Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard o swoim nowym MMO

52 postów w tym temacie

A Ja szczerze mówiąc widział bym MMO że zamiast miecza 3masz karabin i walczysz z jakimiś innymi ludzmi ;p to było by całkiem fajne bo 99% MMO to czasy miecza. Jedyny MMO w jaki grałem gdzie główną bronią był karabin a potem miecz był GUNz niestety botterą udało się zepsu tą grę w europie ;/ a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom... ja też bym wolał żeby to była strzelanka... RPG''ów jakoś tak... nie trawię... trafiłem na parę fajnych ale prędzej czy później mnie nudzą... wolę akcję i futurystkę... ale ja bym chciał zobaczyć w MMO jeszcze coś... we wszystkich MMO w jakie grałem było tak że miało się ścieżkę (drzewko) rozwoju i dało się właściwie wszystko przewidzieć... zależnie od wyborów jakie podejmowałeś i "levelu" jaki posiadałeś dostawałeś określone questy a świat gry był jaki był i nawet jeżeli coś się z nim działo to nic nie miało na to wpływu... ja bym chciał zobaczyć jak społeczność graczy oddziałuje na świat gry a on wymusza na graczach (jednostkach) przystosowywanie do niego nieustannie zmieniającego się w zależności od tego co robi ogół graczy (no... niektóre wydarzenia i questy muszą być określone i nieuniknione ale powinny stanowić jedynie ułamek całości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, chwyt marketingowy, po co ulepszać dobre MMO jak można sprzedać coś nowego. Weźmy takie simsy na przykład (chodź nie twierdzę, że mi się podobały, ale zamiast wypuszczać xxx dodatków wystarczyło dać jeden a naprawdę dobry).
I tak zawsze to co zrobi Blizzard wyjdzie wszystkim graczom MMO (i nie tylko) na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie stworzyć zupełnie coś, co nie będzie nawet w najmniejszym stopniu przypominać WOWa. Mechanika gry może być podobna, bo trudno zrezygnować z doskonałych, sprawdzonych rozwiązań i brnąć w coś, co może się nie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of StarCraft to dopiero byłby świetny tytuł , ale raczej wątpię żeby Blizzard szedł właśnie w tą stronę. Zapowiada się zupełnie nowa i rewelacyjna marka od Blizzard , a jak już Blizz coś wymyśli to normalnie klękajcie narody. ;] Nie gram w MMO , bo szkoda mi na to czasu , ale i tak jestem strasznie ciekawy jaką znowu rewolucję szykuje dla graczy Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować