Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Słucham metalu, ale na szczęście "starym" to nie przeszkadza, choć wg. matki to nie jest muzyka (chyba sugerowała mi że to jest wycie, a nie muzyka, mimo że nie słucham death metalu etc. xD).

Thrash metalu głównie słucham ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:12, Micmay napisał:

Słucham metalu, ale na szczęście "starym" to nie przeszkadza, choć wg. matki to nie jest
muzyka (chyba sugerowała mi że to jest wycie, a nie muzyka, mimo że nie słucham death
metalu etc. xD).

Thrash metalu głównie słucham ;).


U mnie to spoko, ale tata to nie za bardzo lubi mich piosenek :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio choć nie wiem czemu ale słucham przesadnie dużo EMO :PP (ale emo nie jestem, żeby nie było) i zawsze jak mam wchodzi do pokoju to słyszę zawsze ten sam tekst "Boże dziecko czego ty słuchasz, ścisz to !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham tego, czego słuchają moi rodzice: muzyki z lat 80, blues, jazz. Gdy mama usłyszy znajomy kawałek, potem sobie go nuci. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Zawsze leci w głośnikach... coś. Muzyką bym tego nie nazwał, bo muzyki nie słucham. ''
Tak by to określili moi rodzice. Zwykły, klasyczny i piękny polski/zagraniczny rock to dla nich muzyka szatana. Cóż, niech szatan mnie prowadzi przez życie.

Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Te dziady twoje to tylko klną i klną, też na takiego bandziora wyrośniesz jak będziesz tych hip hopów słuchał!"

Tjaaa... Nie ma to jak kierowanie się stereotypami i gadanie na temat czegoś, o czym się nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka zawsze powtarza, że pośród "tego skrzeku to nie słychać żadnych słów i taka muzyka nie ma sensu", a ojciec że słucham takiego "walenia po garach". To się tyczy, gdy słucham Rocka, Metalu itp.
Natomiast gdy odpalę Rap są teksty typu "blokowce" "taka paplanina bezsensowna" "umcy umcy umc bla bla lepiej by się wzięli za modelarstwo". Oboje (rodzice) słuchają bardzo podobnych gatunków muzyki. Przemilczę jakich, bo są ku temu powody :D Nadmienię tyle, że są masakryczne inne niż to co preferuję ja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja słucham Death metalu Black Metalu itp. xD dużo by wymieniać, ale koniec końców mama się nie czepia, tata słucha tego samego więc jest dobrze ^^
a i czasami mamusia pożartuje sobie z tych ryków co głośniki wyniszczają XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to mogę się czuć ze swoją muzyką swobodnie dopiero, kiedy nie ma nikogo w domu. Tata jest raczej zwolennikiem spokojnej muzyki, mama muzyki tanecznej w stylu lat 80 i 90, brat powoli przerzuca się na techno, a ja... cóż... jestem elastyczny w kwestiach muzyki, ale nie da się ukryć, że sporą część dysku zajmują kawałki, które są postrzegane przez ogół społeczeństwa za agresywne, a przez starszych ludzi(bez urazy) za satanistyczną. Czyli jednym słowem większość gatunków rocku i metalu...

Akceptować akceptują, ale jak powiedzieli, nie znaczy to, że muszą tego słuchać i mam polegać na słuchawkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie od zawsze słuchałem HH i Metalu i nie lubiłem innych gatunków("reggae suxxx") i jakoś rodzice nie mieli wątów do mojej muzyki(no trochę narzekali na HH, że rzucają bluzgami jak menele butelkami). A od niedawna( w sumie za sprawą GTA IV) polubiłem naprawdę Reggae, Rasta itd. Zaskoczenie widoczne na mojej twarzy i rodziców - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, u mnie to jest różnie. Mój tata nic mi nie mówi na temat muzyki, więc nie znam jego zdania. Zato mama, no tutaj jest problem, nienawidzi Comy i Nirvany, zato bardzo lubi Zabili Mi Żółwia i Vavamuffin (tutaj tylko niektóre piosenki), reszte zespołów poprostu olewa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:41, bzuq99 napisał:

Powiem tak, u mnie to jest różnie. Mój tata nic mi nie mówi na temat muzyki, więc nie
znam jego zdania. Zato mama, no tutaj jest problem, nienawidzi Comy i Nirvany, zato bardzo
lubi Zabili Mi Żółwia i Vavamuffin (tutaj tylko niektóre piosenki), reszte zespołów poprostu
olewa:-)


Mnie to zawsze przyłapią z tą muzyką i mam jak zwykle karę :( xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Hip Hopu i Regae. Mój słuchający disco polo brat mówi, że to nie jest muzyka, przy tym nie można nawet potańczyć (śmieszny jest). Siostra szanuje mój gust muzyczny i niektóre utwory nawet jej się podobają. Mama nie zna angielskiego więc nazywa to szczekaniem psów lub stękaniem. Tata z kolei mówi, że to go wprowadzi do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham wszystkiego, co mi się podoba, głównie jest to hard rock/metal. Moja mama ma taki sam gust muzyczny (po kimś to odziedziczyłem ^^), więc lubi większość zespołów, których słucham. Tata nie jest zbyt muzykalny, woli raczej muzykę popularną, np. to co leci w RMF FM itp. Często puszczam mojej mamie różne kawałki moich ulubionych zespołów, w większości przypadków podziela ona moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 09:54, pawcior9 napisał:

Mnie to zawsze przyłapią z tą muzyką i mam jak zwykle karę :( xD


masz kary narzucane za to jakiej muzyki słuchasz? oO

Assasin93 po awatarze wnioskuję, że Disturbed to jeden z twoich ulubionych zespołów. Podzielam opinię :D
Każda płyta (a jest ich aż 4 sic!) trzyma poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na muzykę nikt nie narzekał. Ot - tata kiedyś stwierdził tylko że po 20stce mi minie słuchanie tych wszystkich black, death i wszystkiego co diabelskie i brutalne. Minęło troche lat i niewiele się zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować