Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Co wasi rodzice sądzą o grach komputerowych?

471 postów w tym temacie

Mój tata mówi "gry ogłupiają i to strata czasu". Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzi, skoro sam oddał chyba 2-3 skoki w Deluxe Ski Jump i zagrał niecałą pierwszą połowę w FIFIE 07 ;)
Moja mama za to mówi, że jakby miała czas to by może i grała. Raz dałam jej popykać w GTA Vice City. Najpierw zanim zaczęła widziała co w tej grze można robić jak ja grałam (chodzi o zabijanie), ale jak siadła już do VC i włączyłam jej jakąś misję, to ona olała ją i zaczęła mordować niewinnym przechodniów na ulicy (oczywiście w grze xD) mając gdzieś co ma w tej misji zrobić ;) Chociaż teraz trochę się zmieniło i myśli, że większość gier to mordobicia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już prawie dorosły ale mieszkam przez cały czas z rodzicami , którym nie zawsze podoba sie jak tracę czas grając w gry . Teraz już ich mało interesuje że wydaję pieniądze na nie pieniądze choć kilka lat temu byli bardzo rozgniewani kiedy moje kieszonkowe zamieniało się w nowe pudełka z grą na półce .Mama zawsze powtarzała że większość gier niczego dobrego nie uczy (co niestety w wielu przypadkach jest prawdą) a Tata zawsze narzekał że wydaję się na nie aż tyle pieniędzy. A tak ogólnie to nie są przeciwni grą komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 07:36, Kasken napisał:

Moi rodzice twierdzą że to strata czasu psuje wzrok i muzg chociarz w to wątpię :P


A ja nie xD >joke

Komentarz moich rodziców?

Dnia 24.04.2008 o 07:36, Kasken napisał:

I znów wydajesz pieniądze na te głupie gry!
Masz już tyle gier!


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata raczej pozwala mi grać w większość gier z "umiarem" brutalności. Jest np. zadowolony jak gram w gry historyczne takie jaki Call of Duty czy Medal of Honor.FIFE też lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:44, BoloMaster napisał:

moi rodzice się jedynie wkurzają jak długo siedzę na kompie...

Umnie tak samo i się wkurzają jak po raz kolejny zaczynam się wciągać w cs (już pięć razy miałem nie grać a nadal gram :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 16:55, Patryk Mogilno napisał:

Moja mama lubi patrzec jak gram np: w Crasha albo Syberie a tata jak gram w PES 2008:)

U mnie tata lubi patrzeć jak gram w fife08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice... W sumie nie patrzą na co gram. Wiedzą, że od zawsze byłem opanowany, oraz, że jak gra jest zbyt brutalna - nie gram. Dzięki temu mogę grać w różne gry a rodzice zbytnio nie komentują.(Byle bym tylko nie siedział przy komputerze za długo:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem w którym temacie tego pod forum zapytać to wypadło na ten. Otóż mam pytanie która gra edukacyjna będzie lepsza dla 5-latki, Kubusiowie Przedszkole Średniaki czy Starszaki ??
Z góry dziękuje za pomoc.

A żeby nie oftopować dodam iż moi rodzice się denerwują i straszą odcięciem kompa jak widzą że za dużo siedzę. Jednak gdy przynoszę następnego dnia w roku szkolnym dobre oceny to im przechodzi. Tak się dzieje chyba w każdym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślą o grach? Właściwie nigdy ich to nie interesowało. Gdy gram w Postala czy NFS lub GTA ich to nie obchodzi. Pewnie dlatego bo nie wchodzą do pokoju i nie pytają się w co gram i od którego roku życia jest to w co gram. W tej chwili już kompletnie się nie interesują. W końcu 3 maja była osiemnastka! Tak naprawdę rodzina nie wyraża opinii o grach ponieważ nie miała przyjemności pograc w jakąkolwiek. Jedynie ze słyszenia kojarzą. Kto by nie skojarzył Gothic 2 jakby codziennie przez głośniki rozbrzmiewały tysiące tekstów różnych tamtejszych bohaterów. Albo ryk silników. A GTA chyba zawsze rozpoznają. Gram w to prawie najczęściej. GTA VC moja mama zawsze rozpozna po charakterystycznej ścieżce dźwiękowej przecież. Nie uważają żeby gry w jakiś ogromny wpływ miały na mnie oddziaływanie. Poza tym mama na laptopie ma jakieś ściągnięte tetrisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja stara ma zawsze problem kiedy usłyszy strzały albo jęki jakies z mojego pokoju...Odrazu do niego wpada i gada zebym wyłączył tą gre no np.penumbre usłyszała jęki takiego mutanta z gry i gadałe że ta gra jest od 16 lat a ja mam 14 to musze poczekac 2 lata. A mojego starego nic nie obchodzi w jakie gry gram bo sam w nie gra i kupuje nowe ... wiadomo jak to ojciec też był kiedys młody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja stara nic nie ma do tego w co gram ale ma do tego ile gam. Stary odzywa sie dopiero jak siedze na kompie dłużej niż 5h. Wychodze na dwór na 2 h i znowu gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co moi rodzice sądzą o grach ? Akurat w tym temacie dużo do powiedzenia nie mają (nie, nie szantażuje ich, nic z tych rzeczy :P). Po prostu gry aż tak bardzo ich nie interesują, chociaż mój ojciec czasami lubi popatrzeć jak gram. Zdarzy mu się coś skomentować, a to powie że grafika ładna. Ogólnie ich nastawienie jest pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu zapytałem się mamy:
Ja: Czy ty wiesz w jakie ja gry gram?
Mama: No zabijanki, strzelanki, samochodowe. - Po chwili namysłu- No i jak ten, no... PES. Piłkarze, w PES''a grasz.
To sądzi moja mama o rach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować