Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do King`s Bounty: Legenda w drodze

28 postów w tym temacie

Podstawowa wersja tej gry odniosła całkiem spory sukces zarówno jeśli chodzi o oceny w prasie , jak i zainteresowanie graczy , dlatego też dodatek to tylko kwestia czasu i to już od momentu premiery było wiadomo. Fani powinni być zadowoleni , ja tam nie przepadam za takimi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:43, Kalejdoskop86 napisał:

Cóż, dziękuję Cenedze za Starforce''a... dawniej napaliłem się na tę grę, bo King''s
Bounty (tak, ta stara gra! ^^) bardzo mnie się podobała, a jestem fanem strategii turowych
(ulubiona: seria HoMM) , a przez to zabezpieczenie nie pogram sobie, bo ponoć Starforce
coś tam w plikach Windowsa zmienia, a ja nie chcę mieć problemów.


Sprowadź sobie z zagranicy. Co prawda wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo tam też jest zabezpieczenie (tylko inne - DRM), ale będziesz miał okazję zagrać w naprawdę świetną gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:35, Vilmar napisał:

Sprowadź sobie z zagranicy. Co prawda wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo tam też jest
zabezpieczenie (tylko inne - DRM), ale będziesz miał okazję zagrać w naprawdę świetną
gierkę :)


Daj spokój, akurat Kalejdoskop cokolwiek z zagranicy sprowadzi. Znowu zacznie się seria obaw, ze go oszukają, nie będzie działać, popsuje w systemie, będzie miał kłopoty. Najlepiej nie reagować na takie rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:35, Vilmar napisał:

Sprowadź sobie z zagranicy. Co prawda wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo tam też jest
zabezpieczenie (tylko inne - DRM), ale będziesz miał okazję zagrać w naprawdę świetną
gierkę :)

(ocho! już w tym tygodniu parę razy cię zobaczyłem na forum, wybacz, ale jak zacząłem pisać to na początku myślałem, że jesteś botem xD )

Co do twojej wypowiedzi to z zagranicy nie sprowadzę, za drogo kosztuje sprowadzenie, a od DRM też się wolę trzymać z daleka. Tyle się naczytałem... co do gry to wiem, że to cudo. Grałem w pierwszego King''s Bounty dawno temu no i spodobał mi się. Jak usłyszałem, że będzie nowa część tej gry z grafiką 3D, no to pomyślałem sobie "suuupeeer!" , a teraz już mi mina zrzedła.

@Mistic
Nie śmiej się ze mnie, a poza tym - jakby mi sprzedali wadliwy egzemplarz gry czy coś to bym się ostro wkurzył, że musiałbym płacić jeszcze za wysyłkę, dzwonić no i oczywiście czekać na nowy egzemplarz. W życiu trzeba być przewidywalnym, jak zamawiam grę to wolę z Polski.
Zresztą, moje schorzenia mnie nieco upośledzają w stosunku do normalnych ludzi. (nie, nie powiem na co jestem chory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak kupiliście grę legalnie i wam nie działa to trzeba tak długo dręczyć sprzedawców, aż coś poradzą.

Starforce to dziadostwo, ale bez przesady. "Cośtam w plikach zmienia" to już masz nie grać w fajną grę?

Sorry, piractwo kwitnie i wszyscy za to płacimy :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek "Princess in Armor" do świetnej "Kings Bounty Legenda" wydany zostanie10 kwietnia niestety nie u nas . Zostalo to potwierdzone. U nas jak zwykle termin nieokreślony - najwcześniej w październiku 2009 ale nie liczyłbym na to. Oczywiście to błąd polskiego wydawcy bo do tego czasu większość z fanów może połaszczyć się na wersję Angielską i sam chyba sobie taką zamówię ponieważ wersja językowa nie specjalnie mi przeszkadza a czekać ponad pól roku nie bardzo mi się chce. Szkoda że poślizg wydania gry w Polsce jest tak duży w czasie w stosunku do innych krajów. Pudełko ma zawierać prócz gierki oczywiście okulary do grania w trójwymiarze coś jak zwkle kinówki w mulipleksie , kaendarz 2 naklejki i to co zwykle - poradnik i inne. Gra zawiera wiele smaczków w stosunku do poprzedniczki i chodzą słuchy że ma to być dodatek samodzielny nie wymagający podstawki "KB Legend" Cóż moi drodzy życzę uzbroić się w cierpliwość i czekać na polskie wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:08, kuznia napisał:

U nas jak zwykle termin nieokreślony - najwcześniej w październiku 2009 ale nie liczyłbym na to.


Skąd masz takie informacje? Te o październiku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować