Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do King`s Bounty: Legenda w drodze

28 postów w tym temacie

Ciekawe czy dodatek też będzie zawierał starforce :-/
tym razem nie będe się spieszyc jak z samym KB:L i poczekam aż się okaże CO tam jest żeby znowu kompa nie wywalało po 2 godz. grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News spóźniony o miech:

1.XI.2008

KB:L Księżniczka w rynsztoku...


...czy tam rynsztunku, wszystko jedno. ;P
W każdym razie kilka informacji o planowanym dodatku do gry King''s Bounty: Legenda.

Otóż dodatek ten, o wstępnej nazwie Princess in armor, ma się ukazać w pierwszej połowie 2009 roku (wstępne daty wspominają o kwietniu). Co w nim się znajdzie, oprócz księżniczki Amelii? Według zapowiedzi będą to:

- Wierzchowiec księżniczki, który może stać się pegazem, a tym samym latać;

- Smoczek, który towarzyszy bohaterce - wpierw uganiając się za motylkami, by wraz ze zdobytym podczas walk doświadczeniem (i rozwojem dziewięciu umiejętności), stać się potężną gadziną zagłady.
Ma on zastąpić Szkatułkę Szału i jej duchy.;

- Pięciu nowych bossów - w tym robot parowy gremlinów ''Wkrętacz'', przerośnięty zły mag Gremlion czy arcydemon Baal;

- Nowy świat do zwiedzania;

- Medale dające premie, otrzymywane zaś za specjalne osiągnięcia (czyli tzw. achievements)

- Rasa krwiożerczych mrówkojadów (czy coś w tym stylu - czyżby aluzja do pewnego odcinka McGyvera?);

- Zwiększenie maksymalnego poziomu bohatera do pięćdziesiątego;

- Możliwość najęcia giermków, którzy podążą za księżniczką (zastąpienie tym samym małżeństw);

- Powrót systemu polowania na złoczyńców z oryginalnego King''s Bounty;

- Wprowadzenie czarów na mapach przygód (jak w Heroesach);

- "Przemeblowania" w drzewku umiejętności Wojownika, Paladyna i Maga (w tym dodanie nowych biegłości);

- Nowe przedmioty i artefakty do zdobycia;

- oraz inne usprawnienia (interfejsu, pola walki, grafiki, optymalizacja, itp.);

- Nie będzie trybu wieloosobowego!

- Rosyjskie wydanie dodatku (i zapewne polskie) będzie posiadać znów Starforca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, o ile pamiętam to takim imieniem i nazwiskiem (Bill gilbert) twórcy chrzcili bohatera KB: Legendy na screenach przedpremierowych. Przypadek czy jakaś aluzja do fabuły dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:10, misioo napisał:

Niech wydają. A ja za jakieś 3 latka kupie sobie w taniej serii złotą edycję i będę happy
;)

no i napisz jeszcze ze sobnie zrobisz przypomnienie w komórce aby w2011 kupic kings bounty :P

co do dodatku .. no rozwija sie .. ja nie moge się juz doczekać KB 2 mam nadzieje ze bedzie jeszcze ładniejsze i... bedzie bardziej.. jeszcze bardziej podobne do h3 :) ( a co ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ EmperorKaligula

Jeszcze większą głupotą jest czekanie na DARMOWY (sic!) dodatek do MASS EFFECT, który ma kiedyś ( w bliżej nieokreślonej przyszłości) wydać CDP ( o patchu nie zapominajmy). Przy okazji ciekawe co się dzieje z patchem do NWN2: MoTB ( Maska Zdrajcy). Ogólnie mówią:

TO SĄ JAJA W BIAŁY DZIEŃ, A RACZEJ ROBIENIE SOBIE JAJ Z KLIENTÓW CZYTAJ: POSIADACZY ORYGINALNYCH WERSJI GIER!!!

btw.
Czasami tak się zastanawiam czy wydawcy gier robią powyższe celowo. Polonizują gry ( np.: Wizardry 8 ) w sposób urągający wszelkim zasadom sztuki, optymalizują gry przy polonizacji (Dungeon Siege 2 PL) aby chodziłu gorzej niż w wersji oryginalnej, wydają gry z 6-12 opóźnieniem ( G2:Noc Kruka, Drakensang ), nie wydają patchów lub wydają je z dużym opóźnieniem ( NWN 2, ME, HoM&M V etc) a na dodatek z polskimi wersjami gier nie działają darmowe dodatki. Ogólnie nie wiem dlaczego kupuje jeszcze oryginalne wersje gier!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję Cenedze za Starforce''a... dawniej napaliłem się na tę grę, bo King''s Bounty (tak, ta stara gra! ^^) bardzo mnie się podobała, a jestem fanem strategii turowych (ulubiona: seria HoMM) , a przez to zabezpieczenie nie pogram sobie, bo ponoć Starforce coś tam w plikach Windowsa zmienia, a ja nie chcę mieć problemów. Nie piracę/nie piraciłem/nie będę piracił, więc obejdę się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:20, Bezimek napisał:


btw.
Czasami tak się zastanawiam czy wydawcy gier robią powyższe celowo. Polonizują gry (
np.: Wizardry 8 ) w sposób urągający wszelkim zasadom sztuki, optymalizują gry przy polonizacji
(Dungeon Siege 2 PL) aby chodziłu gorzej niż w wersji oryginalnej, wydają gry z 6-12
opóźnieniem ( G2:Noc Kruka, Drakensang ), nie wydają patchów lub wydają je z dużym opóźnieniem
( NWN 2, ME, HoM&M V etc) a na dodatek z polskimi wersjami gier nie działają darmowe
dodatki. Ogólnie nie wiem dlaczego kupuje jeszcze oryginalne wersje gier!?


Nie od dzis wiadomo ze polscy amatorzy oryginalnych gier maja zaciecie masochistyczne a wydawcy maja stosunek olewczy do wielu wydawaloby sie naturalnych oczekiwan graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to "romzaite" fajnie brzmi ;).

W KB nie grałem, ale za to w HOM&M grałem...zaraz...gram(3 :P ) i jak zobaczylem na 2 jednostki ze screena (KB) to mi się przez chwilę wydawalo że to Herosy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować