Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - na żywo z krain umarłych

56 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 10:17, CH1CKEN napisał:

Blizzard nie umożliwił jeszcze opcji zakupu WotLK przez internet (sam klucz).
Jedynie ci co kupili wersje pudełkowe i rozpakowali je, mogą sprzedawać same keye w necie
(np. allegro).


Nieważne czy jest to wersja pudełkowa czy nie, sam klucz jest istotny, a cena za jaką można go nabyć to nie więcej niż 96 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plagiatorzy :-P CD Action odstawiło bardzo podobny numer gdy pisali recenzję The Burning Crusade. Ale tak w ogóle to artykulik bardzo fajny i przyjemny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 16:37, Pavulon2 napisał:

ech ja tez zamowilem pre-order i jak idiota zaplacilem karta


Swoimi uwagami - nawet krytycznymi (byle z zachowaniem podstawowych zasad kultury) możesz podzielić się z przedstawicielem sklepu gram.pl tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=1243

Ten wątek tyczy się samej gry, a nie problemów z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:29, cio napisał:

Ja tez zamowilem gierke powino w 1 dzien dojsc a czekam juz 2 ;( , czekam do czasu 13:00
Piatku i ide do empika chaos totalny ;/

Swoimi uwagami - nawet krytycznymi (byle z zachowaniem podstawowych zasad kultury) możesz podzielić się z przedstawicielem sklepu gram.pl tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=1243

Ten wątek tyczy się samej gry, a nie problemów z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzicie spammerzy...

a tak na serio to WSZYSTKIE komentarze dotyczące beznadziejności wysyłki i dostawy DOTYCZĄ gry - wyrażają opinię, że w sposób bezdyskusyjny gracze zostali pozbawieni możliwości zabawy.

I uważam, że takie opinie powinny być jeszcze szerzej publikowane, bo dzięki temu mniej graczy natnie się przy okazji następnej takiej akcji.

Z doświadczenia wiem, że zgłoszenie czegoś takiego "konsultantowi" lub "przedstawicielowi ....nic nie daje. A nawet jeśli to z całym szacunkiem - co komuś z tego, że obniżycie cenę (nierealne) albo dodacie jakiś gadżet (MEGA nierealne), skoro ktoś jest w plecy z zabawą kilka dni.

PS - nie potwierdziłem swojego zamówienia pre-order, tylko o 9:00 wbiłem do EMPIKU - zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:02, urbikon napisał:

widzicie spammerzy...

a tak na serio to WSZYSTKIE komentarze dotyczące beznadziejności wysyłki i dostawy DOTYCZĄ
gry - wyrażają opinię, że w sposób bezdyskusyjny gracze zostali pozbawieni możliwości
zabawy.

I uważam, że takie opinie powinny być jeszcze szerzej publikowane, bo dzięki temu mniej
graczy natnie się przy okazji następnej takiej akcji.

Z doświadczenia wiem, że zgłoszenie czegoś takiego "konsultantowi" lub "przedstawicielowi
....nic nie daje. A nawet jeśli to z całym szacunkiem - co komuś z tego, że obniżycie
cenę (nierealne) albo dodacie jakiś gadżet (MEGA nierealne), skoro ktoś jest w plecy
z zabawą kilka dni.

PS - nie potwierdziłem swojego zamówienia pre-order, tylko o 9:00 wbiłem do EMPIKU -
zero problemów.


dobrze gada, dac mu wodki ;)

a co do artykulu... troche cienizna zalecialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno na gram.pl krzyżyk postawiłem... przesyłki pre-order po 5 dniach od premiery xD na żywo... co tu na żywo jest to ja nie wiem... chyba HSTV.pl nie widzieliście... tam NA ŻYWO są programy... jeszcze brakuje mi reklam gram.pl na tvp1 podczas transmisji mszy... pozdro... ukrzyżować gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 19:58, hubert0 napisał:

Troszkę ta relacja zgapiona z recenzji TBC w CDA no ale ujdzie...

Szczerze? Nie miałem okazji czytać.
Też uaktualniali co jakiś czas i pisali na gorąco? Cóż, great minds think alike...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie ma sie nic do powiedzenia to lepiej nic nie mowic. To nie jest pierwszy taki prypadek - zatem tym razem bedzie BAN.

Acha i jeszcze:

urbikon oraz ashar dostaja po ostrzezeniu za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł Maj Gat!!
Czytalem na innym forum, jak koles opowiadał o grze Dark Knigh''tem, jezeli to co napisał to prawda, to... Wrath of The Lich king przerosl moje najwieksze oczekiwania, ta gra to Genialne Cudo!! Blizzard:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DK w fazie beta był tak OP, że praktycznie zabic się go dało jedynie bugiem living bomb, ew nienerfnietym jeszcze retradinem. Po nerfach i tak jest przesadnie silny poza tym histora nawróconych DK jest jak dla mnie tak kompletnie bezsensowna, że aż żal d... ściska (tu mały spoiler, bo jak można w 3 minuty z okładem zmienić stronę konfliktu i z bezlitosnego nieumarłego rycerza śmerci przejść nagle na strone dobra ot tak sobie, no niby costam wyjsnione ale i tak do kitu). Trzeba jednak przyznać, że questy początkowe dla tej klasy są bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was biedne dzieci bo gra nie doszłą na czas. Czekaliscie tyle miesiecy ti i poczkeracie jeszcze te kilka dni. No lkudzie opamietajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować