Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Co wasi rodzice sądzą o grach komputerowych?

471 postów w tym temacie

Heh. Ojciec raczej mało przekonany do gier (kilka razy przysiadł do GRIDA, TDU, zaraz po kupnie xboxa), to to "starsze pokolenie". Mama - kiedyś wyjadaczka automatów arcade, ostatnio razem z siostrą podkradają mi GH:Metallica ;] Ogólnie Mamie, nie przeszkadzają gry, czasami siądzie i popatrzy, ogólnie zwraca uwagę na to, że w grach są wątki fabularne, a nie na "w grach to się tylko zabija więc są złe" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama twierdzi, że tylko seria "Big Nose" , 2 części mario (Super Mario Bros i Dr.Mario) i "Tanki" wydane na NES, znanego też jako Pegasus to "gry z prawdziwego zdarzenia" i cóż... to one mi się najbardziej podobają. Szok co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszyscy z rodziny "fakają" na gry,bo jakże one szkodliwe i ile to czasu marnuje.Jednak mój tata kiedyś namiętnie pocinał w Medal of Honor Underground na PSX.Mama nigdy nie grała i raczej nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli któryś z rodziców marudzi że za duzo gracie, a pali to

Dnia 31.01.2006 o 13:56, Budo napisał:

możecie odpowiedziec "a ty palisz fajki"

Hehe dobre, sprawdza sie powiedzenie 'nie osądzajcie innych bo taką samą miarę wam odmierzą' :D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spotykałem się z tradycyjnym podejściem, że to głupota i marnowanie cennego czasu. Jednak obecnie podejście zmieniło się ze względu na fakt, iż od kilku lat zajmuje się współprowadzeniem portalu związanego z grami RPG. Z pewnymi sukcesami przekładającymi się na zaproszenia na konferencje, czy chociażby gościnny występ w Hyperze(która matka nie chciałaby zobaczyć syna w telewizji :D). Rodzice z pewnością dostrzegli, że gry to nie tylko "głupota" ale także ciekawa forma interesującego hobby. Chociaż chyba nie pozbędę się narzekań ,ze za długo siedzę przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka nie ma nic przeciwko, ojciec za to twierdzi, ze mógłbym w swoim wieku coś innego robić ... a najciekawsze jest to, że sam pyka w gierki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować