Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najtańsza płyta główna z chipsetem X58 nadal powyżej 200 euro

15 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 19:13, Zyniom napisał:

Czytałem, ze każdy chipset x58 obsłuży 2 technologie (Crossfire i SLI) jednocześnie to
czemu tu jest inaczej?


Bo Gigabyte zrezygnowało ? Może zablokowało. Jest w tekście mowa,że droższa płyta obsługuje oba. Ta tylko CF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie dam se spokój z kompami.... tj upgrade. jak juz coś zmienie to .. chłodzenie na karcie graficznej oraz dokuie 2 dyski twarde.. i tyle. Napewno zmienie kompa.. (calego) ale to bedzie za min 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie a kto tak szczerze korzysta z 2 kart graficznych :P ,jeśli ktoś chce korzystać to kupi droższy model ,po co maja płacić pozostali za coś czego i tak nie używają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie warto... droga i jeszcze DDR3 potrzebuje do tego jeszcze Corei7, które kosztuje jakiś 1000 zł... ufff... dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co z ekonomicznego punktu widzenia przejście na CoreI7 jako platformę jest po prostu nieopłacane. Drogie płyty, pamięci, procesory:( Ja wiem, zę rozwój jest ważne, ale dzięki obecnym konsolom nie jest nam to aż tak potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte robi dobre płyty, sam jestem jednej z nich właścicielem i jeszcze ani razu złego słowa na nią nie powiedziałem :) . A dałem za nią tylko niecałe 200zł ;P . Na nową się narazie nie skusze, bo jak narazie wszystko mi smiga na full/medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:10, marccolo napisał:

panowie a kto tak szczerze korzysta z 2 kart graficznych :P ,jeśli ktoś chce korzystać
to kupi droższy model ,po co maja płacić pozostali za coś czego i tak nie używają


Oj zdziwiłbyś się. Czasami korzystniej kupić 2 tańsze karty niż 1 droższą.


Nie wiem czy zauważyliście ale ceny sprzętu komputerowego od jakiegoś czasu poszły znacząco w górę. O jakieś 20/30% A wszystko z powodu kryzysu i słabej złotówce. NA allegro można jeszcze spotkać sprzedawców którzy sprzedają po starych cenach ale są to tylko wyjątki. A akurat miałem zamiar kupować komputer:/ Chyba sobie poczekam aż wszystko stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować