Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Co sądzi wasza rodzina o ''waszej'' muzyce?

182 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2010 o 09:16, HareQ napisał:

W podstawówce jakoś nie interesowała mnie muzyka ;)


Czyli słuchałeś tego co popadnie tak?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 09:36, HareQ napisał:

Co leciało w radiu ;)


No to czyli jesteś w podobnej sytuacji jak ja parę lat temu (tylko że u mnie tak było z rockiem). To jeszcze zależy w jakiś środowisku się obracasz ( w szkole, w miejscu zamieszkania...). Ja to byłem w małym, niby wiejskim, gimnazjum i tam było pełno tzw. jotpeków... Sprawa jest taka: jeżeli kumpel chciał mi puścić jakiś kawałek rockowy z telefonu to można było usłyszeć "wyłącz ten pier****** metal!!!". A sami chodzą i puszczają jakiś mongolski hip hop z telefonu na full''a... Oczywiście nie mam nic do hip hopu, ale nie lubię braku tolerancji dla gustów muzycznych... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2010 o 10:03, Muradin_07 napisał:

A sami chodzą i puszczają jakiś mongolski
hip hop z telefonu na full''a...


Mnie wkurza jak ktoś idzie z telefonem w ręce, z muzyką puszczoną na full, i myśli że wszystkim się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:26, HareQ napisał:


> A sami chodzą i puszczają jakiś mongolski
> hip hop z telefonu na full''a...

Mnie wkurza jak ktoś idzie z telefonem w ręce, z muzyką puszczoną na full, i myśli że
wszystkim się to podoba.


Albo jak stoi i przy uchu słucha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją mather mówi że takiej muzyki słuchają huligani :P ...A słucham Hip hopu , rap ,i wszystko co wpadnie w ucho ale fajne..(Nie cierpie techno ani żadnych takich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham głównie Metalliki i Nickelback, a słyszę - "No zmień wreszcie płytę, ciągle to samo słuchasz"...Didam, ze zmieniam płyty ;)
Chociaż takie np "Hero of the Day" czy "Orion" Metalliki czy "This Afternoon" Nickelback, to mogliby słuchać w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie mówią nic o tym słucham, dopiero jak z mamą gadaliśmy o swoich gustach muzycznych to mówiła, że rap i hip-hop to tylko bezsensowne klęcie, nic więcej. Ja mam zamiar przestawić się na rock i metal. Moja mama lubi rockowe kawałki co u niej mi się podoba. Mój tata słucha wszystko co mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 17:48, Burbon12 napisał:

Ja mam zamiar przestawić się na rock i metal.

Bardzo dobrze, a nie tam jakiegoś wieśniackiego rapu słuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 15:43, HareQ napisał:

Kiedyś jak puściłem Soviet March z RA3 to babcia powiedziała, że jestem komunistą xD


Heh... jak ja puściłem Ave Maria z Hitmana (super...) to mówili że moher... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2010 o 16:46, LifeInLie napisał:

Bardzo dobrze, a nie tam jakiegoś wieśniackiego rapu słuchasz.


Wiesz każdy słucha tego co lubi, dla niektórych niekoniecznie rap jest ''''wieśniacki''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina nie ma nic przeciwko, mój ojciec sam mnie zaraził zamiłowaniem do muzyki takiej, jakiej słucham, czyli rocka :P Tak więc z ojcem na temat muzyki mogę spokojnie porozmawiać i nie robi mi problemu. Siostra... ona słucha trochę innych odmian rocka (MUSE, czasem wchodzi w pop rock), ale też nie ma żadnych problemów. Matka... mamusia moja kochana nie słucha niczego, ale z tego co wiem to kiedyś podobali jej się Flojdzi, tak więc absolutnie żadnych problemów mi nie robi. Czasem każe ściszyć jak się robi za głośno, ale to raczej z uśmiechem na ustach, czyli podoba jej się :D Najgorzej to z babcią, jak włączam Metallikę, to ona zamyka drzwi, ale ja jestem satanistą od czasów kiedy zacząłem grać w Diablo :D Jej zdanie akurat najmniej mnie obchodzi :)
Rodzina tylko zaczęła się głupio patrzeć jak zacząłem słuchać japońskiego rocka, ale dość szybko się przyzwyczaili i chyba nawet im się spodobało. Taka żywa muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:46, LifeInLie napisał:

> Ja mam zamiar przestawić się na rock i metal.
Bardzo dobrze, a nie tam jakiegoś wieśniackiego rapu słuchasz.

Szkoda tylko, że wielu z raperów i ludzi w tej kulturze jara się rockiem i wieloma innymi gatunkami muzycznymi :). Więc zanim coś o kimś napiszesz, pomyśl, zastanów się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować