Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard o swoim nowym MMO

52 postów w tym temacie

O Boże, pepsi, załamałeś mnie myśląc, że Blizzard w taki szary dzień jak dzisiaj (albo wczoraj) zapowie swoje nowe MMO, tak ni stąd, ni z owąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnościa bedzie to nowe uniwersum. I bardzo dobrze. Ciekaw jestem czy bedzie ono raczej przyszłościowe czy przeszłościowe. Ogolnie lepiej mi sie gra w gry gdzie główna bronia jest miecz niż karabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poskładać kilka wypowiedzi pracowników B by mieć jakąś wizję. Wspominali bowiem o swoim zdziwieniu dlaczego tak mało firm bierze się za świat SF w swoich mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A właśnie - już za chwilę na Jagiellońskiej 74 w Warszawie przed siedzibą CD Projektu rozpocznie się nocna sprzedaż dodatku do WoW-a, Wrath of the Lich King. Żaden fan Azeroth nie powinien przegapić tego wydarzenia."

oj zdecydowanie trzeba bylo opuscic to wydarzenie. mial byc super event bylo 2 godziny stania na dworzu i trzeba bylo uwazac zeby nie dostac w glowe kartami od wiedzmina (wtf? :/ ). zazdroszcze tym ktorzy sie wyspali. ja bylem pierwszy i ostatni raz. odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę wierzyć, że ta gra "zrewolucjonizuje" przemysł MMO? Przecież Blizzard nigdy nie robił gier innowatorskich (no może poza pierwszymi ich produkcjami jak Diablo 1 czy Warcraft I). Firma ta potrafi DOSKONALE zebrać to co już pojawiło się na rynku i stworzyć niemalże idealny produkt.

P.S. Jeśli faktycznie okaże się, że to będzie WoSC, to myślę, że Blizzard poważnie powinien się zastanowić czy ich firma potrafi iść do przodu, bo może się okazać, że kolejne ich gry to tak naprawdę kolejne dodatki ala Simsy, tyle że wydawane co parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoSC to nie będzie napewno, już kiedyś Blizzard coś o tym napomknął, mówiąc tylko, że ten tytuł w żaden sposób nie odnosi się fabularnie do żadnej z ich poprzednich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować fragment newsa - "Chcemy stworzyć świetną grę" - czy któryś z tytułów, który został stworzony przez "Zamieć" nie był świetną grą? ;)

Blizzard to producent, który dla innych powinien być wzorem do naśladowania. Nie wydają często gier, ale jak już jakaś produkcja zostanie wydana, to zawsze jest świetna i od razu zdobywa miliony fanów na całym świecie. Gdyby takie Electronics Arts to wzięło do siebie... chociaż i tak robią postępy ;) Blizzard standardowo skromny w informacje i nic ciekawego nam nie ujawnił, rzucał tylko ogólnikami. Zapewne zapowiedzi tego MMO możemy spodziewać się dopiero na kolejnym Blizzconie, bądź innej, sporej imprezie związanej z gamingiem. Jedno jest pewne - i tak będzie to hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie wiadomo ale i tak ta gra mnie nie interesuje bo na 100% będzie to płatna gra a ja dla zasady w takie nie gram :) precz z abonamentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och jaki ten Blizzard nie jest wspaniały, ludzie takie czasy się dawno skończyły, tak jak ktoś już wspomniał, to nie jest mała firma kilku ambitnych gości tylko już wielka korporacja warta miliony dolarów, owszem mają pewne zasady i schematy które przyjęły się w dawnych latach i które się podobają ale teraz liczą się przecież pieniądze. Nie widzicie że od czasów WoWa pozostałe gry zeszły mocno na drugi plan? Blizzard dba o graczy? Nowe patche do starych gier? Ta...na siłę wypuszczone i to z błędami. Gdzie ta dawna niezawodność? Może skończmy z tą manią wielkości tej korporacji i po prostu grajmy w to co nam się podoba.

A co do nowego mmo - nie zrobią nic innowacyjnego czy rewolucyjnego, przecież muszą się oprzeć na sprawdzonych pomysłach, tylko wykorzystają najlepsze walory innych mmo, zapakują ładnie, oprawią i tyle, tak powstał WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Och jaki ten Blizzard nie jest wspaniały, ludzie takie czasy się dawno skończyły, tak jak ktoś już wspomniał, to nie jest mała firma kilku ambitnych gości tylko już wielka korporacja warta miliony dolarów, owszem mają pewne zasady i schematy które przyjęły się w dawnych latach i które się podobają ale teraz liczą się przecież pieniądze."

Galadin, zauważ tylko że gdzieś po drodze Blizzard został kupiony przez Activision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:37, Krechas-PL napisał:

Galadin, zauważ tylko że gdzieś po drodze Blizzard został kupiony przez Activision...


Tak, tylko że do fuzji doszło jak podaje wikipedia pod koniec 2007, więc możemy liczyć że rozmawiano o niej przynajmniej od początku 2007r, więc niewiele to zmienia, właściwie nic się nie zmieniło. Przed fuzją też dbali bardziej o WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:35, Galadin napisał:

> Galadin, zauważ tylko że gdzieś po drodze Blizzard został kupiony przez Activision...

Tak, tylko że do fuzji doszło jak podaje wikipedia pod koniec 2007, więc możemy liczyć
że rozmawiano o niej przynajmniej od początku 2007r, więc niewiele to zmienia, właściwie
nic się nie zmieniło. Przed fuzją też dbali bardziej o WoWa.


No i bardzo słusznie ze dbaja o tych co placa najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedstawiciel Blizzarda zaznaczył, że produkcja gry jest w początkowej fazie"

Hmm, obym dożył do premiery pewnie pierwsze screeny pojawią się w okolicach 2020, potem betatesty 2030, pierwsza prezentacja 2035, preorder 2040 :)
A tak już na poważnie, poczekamy zobaczymy, jak na razie każda nowa produkcja MMO jest "innowacyjna", "rewolucyjna", "nowatorska" etc. a jaki jest koń każdy widzi (no nie, miało być poważnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, Blizz chce jeszcze więcej kasiorki? Już im na życie nie starcza z tych 11 milionów abonamentów? Tak mi bardzo przykro...
A nie a teraz tak na serio, to niby fajnie, że nowe MMO które robi "Zamieć", ale szczerze mówiąc już się boję, bo może to nie będzie tak dobre jak WoW, a na prawdę chciałbym, aby było lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 07:25, Thuv napisał:

Mam nadzieje że będą Polskie serwery. Jak nie to tak jak w wowa będę grał na prywatnym.

prywatnych? no to ban za piractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować