Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Ja słucham Tupaca, moi rodzicie go znają bo dużo o Nim mówiono w tamtych czasach ale też dużo złego. Myśle, że akceptują tą muzyke bo to mój wybór czego słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja słucham głównie AC DC albo Linkin Parku
ojciec mówi "jak to dobrze że słuchasz relaksacyjnej muzyki xD"
ale potem powiedział że jak był w moim wieku to też takiej muzy słuchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to głównie metalu słucham i ojcec nic do tego nie ma, a matka: ja ci nie pozwolę takiej muzyki słuchać! co to jest? wyłącz to! itp... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Slipknota ,Linkin Park, Metallici itd... Czasami mama się czepia ,bo czasami się (w Slipknocie)drzą :p Heh ,a co do taty to nic nie ma przeciwko słucha swoje za swoich czasów piosenki ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobało mi się określenie przez staruszków Black Metalu ( To było jakieś 5 lat temu).
"Wyłącz to trzęsienie worów" xD No a teraz się przyzwyczaili, chociaż coraz częściej leci u mnie muzyka narodowa lub oi!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham muzyki która dobrze wchodzi w ucho , moja mama lubi takie co lecą na Eska a mój tata to disco polo :P , i nikt o niczym nie mówi więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie sobie posluchac black metalu, death metalu, heavy metalu... w sumie mozna powiedziec kazda odnoge metalu. Zazwyczaj jak slucham muzyki to slychac ja jeszcze trzy domy dalej. Moim rodzica niezbyt to przeszkadza. Nigdy raczej nic nie mowia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 01:03, Ksar666 napisał:

Lubie sobie posluchac black metalu, death metalu, heavy metalu... w sumie mozna powiedziec
kazda odnoge metalu. Zazwyczaj jak slucham muzyki to slychac ja jeszcze trzy domy dalej.
Moim rodzica niezbyt to przeszkadza. Nigdy raczej nic nie mowia. ;]


A ja mam problem, bo jak sa rodzice w domu skucham glosno muzyki i zamkne drzwi, to i tak im przeszkadza jak siedza w duzym pokoju (do ktorego tez sa zamkniete drzwi), wiec biore dosyc mocne radio z mozliwoscia odtwarzania CD w jedna reke, fajke wodna w druga i ide 50 metrow dalej do garazu i slucham na 90% mocy. Slychac mnie pare domow dalej ;) Sasiad pozniej jak koncze podchodzi i pyta sie co ja w tej fajce pale xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 17:39, Florphor napisał:

Ja słucham Tupaca, moi rodzicie go znają bo dużo o Nim mówiono w tamtych czasach ale
też dużo złego. Myśle, że akceptują tą muzyke bo to mój wybór czego słucham


ale zrzut pierwsze slysze. I jakie o nim mają zdanie? ale jaja 2Pac w polsce sluchany przezstarszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham mieszanki muzyki, teraz w większości hip-hopu/psycho rapu (Kaliber44, Paktofonika). Moja rodzina co o tym sądzi ? Woli gdy słucham tego, niż techno, czy dance music. Lubie słuchać głośno muzyki - najwyraźniej to im przeszkadzało. Często gdy matka wchodzi do pokoju polecą jakieś przekleństwa, ale nie zwraca na to uwagi - muzyka. Czyli można powiedzieć że rodzina nie wtrąca się w moje upodobania muzyczne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już słucham, to najczęściej Rapu. Kiedy moi rodzice usłyszą jakieś niecenzuralne słowa, od razu proszą czy też każą, żebym ściszył albo nawet wyłączył tą muzykę, po prostu nie cierpią takiego gatunku muzyki, ale nie narzucają mi swojej ulubionej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 14:48, ejkers napisał:

> Ja słucham Tupaca, moi rodzicie go znają bo dużo o Nim mówiono w tamtych czasach
ale
> też dużo złego. Myśle, że akceptują tą muzyke bo to mój wybór czego słucham

ale zrzut pierwsze slysze. I jakie o nim mają zdanie? ale jaja 2Pac w polsce sluchany
przezstarszych :)


A wyobraś sobie, że mój Ojciec przestał być Rasitą :D i wysłuchał moje dwa Videoklipy Busta Rythmsa jak pisałem tutaj, napisałem że mój ocicec krytykował, każdy videoklip z czarnoskórym wykonwacą, że czarni nie powwni brać za takie rzeczy, ale kiedy słuchałem na moim kompie pewne dwa videoklipy, a on wszedł do pokoju bo zostawił torbę z narzeędzami, staną za mną, i zaczą przedlądać i w wysłuchwiać, i gdy te dwa klipy się skączyły odpowiedział Świetna Muzyka kto jest wykonawcą ?, gdy powiedziałem trochę coś brukną i wyszedł ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeh, ja tam lubię Metallicę czy Iron Maiden, ale ojciec słowem nie mówi, a raz mnie zachęcał do zapoznania się z historią tego drugiego zespołu. Poza tym, w playliście mam 3 kawałki z Devil May Cry 4, ale głównie mam soundtrracki, z Braida, Prince of Persia (2008) czy "Still Alive", wszystkie remiksy, z Mirror''s Edge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować