• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Qewsade

Problem z grą Far Cry 2

Pytanie

Witam serdecznie, mam problem a mianowicie pod koniec gry Far Cry 2, w tzrecim akcie mam zadanie spotkać się z Reubenem(czy jakoś tak) w Marina Bar.Dojeżdżając na miejsce bar jest, ale nie da się do niego wejść :(.Czy ktoś może wie jakiej natury jest to problem ? Czy to ma tak być czy to jakiś bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Temat o grze Far Cry 2 już na tym forum istnieje i to tam powinieneś zadać to pytanie. Link:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&u=1506

Od siebie dodam że miałem już podobny problem do Twojego tyle tylko, że przytrafił mi sie on w pierwszym akcie, ale na szczęście było to zadanie poboczne. Rozwiązania problemu nigdzie nie znalazłem, ale też specjalnie go nie szukałem. Ową misję sobie odpuściłem i grałem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

do dupy z tą grą , nie mogę zapisać stanu gry i nie działa mi prawidłowo mapa, żeby przejść to badziewie musiałbym grać non stop i na ślepo. następnym razem mocno się zastanowię zanim kupię orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jam mam taki problem że na początku gry mam misję iść do baru Mike''a i dostać od kogoś lekarstwo. Gdy wchodzę do baru nie ma nikogo za barem, koło niego stoi ta kobieta którą wcześniej uratowałem, jakiś koleś siedzi za biurkiem a koło niego stoi inny, nie mogę pogadać z żadnym z nich a jak próbuje wyiść to pisze żebym porozmawiał z obojga kumplami. Nie wiem co robić a gra na pierwszy rzut oka zdaje się niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wie ktoś jak zapisywac stan gry???
bo zapisuje mam 1 procent, za kazdym razem jak dojde dalej wylancze gre i wlacze z powrotem to musze znowu zaczynac od 1 procenta, jak wie ktos jak mozna nornmalnie zachowywac gre, to prosze napisac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zpisuje się standardowo klawiszem F5 albo w chatkach które przejmiesz lub sklepach z bronią, mozna też w kwaterach SWL i tego drugiego, ja zazwyczaj używam klawisz F5

Drugi temat w zasadzie temat tego wątku, miałem podobny problem w pierwszym akcie ale zrobilem sobie zapis i po ponownym wczytaniu npc zareagował normalnie, poprobojcie tak u mnie zadzialalo.

Przy okazji nie wiem jak gra powinna wygladac ale wydaje mi sie że nV ma zdupczone stery i gra nie wyglada tak jak powinna np czesto zdarza mi sie, że w wodzie odbijaja sie jakies losowe tekstury zamiast otoczenia, a noc wyglada wyjatkowo badziewnie gorzej niz noc w far cry (1) moim zdaniem, nie wiem czy tak badziwnie to zrobili czy to wina sterow beta od nv pod vista x64, mam gf 8800gts512

BTW, na sterach WHQL FarCry 2 na 8800GTS512 pod vista x64 wyglada straaaaaaaasznie kiepsko, jak juz uzywajcie tylko tych beta 180.43 lub nowszych jak sie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem co kasar1 i swas1. Czy to zapisuje stan gry za pomaca F5 czy w tych domkach to dopóki gram to one działają. Ale wystarczy ze wyjdę z gry i potem wejdę to sejvy wracają się do pierwszego zapisanego stanu po wczesniejszym wejsciu do gry, tzn dziala tylko pierwszy zapis zrobiony po wlaczeniu gry. I mapa tez szwankuje, bo nic mi się na niej nie wyświetla tylko obraz terenu ale żadnych punktów przewidzianych w legendzie.

Kto wie jak to naprawić to proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Mam taki problem, że przeszedłem już 72% gry i jedyna dostępna misja teraz to ta w sztabie zfwip w Mosate Selao. Więc oddaję broń, wchodzę ale pokój w którym zwykle otrzymywałem misje jest zamknięty. Czekam ale nic się nie dzieje. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam problem z Far Cry 2, liczę na to, że ktoś z was będzie mi w stanie pomóc.
Sprawa wygląda następująco:
Przeprowadzam cały proces instalacji, wszystko przebiega bezproblemowo. Następnie rejestruje grę kluczem instalacyjnym i ściągam poprawkę 1.2. Próbuje uruchomić grę, pojawia się ikonka wczytywania płyty, wyskakuje na plus minus dwie sekundy logo Far Cry 2 i... nic, kompletnie nic - gra się zwyczajnie nie uruchamia. Mam Core 2 Duo 2,66 gzh, 3 gb ram, 500 gb HDD oraz Geforce 9600 GT 1 gb pamięci. Czy u kogoś z was pojawił się podobny problem? Proszę o pomoc w jego rozwiązaniu, szkoda żeby prezent świąteczny się zmarnował:). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 20:46, swas1 napisał:

Wie ktoś jak zapisywac stan gry???
bo zapisuje mam 1 procent, za kazdym razem jak dojde dalej wylancze gre i wlacze z powrotem
to musze znowu zaczynac od 1 procenta, jak wie ktos jak mozna nornmalnie zachowywac gre,
to prosze napisac na forum

Naciskasz esc a tam masz zapisz grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować