Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Ja słucham na słuchawkach zawsze. Ja to raczej biorę muzę z mamy :p.

A tata to preferuje rocka (no wiadomo) no i puszcza rocka na full chatę często, a o rapie itd. mówi że to nie jest muzyka i takie tam. Ale nie przeszkadza mu to co słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wyżej słucham na słuchawka ,ale i tak się mama czepia że jest głośno i mi karze przyciszyć ,ale nie słucham aż tak brutalnej muzyki gdzie przeklinają w każdym języku.Jedynie mój brat słucha rapu na cały głos a ja na słuchawkach rocka i metalu i trochę tego rapu lubie prawie wszystko oprócz POPu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham różnej muzyki: rockowej, elektronicznej, folkowej, rapu (ogólnie alternatywy). Rodzice się nie czepiają, czasami mama powie: "Jaka ta twoja muzyka jest okropna!", mojego drugiego rodziciela mało obchodzi czego słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham różne rodzaje muzyki od Techno przez Rap po Rock i Metal. Moja mama zawsze jak wchodzi do mojego pokoju to zcisza wieże, wczoraj nawet gdy słuchałem Hardstyle''u powiedziała: "Co to za wściekła muzyka?" Miałem z bratem niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie najczesciej slucham muzyki techno. Jako ze muzyki tej zaczalem sluchac gdy jeszcze nie byla tak w miare popularna rodzice nie mogli zniesc tego dudnienia i nieustajacej monotonii nagrań. W chwili obecnej ich nastawienie zmienilo sie bardzo, ojciec sam zaczal sluchac sluchac muzyki trance a i matka nie ma nic przeciwko (Dj Tiesto, Shog itp.) . Jeszcze niedawno mieli zastrzezenia do najostrzejszej odmiany techno jaka jest hardstyle ;) Puscilem staruszkom DVD z Qlimaxa gdzie mieli zobrazowane o co w tej muzyce chodzi i polubili nawet to :) Niekiedy slucham tez rapu ale do tego tym bardziej nie maja nic przeciwko bo u staruszkow w szafce tez siedzi pare plytek Eminema itp ;) Jednym slowem moge byc zadowolony z postawy staruszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sytuacja - Tata - stary wyjadacz, niegdyś basista słucha tego samego, ba! to on mnie przekonał do rocka. Mama nigdzie nie grała, ale zespoły jej dorastania to Aerosmith, Metallica, G n'' R więc ok. Gorzej z babcią, która jest pianistką oraz dziadkiem, którzy słuchają muzyki klasycznej i niezbyt im się podobają moje długie włosy i gitara elektryczna:) A moja siostra to w ogóle inna historia bo ona tańczy Hip-Hop i jazz, więc muzyki słucha conajmniej mało rockowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...moim chyba nie przeszkadza im to, jakiej muzyki slucham. (Rammstein i Hans Zimmer glownie). Nawet moje babcie nic do tego nie maja oO. Mama tylko kiedys uznala ze Rammstein to satanisci i wogole zuoooo, ale z tego co widze, przeszlo jej.

Cieszy mnie, ze mam jako taka swobode w tym zakresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzinka nie za bardzo gustuje w Metallice, ACDC, Rammsteinie, ale ogólnie mam swobodę w tym zakresie.

P.S. Carlton, co to za cytaty z Teogonii rodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak Starszy słuchał kiedyś rocka aka AC/DC, ZZ Top.Ba nawet długie włosy miał.Więc nie ma problemu z moją muzyką aka Children of Bodom , SoaD , Nightwish , Marilin Manson , Iced Earth , Slipknot.
Korzej z mamuśką xD.Zwykle lecą teksty ,,Scisz ten hałas" itp tid.

Ogólnie tolerancja co do muzyki. W końcu metal powstawał w czasach ich młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom też pasuja takie klimaty a więc nie ma problemu :> AC/DC, RHCP, The police czasami Black Sabath (oo Yeah Iron Man). Hmm jak włączam jakies techno to mówie że robie test sprzętu i też jest spoko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock, techno, i takie ogolnie z porządnym bassem wkurzają ojca, staje w drzwiach i gada swoje, a ja wstaję, prowadzę ojca do pokoju, usadowiam w fotelu, wlączam TV i niech se ogląda i da mi spokój (stosuję bezstresowe wychowanie ;)). No, ale jak słucham HH bez cenzury to jest luz, nie ma problemów... matka nigdy nic nie mówi i się nie rzuca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Najczęściej z głośników leci metal/rock/muzyka alternatywna. Ojciec mówi żebym ściszył to wycie, matka mówi że słucham czego chcę, a siostra słucha razem ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej mamie niektóre melodie się podobają, ale wystarczy 9-minutowe eklektyczne solo na perkusji Iana Paice''a i już wrzeszczy "Przecież tego się słuchać nie da. Wyłącz to albo zamknij drzwi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodziców starszej daty co raz mniej przeszkadza power metal i punk (niektóre utwory im się nawet podobają), lecz za głośno tego słuchać to też dobrze nie jest... ;]

A reszta rodziny - no, bywa różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować