Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany w japońskim Falloucie 3

108 postów w tym temacie

Kto będzie chciał, ten sobie odblokuje rzeczonego NPC i już... podobnie zresztą, jak z tym zabijaniem dzieci. W końcu gracze zawsze zrobią tak, by im się podobało (o ile są w stanie). I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia!!!
zamiast "Fat Man" będzie pewnie "Little Boy";P

Osobiście jestem za tym żeby wszyscy dostali taką samą wersję gry.

Rozumiem co do zmian nazw bo w pewnych regionach świata, nie wypada ich używać czy coś w tym stylu.
Ale usunięcie całego zadania, czy możliwości wyboru drogi przez gracza mówię stanowcze Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... oczywiście są wspomnienia z Hiroshimy, i nie dziwię się że Bethesda tak postąpiła, ale raczej niektórzy japońscy gracze (którzy nie przywiązują większej wagi do swojej historii) nie będą zachwyceni z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taki np. Bandzior13 w ogóle nie wie dlaczego usunięto wariant z detonacją bomby.Chłopcze przejrzyj rozdział na temat IIWŚ w twym podstawówkowym podręczniku do historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, a już myślałem, że wreszcie zmienili nazwę gry na Oblivion - Japończycy tak łatwo się nabrać nie dadzą na inną okładkę i wygląd niektórych lokacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze bo troszkę źle by Japończycy odebrali bombę w środku miasta co tak samo się nazywa i wygląda jak ta którą dostali od amerykanów... Według mnie Brawo Bethesda po co na siłę wkurzać ludzi jak np Rockstar.
Ja rozumiem jak jest to niezbędne i fabularnie uzasadnione ale jak można coś usunąć albo jest tylko chwytem marketingowym to lepiej żeby tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wogle wydawać takie gry w Japonii.. przecież wiadomo że jak nie ma wielkookiego bohatera z włosmami na które poszły 3 puszki lakieru który został przygotowany przez twórcow gry i wplątany w pseuda-idealistyczna fabułe podczas ktorej musi wyrżnać horde dziwacznych stworów to gra sie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:01, Wielki Bubba napisał:

Pff. To czemu niby GTA4 w Japonii sprzedaje się lepiej od np. LittleBigPlanet ? Głupoty
gadasz juhas.


A czemu LBP miałoby sie sprzedawac lepiej niz GTA4 w japonii?Czy formuła ktora wyżej opisalem odnosi sie do LBP chociaż troche?A GTA4 to gra ktora odniosła sukces ogólnoświatowy wiec nie ma nic dziwnego w tym że japończycy
po pewnym czasie sie ją zainteresowali.Poza tym występuje w niej wątek równie bardzo popularny w obecnej japońskiej kulturze- bohater który jest pozornie negatywny ale w końcu i tak popełnia jakis heroiczny czyn służącu ogólnemu dobru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:47, Szafir4 napisał:

Fallout ma fanów w Japonii?

Myślę że Japończycy nawet nie wiedzą o poprzedniczkach.

Zobaczą że to jakaś nowość, nowy RPG i rzucą się na to i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować