• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kagema

Windows XP i przeglądarki

Pytanie

Błagam pomóżcie ściągnąłem nowego Flesza bo był mi potrzebny i tu nagle komp zawiesza się tak jak w 98 niebieski ekran i pełno cyferek potem ojciec powiedział że flesz nie współpracuje z systemem i kazał to naprawić ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszy bios do płyty głównej nic nie pomaga Pomóżcie ojciec i matka mnie zabiją!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.11.2008 o 17:49, kagema napisał:

Błagam pomóżcie ściągnąłem nowego Flesza bo był mi potrzebny i tu nagle komp zawiesza
się tak jak w 98 niebieski ekran i pełno cyferek potem ojciec powiedział że flesz nie
współpracuje z systemem i kazał to naprawić ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty
graficznej i najnowszy bios do płyty głównej nic nie pomaga Pomóżcie ojciec i matka mnie
zabiją!!!!

Spróbuj opcji przywracania systemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 18:09, prf napisał:

> Błagam pomóżcie ściągnąłem nowego Flesza bo był mi potrzebny i tu nagle komp zawiesza

> się tak jak w 98 niebieski ekran i pełno cyferek potem ojciec powiedział że flesz
nie
> współpracuje z systemem i kazał to naprawić ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty

> graficznej i najnowszy bios do płyty głównej nic nie pomaga Pomóżcie ojciec i matka
mnie
> zabiją!!!!
Spróbuj opcji przywracania systemu .


to mi nic nie da i nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 19:15, Jaki Ganh1 napisał:

Usuń flesza albo sformatuj dysk. Nic innego nie przychodzi mi na myśl, bo napisałeś to
nieco niezrozumiale.


flesz to sterownik nie da się go usunąć a sformatowanie dysku też nie wchodzi w grę wolał bym żebyście powiedzieli jak ustawić by był zgodny z Windowsem XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 20:36, kagema napisał:

> Usuń flesza albo sformatuj dysk. Nic innego nie przychodzi mi na myśl, bo napisałeś
to
> nieco niezrozumiale.

flesz to sterownik nie da się go usunąć a sformatowanie dysku też nie wchodzi w grę wolał
bym żebyście powiedzieli jak ustawić by był zgodny z Windowsem XP

Podaj do czego ten sterownik i jakie informacje wyświetlają się na niebieskim ekranie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 20:36, kagema napisał:

> Usuń flesza albo sformatuj dysk. Nic innego nie przychodzi mi na myśl, bo napisałeś
to
> nieco niezrozumiale.

flesz to sterownik nie da się go usunąć a sformatowanie dysku też nie wchodzi w grę wolał
bym żebyście powiedzieli jak ustawić by był zgodny z Windowsem XP


Uspokój się i napisz jeszcze raz - dokładniej, co się stało i w czym Ci mamy pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Flesh to raczej w konsalch się urzywało (w tych starych) chyba żeby pirackie gry odpalić ale mogę się mylic,
ale czy nie chodzi ci o Flasha komponent do przeglądarek internetowych który wymagany jest do np grania w gry napisane właśnie we flashu ? jeśli tak to wejdź w panel sterowania dodaj usón programy poszukaj i usuń i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 17:49, kagema napisał:

Błagam pomóżcie ściągnąłem nowego Flesza bo był mi potrzebny i tu nagle komp zawiesza
się tak jak w 98 niebieski ekran i pełno cyferek potem ojciec powiedział że flesz nie
współpracuje z systemem i kazał to naprawić ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty
graficznej i najnowszy bios do płyty głównej nic nie pomaga Pomóżcie ojciec i matka mnie
zabiją!!!!


Flesz to jest w aparatach. Napisz, o co ci konkretnie chodzi. Tzn. podaj dokładną nazwę. Bo jeżeli masz na myśli Flash Player, to jak najbardziej współpracuje z Windowsem.
Ale tego fragmentu to już nie kumam: "ojciec powiedział że flesz nie współpracuje z systemem"
Jeżeli rzeczywiście, to co instalowałeś jest sterownikiem i jest niezgodne z systemem, to Windows XP w ogóle nie pozwoli zainstalować....

Ja na twoim miejscu rzeczywiście spróbowałbym przywracania systemu (nie usuwa żadnych dokumentów itd. a po prostu przywraca stan najważniejszych części systemu do tych z podanego przez ciebie okresu) lub zaczął myśleć o reinstalacji systemu. Windows bywa awaryjny i czasem rzeczywiście tylko to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2008 o 21:05, nightfaler napisał:

Flesh to raczej w konsalch się urzywało (w tych starych) chyba żeby pirackie gry odpalić
ale mogę się mylic,
ale czy nie chodzi ci o Flasha komponent do przeglądarek internetowych który wymagany
jest do np grania w gry napisane właśnie we flashu ? jeśli tak to wejdź w panel sterowania
dodaj usón programy poszukaj i usuń i po kłopocie


jeden mądry trudno było się domyśleć?! Przy dłuższym oglądaniu zdjęć np. Allegro czy filmów na YouTube''ie czy nawet granie w sieci komp zawiesza się tak jak w W98 czyli niebieski ekran i pełno cyferek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2008 o 18:36, nightfaler napisał:

Jeśli tak to po prostu panel sterowania dadaj/usuń programy i po kłopocie :P


kłopot taki że ja to potrzebuje i nic mi nie da to że go odinstaluje i zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2008 o 18:48, kagema napisał:

> Jeśli tak to po prostu panel sterowania dadaj/usuń programy i po kłopocie :P
>

kłopot taki że ja to potrzebuje i nic mi nie da to że go odinstaluje i zainstaluje


to zainstalujesz starszą wersje i tyle :P a wogule to w każdej przeglądarce tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2008 o 19:11, nightfaler napisał:

> > Jeśli tak to po prostu panel sterowania dadaj/usuń programy i po kłopocie :P

> >
>
> kłopot taki że ja to potrzebuje i nic mi nie da to że go odinstaluje i zainstaluje


to zainstalujesz starszą wersje i tyle :P a wogule to w każdej przeglądarce tak masz
?


wersja jest najnowsza miałem starszą ale potrzebowałem najnowszej i mam tak Mozilla i Opera no ale wiesza mi się nawet jak gram przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2008 o 16:02, kagema napisał:

komp zawiesza się tak jak w W98 czyli
niebieski ekran i pełno cyferek.


Tak, a my mamy zgadywać co to były za cyferki? Może byś tak napisał co tam dokładnie pisało i jaki był ciąg cyferek? To wiele znaczy i może pomóc w znalezieniu rozwiązania (sam tak robię, wystarczy wpisać na google i przeważnie znajdzie się sporo stron z opisem problemu). Jak masz taką możliwość, to najlepiej zrób zdjęcie aparatem (tylko wyraźnie!) i zapostuj tu, inaczej po prostu napisz sobie na kartce i przepisz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 17:12, Sth`Devilish napisał:

> komp zawiesza się tak jak w W98 czyli
> niebieski ekran i pełno cyferek.

Tak, a my mamy zgadywać co to były za cyferki? Może byś tak napisał co tam dokładnie
pisało i jaki był ciąg cyferek? To wiele znaczy i może pomóc w znalezieniu rozwiązania
(sam tak robię, wystarczy wpisać na google i przeważnie znajdzie się sporo stron z opisem
problemu). Jak masz taką możliwość, to najlepiej zrób zdjęcie aparatem (tylko wyraźnie!)
i zapostuj tu, inaczej po prostu napisz sobie na kartce i przepisz tutaj.


miałeś kiedyś Windowsa starszego niż XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 17:38, kagema napisał:

miałeś kiedyś Windowsa starszego niż XP?


Na moim komputerze właściwie to nie, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 18:01, Sth`Devilish napisał:

> miałeś kiedyś Windowsa starszego niż XP?

Na moim komputerze właściwie to nie, a dlaczego pytasz?


wszystkie jak pamiętam 98/95/2000 miały błąd że się tak zawieszały ale to był błąd systemu a w Xp zostało to naprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 20:39, kagema napisał:

> > miałeś kiedyś Windowsa starszego niż XP?
>
> Na moim komputerze właściwie to nie, a dlaczego pytasz?

wszystkie jak pamiętam 98/95/2000 miały błąd że się tak zawieszały ale to był błąd systemu
a w Xp zostało to naprawione


Tobie się pojawia coś takiego jak tu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Windows_XP_BSOD.png ? Bo jeśli tak, to nie wiem gdzie takie głupoty przeczytałeś :) Może zamiast się sprzeczać o to, napisz co pisze w tym errorze i jaki jest ciąg cyfr, to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 21:03, Sth`Devilish napisał:

> > > miałeś kiedyś Windowsa starszego niż XP?
> >
> > Na moim komputerze właściwie to nie, a dlaczego pytasz?
>
> wszystkie jak pamiętam 98/95/2000 miały błąd że się tak zawieszały ale to był błąd
systemu
> a w Xp zostało to naprawione

Tobie się pojawia coś takiego jak tu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Windows_XP_BSOD.png
? Bo jeśli tak, to nie wiem gdzie takie głupoty przeczytałeś :) Może zamiast się sprzeczać
o to, napisz co pisze w tym errorze i jaki jest ciąg cyfr, to pomoże.


właśnie to tylko inna treść jak się pojawi to zrobię zdjęcie i dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować