Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - na żywo z krain umarłych

56 postów w tym temacie

nie natknalem sie nigdzie z taka informacja, wiec z gory sorrki, ale mam pytanie
czy wiadomo co z graczami, ktorzy nie kupili BC a kupia WotLK. o ile kojarze, zeby dostac sie do Northrend trzeba miec chyba 68 poziom. wiec jesli mam sama podstawke to gdzie mam wylevelowac? dark portal do Outland jest automatycznie otwarty, jesli zrobie upgrade konta do WotLK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 08:28, Efremz napisał:

Taa, zobaczymy tylko, czy Masterlink wywiąże się ze swojego zadania i dostarczy moją
kopię jeszcze dzisiaj :[.

Nie ty jeden czekasz, nie ty jeden...

Sam tekst, nic specjalnego, bardzo krótki i opisuje rzeczy, które wiadomo było jeszcze przed premierą dodatku. Może następny tekst z cyklu będzie lepszy, bo ten jest przeciętny. Poza tym jest błąd: powinno być napisane Króla Lisza, a nie "Licza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 12:09, Grzegorz Zelek napisał:

Ashar musisz miec podstawke i TBC. Nie ma innej opcji. Przykro mi. Nawet na opakowaniu
jest napisane "Requires The Burning Crusade"


dzieki za odpowiedz, ale mysle, ze nie rozwiewa to problemu mojego pytania do konca ;p
otoz mnie nurtuje pytanie co z tym upgrade konta. nie widze problemu wziasc od kolegi instalke BC i zainstalowac. CD-KEY nie jest wymagany przy instalacji. wiec co jesli mam konto z podstawki, zainstlowane BC i kupie WotLK. pieniadze wyrzucone w bloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl się postarało:
Grafika wygląda jakby wszystko było VERY LOW (ew. coś jest low lub nawet medium!).
Tak rozbudowanego UI jeszcze nie widziałem! xD BTW "alt+z" chowa UI aby lepsze screeny wychodziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cdkeyem z WotLK nie zrobisz upgrade konta WoW (bez TBC). Konto musi być WoW+TBC aby dodać key WotLK.
Jest napisane na pudełku, że wymaga WoW+TBC.

Teraz tak: możesz zainstalować TBC i WotLK (ściągniesz legalnie z netu) ale nie wejdziesz do Northrendu, ani nie stworzysz DK jeśli Twoje konto nie będzie WotLK. Proste.

@Czedwik
Tu jest problem. CDP przetłumaczyło Lich na Lisz w Warcrafcie 3: TFT. Potem jednak w wielu różnych przekładach pojawiało się Licz zamiast Lisz. Teraz trudno mi powiedzieć jaka forma jest prawidłowa. Sam jestem przyzwyczajony do Lisza (za dużo W3 :P), ale nie wiem czy to jest poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedze w pracy i czytam na necie info o dodatku za 20min wypadam do sklepu po dodatek, niestety odpale go dopiero wieczorem hehe

pozdro dla wszystkich ktorzy juz nabijaja lvlki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować