góry dziękuję :)


Tak, więc na prośbę autora, zamykam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować