Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Co wasi rodzice sądzą o grach komputerowych?

471 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 12:11, Peter44 napisał:

HEhe, do skypa się czepiają? Przez skypa nawet mój dziadek gada :D.


Do gier, ale los chce, że mam wtedy włączonego skype''a i przypał przy kolegach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 09:33, kotek_Zaglady napisał:

Gry narzędziem szatana! ZA DUŻO PRZEMOCY!

Sam jesteś przemoc. Może i racja, ale są też gry edukacyjne, dzięki którym ludzie się EDUKUJĄ, a nie uczą przemocy. Poza tym lepiej się wyładować na NPC niż na koledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie przestrzegają na jakieś tam kryteria wiekowe. Mogę grac w każdą grę. Mój tata uważa ze gry są fajne i sam gra w strategie i strzelanki nawet często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:20, Bezi32 napisał:

> Gry narzędziem szatana! ZA DUŻO PRZEMOCY!
Sam jesteś przemoc. Może i racja, ale są też gry edukacyjne, dzięki którym ludzie się
EDUKUJĄ, a nie uczą przemocy. Poza tym lepiej się wyładować na NPC niż na koledze...

http://gry.wp.pl/wiadomosci/tetris-zmienia-nasze-mozgi,44924,1.html?ticket=9224589015958948f3tuGZ5M2Z9WWE5XhxZk%2FbbzjjI4NHSG6j97hVLCn3YxegblJ%2BjVENFsQEcg6hMwbwSt9YzR1Jfm5S9petOnSBtGFVlFVZCNqUU%2FSKgfAadQTvD9MaL76VFAJMGKWDQcRTbcmlBAuMW2jjFdWPNWm7T5g3qKzhMxuWcRN1c7VYo%3D Przeczytajcie sobie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 09:33, kotek_Zaglady napisał:

Gry narzędziem szatana! ZA DUŻO PRZEMOCY!



A TY JESTEŚ JAKIMŚ MOHEREM!? Jak miałem 4 lata to na tzw. grze telewizyjnej w mario rozdeptywalem zwierzaczki, a w jakiejś innej grze strzelało sie do kaczek. Jak miałem 6 grałem w dooma i quake 2 Teraz mam 15 i jakoś nikogo nie zabiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi to także narzekają. W szczególności ojciec, że od gier głuchnę i ślepnę. A instynkty te mam lepsze od niego. Póki co takie jego gadki wkurzają mnie jak gadki profesorów, że to wszystko przez Gry. Moja psychika póki co trzyma się dobrze i nie robię sobie GTA na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Moim rodzicom, oznaczenia PEGI i to czy w grze jest krew czy nie, mówiąc prosto - "latają". Twierdzą że gra to tylko gra i nie ma wpływu na moje życie. Mają tylko problem kiedy siedzę za długo (6h bez przerw). Ale teraz już nie narzekają, albowiem jest szkoła, a wiadomo - równa to się z mniejszą ilością wolnego czasu. Zresztą, mój tata i także mama sami lubią "pykać" w różne gry. Czasami nawet w te same co ja. 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 08:15, Peter44 napisał:

> moi wściekajom sie o pegi i nie moge grac w niekture fajne gry
Walcz jak lew :D


Dokładnie xD
Jeśli o mnie chodzi to mam luz, bo tata też lubi sobie czasami pograć w jakieś FPS, którego kupię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 19:54, budzisz10000 napisał:

moi wściekajom sie o pegi i nie moge grac w niekture fajne gry

Szkoda. O słownik ortograficzny też się wściekali, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata swego czasu grywał w Wormsy i Polan. Kilka lat temu grywał ze mną i z bratem w jakieś strategie (Starcraft, Warcraft 2), a teraz... ehh, ma inne zajęcia, nawet jeśli nie ciekawsze to na pewno bardziej wartościowe ;]
PEGI! Moj ojciec o ile patrzy na to, jeśli proszę go o kupienie w mojim (moim?) imieniu jakiejś gry na allegro, to nie przejmuje sie tym raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice to kiedyś lubili pograć, no mój tata to grywał w samochodówki w wormsy, a matka to na przykład w mahjong. A teraz to raczej tylko matka czasami siedzi na kompie na necie, więc mam komputer w sumie dla siebie. A o moich grach raczej nic nie mówią, po prostu się w to nie wtrącają. Gram w to co chce i tyle. Jest luz jednym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować