Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko Blizzard banuje - Microsoft też

39 postów w tym temacie

z kolei to, ze xbox nie jest w stanie odtwarzac kopii zapasowych plyt jest niezgodne z polskim prawem.

inna sprawa, ze XBL nie jest dostepny w polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci mają mózgi żeby ściągać i grać w pirackie gry.
Ale nie mają za grosz mózgu żeby wiedzieć że M$ banuję a oni i tak podłączają swoją konsole do neta. Tak czy owak piractwo jest be.

M$ dba o uczciwych graczy i dobrze. Niech nadal banuje tych nieuczciwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, przydałoby się więcej newsó nt. piractwa na konsolach. Temat ciekawy i mało... eksplorowany. :P

Zajcew: Nelson był admirałem, a nie majorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:47, Meykan napisał:

Ale nie mają za grosz mózgu żeby wiedzieć że M$ banuję a oni i tak podłączają swoją konsole
do neta. Tak czy owak piractwo jest be.


Ano, ale ilu pozostaje takich, którzy mają wystarczająco rozumu, aby nie próbować grać w pirata po sieci. Co by M$ nie wymyślił, zawsze znajdzie się ktoś, kto to obejdzie. Nie ma zabezpieczeń nie do złamania, jest tylko kwestia opłacalności męczenia się z takowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:47, kjubus napisał:

z kolei to, ze xbox nie jest w stanie odtwarzac kopii zapasowych plyt jest niezgodne
z polskim prawem.

Po co Ci kopie zapasowe, skoro MS ma program regeneracji nośników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


M$ dba o uczciwych graczy i dobrze. Niech nadal banuje tych nieuczciwych.

No nie wiem czy dba... trzepie taką kase na XBL że to się w bani nie mieści! Cieszę się że w XBL jest bardzo dużo contentów do ściągania ale dlaczego za tak drogie MS POINTS? głupi avatar kosztuje 200 MS POINTS .. 4000 MS POINTS 100 zł? Najbardziej boli mnie że granie na xlive jest płatne (xlive gold) gdyby nie to wybaczył bym MS wszystkie grzechy :) bo to że kupuję grę za prawie 200 zł to jeszcze dochodzi abonament.. Jeszcze dochodzi fakt tego że xbox live w polsce jest niedostępny więc teoretycznie My z sieci nie możemy korzystać oczywiście praktycznie tak... Co nie zmienia faktu że Polska jest słabo wspierana przez MS... Piraci na konsolach nie mają nic na swoją obronę i argumenty w stylu "Jestem biedny i nie mam na gry" nikogo nie ruszają.. Czy gry to towar pierwszej potrzeby że trzeba je kraść , a z kolei nasuwa się tu inne zagadnienie " Po co kupiłem konsolę jeżeli nie jestem w stanie ponieść kosztów gier i contentu to do niej? Pociesza mnie jedynie fakt że MS nie cacka się z piratami i ktoś kto decyduje się na "pirata" rezygnuje z gwarancji na dość awaryjną maszynkę , a często też z xlive ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:11, Zaitsev napisał:

> z kolei to, ze xbox nie jest w stanie odtwarzac kopii zapasowych plyt jest niezgodne

> z polskim prawem.
Po co Ci kopie zapasowe, skoro MS ma program regeneracji nośników?


To mogę im wysłać swojego pękniętego Orange Box''a? Bo pękł mi od środka w czasie gry, po prostu zaiwesiła się konsola, wyciągam płytę a tam dwu-centymetrowe pęknięcie :/ Lipa nikt mi kasy za grę nie odda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kjubus zgodnie z polskim prawem a właściwie europejskim masz prawo zrobić kopię zapasową tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest to zaznaczone w licencji - pokaż mi w licencji gry na XBOX, PS, Wii gdzie jest napisane, że możesz sobie zrobić kopię zapasową?

bitzz a wiesz o tym, że pęknięcie nośnika wewnątrz napędu mógł być włos czy inny paproch na płycie? Płyta sama bez przyczyny w napędzie nie pęknie. Aby płyta pękła musi "wylecieć" z tacki wewnątrz napędu a aby wyleciała musiało coś spowodować "utratę równowagi" podczas wirowania płyty (to jest ponad 10000 obrotów na minutę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:26, TobiAlex napisał:

bitzz a wiesz o tym, że pęknięcie nośnika wewnątrz napędu mógł być włos czy inny paproch
na płycie? Płyta sama bez przyczyny w napędzie nie pęknie. Aby płyta pękła musi "wylecieć"
z tacki wewnątrz napędu a aby wyleciała musiało coś spowodować "utratę równowagi" podczas
wirowania płyty (to jest ponad 10000 obrotów na minutę).

Nie wierzą, że wypadniecie płytki z tacki nie może być spowodowane wadą napędu - na to powinna być jakaś gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:47, Meykan napisał:

M$ dba o uczciwych graczy i dobrze. Niech nadal banuje tych nieuczciwych.


Tak, bardzo dba o uczciwych. Uczciwych Polaków ma w poważaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Być może MS szarpnie się na jakieś skuteczniejszy atak na piracki statek po premierze New Xbox Experience, ale o tym przekonamy się dopiero za tydzień..." - Pewnie tak będzie i oby zbanowali dużo konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi, jak MS wykrywa że konsola jest przerobiona i że gra jest piracka, CD-Key??? ale to jest domena PC, więc nie wiem jak, wykrywają specyfikę sprzętu?? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo pirackich wersji gierek, to tak jedziecie po tym że piraci kradną a założę się ze większość z was kupuje używane gierki z aukcji, przez co producent także nie zarabia i z punktu widzenia zysku jest to równe z piractwem (pomijając fakt że niektóre licencje gier zabraniają odsprzedawania gierek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:48, mefiperes napisał:

> M$ dba o uczciwych graczy i dobrze. Niech nadal banuje tych nieuczciwych.

Tak, bardzo dba o uczciwych. Uczciwych Polaków ma w poważaniu. ;)

Polska? A co to? Aa to jakiś tam kraj naiwnych ludzi. Tak pewnie myśli M$ :D.

No wiesz ogólnie chodzi mi o to że M$ widać że walczy z piratami i nie pozwala na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować