Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Co wasi rodzice sądzą o grach komputerowych?

471 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 13:09, Azreix napisał:

Ja nie mam tak żle. Przyjdą, pomarudzą i dadzą święty spokój. Już zrozumieli, że jestem uzależniony:)

u mnie podobnie,ale marudza caly czas,po 2-3 razy dziennie co doprowadza do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi starzy ciągle gadaj ze za dlugo gram, ale czesto po chwili gdy mowie,,,juz wylaczam "todaja spokoj i jeszcze troche moge pograc.Nie graja na kompie ale tata lubi czasem troche popatrzec gdy gram w COD 2 ,,jak syn bije szkopów".Sam kideyś bardzo dużo grał w FIFE 2003 ale to bylo dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że moi rodzice myślą że granie to strata czasu.
Ale przyzwyczaili się że dużo gram i siedzę na internecie.
Kiedyś mój brat namówił moją mamę żeby zagrała z nami
w Heroes III Shadow of Dath. Moja mama nawet wtedy
zmieniła zdanie o grach ale to przeszłość. Teraz ma mało
czasu i chyba zmieniła zdanie o grach nawet o Herosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla moich siedzenia w internecie jest graniem ;/ totalnie mnie nie jarzą a jak czytałem że wam kupują gry to zazdroszcze wam ;/ mi co najwyżej uda się oddać im kasę za przesyłkę z miesiąc później ;/ i to tyle ;/ pewnie mam tak bo nie mam 5 w szkole .... dlatego za rok postanowiłem się wziąść za siebie ;] ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice twierdzą że siedzę za długo przed kompem i ogólnie ze gry są głupie. ale ja ich nie słucham bo wiem swoje. (np. gdyby nie Diablo to bym nie wiedział co to jest puklerz albo paladyn :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz te swoje 19 lat i sam potrafie o siebie zadbac =] jak chce to gram a rodzice sie nie czepiaja =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer wolny i starszy ma chwilkę wolną? Gra w CS-a. Ma dłużą chwile? Gra w WOW, ja w niego nie gram sam sobie kupił (!!!). A jak ma dobry humor to i pogra w TDU. Nie wierzycie pewnie ale zna jeszcze C++ i sam się go nauczył. Nie, nie jest informatykiem od razu zaznaczam. Ma firmę stolarską. A starsza? Dziwi się nam dwóm jak siedzimy przy tym cytuje ''''pudle''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec na kompa mówi ogłupiacz więc nawet nie będe mówił czy gra czy nie bo to jest oczywiste.Natomiast matka mówi że kiedyś mi pokarze jak się gra ale hmmmm kiedy to będzie? Przepuszczam że wtedy gdy w polskiej polityce coś się zmieni na dobre(czyli jeszcze kilka(naście) lat sobie poczekam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuuuuuumnie nieco gorsza sytułacja. WEŻ NIE GRAJ W TE DURNE GRY!!, TE STRASZNE POTWORY STRASZĄ CIĘ PO NOCACH!!, DZIEWCZYNY ZABIŁY SWOJĄ KOLERZANKĘ I DZIWIŁY SIĘ ŻE MA TYLKO JEDNO RZYCIE!!, PSUJESZ SOBIE WZROK!!, TO NAUKOWO UDOWODNIONE ŻE GRY ZABIJAJĄ!!, NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TĄ BRUTALNOŚĆ ( w Gothicka II grałem, a tam krwi nie ma ;-)) Moji rodzice nie mają zielonego pojęcia o grach, naukowcy również. Niedługo sam wyjdę z wulkanem na ulice by pomordować przeciwników moich ukochanych gier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nic nie mają do gier:)
A nawet kiedyś mi kupowali gierki. Pamiętam jeszcze na PSX. Gdy jedna gra kosztowała 100:) I te niezapomniane partyjki z Ojcem w Fife 96 :)Ale koniec offtopu.
Rodzice nic nie mają do gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata kiedyś dużo grał - symulatory lotu i różne inne gierki (F-22 ADF, Future Cop, Najdłuższa Podróż, Dispel). Dzisiaj już nie gra ;).
Mama - dziś jest temu przeciwna, bo mam maturę, ale ja przepraszam, od jakiegoś roku gram niewiele ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzą tyle że mój ojciec przeszedł diablo 2 na 89lvl i grał długo na battlenet a teraz gra najprawdopodobniej w ogame.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, ja mam źle. Rodzice nie pozwalają mi grać nawet w warrocka, który jest przecież bez krwi.
A ojciec to by najchętniej komputer wyrzucił. Wiecie, jak na to poradzić??

Przypuszczam, że nigdy nie kupią mi gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... moja mama się nie interesi w co gram, ile gram (no chyba że czasem ją prosze by mi jakąś grę kupiła), więc mogę siedzieć nawet cały dzień przy jakiejś grze. Mój tata nie lubi gier, mówi że one ogłupiają, ale nie zabrania mi grać, więc w sumie mam luz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec nic nie ma do gier, jednak matka czasami wyburza sie do mnie, że gram w strzelanki np. Cod 4 lub CS. Jednak moji rodzice najchętniej wyrzucili by komputer przez okno bo mówią, że przez niego opuszczam sie w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice za bardzo nic nie mają do gier, ale mama się trochę czepia że za mało odrabiam lekcji (jak jej mówie że nie mam to mi odpowiada że kłamię), a ojciec to nawet kiedyś spróbował grać (za namową mojego wtedy 4 letniego siostrzeńca), w GT2, ale za bardzo mu tp nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować