Zaloguj się, aby obserwować  
Dejred

Dekaron - Darmowe MMORPG

14 postów w tym temacie

Dekaron jest w pełni darmową grą z gatunku MMORPG, przeznaczoną dla graczy powyżej 18 roku życia. Niedawno wyszedł europejski klient. Najważniejsze cechy tej gry to:

* Świetna grafika i cieszące oko krajobrazy
* 6 bardzo zróżnicowanych klas postaci
* Szybka akcja - system walki stawiający na dynamikę rozgrywki
* Rozbudowany system PvP - wspiera rywalizację i nie pozwala na nękanie nowych graczy
* Ogromna ilość lokacji, potworów i przedmiotów
* Duża liczba aktywnych graczy - w tym wielu z Polski

Gra jest całkowicie darmowa, nie płacimy za ściąganie gry, zakładanie czy utrzymanie konta. Nie planuje się również wprowadzenia tego rodzaju opłat. Możemy jednak skorzystać z tzw. "Item Mall", czyli za realne pieniądze możemy kupić przedmioty, które pomagają nam w grze. Na szczęście przedmioty te nie psują balansu gry, nie są również niezastąpione.

Oficjalna strona gry: http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do

Polska strona: http://dekarononline.pl i forum: http://www.gryok.net/forum/dekaron-f54.html

Intro z gry: http://pl.youtube.com/watch?v=kRf1qxtrUh8&feature=related

Zapraszam do rozmów na temat Dekarona, i do gry. Jest mnóstwo graczy z Polski i wiele naszych gildi. Niestety jest po angielsku, ale w kilka dni można wszystko opanować...Dodam że podstawowa wersja nazywa się 2Moons ,a europejska Dekaron.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), Windows 98/2000/XP, łącze internetowe.

20081114120325

20081114120350

20081114120424

20081114120648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Widać, że już nieco umiesz w to grać, no więc zapytam się Ciebie: co mam robić? :-) Mógłbyś podać numer gadu-gadu, to byś mi co nieco wytłumaczył (pierwszego skilla z questa mam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem ale szybko odinstalowalem. grafika wydawala mi sie za pixelowa :/
na horyzoncie jednak rysuje sie inne MMO ktore ma szanse wybic sie przed szereg wsrod darmowek. mowie tu o Runes of magic. gram w closed bete i gra wessala mnie nieziemsko. jak zadne inne MMO (darmowe ofc) jakie do tej pory gralem, a bylo ich troche bo gralem w wiele tytulow szukajac tego wlasciwego. i znalazlem :). "nie masz kasy na WoW? RoM jest dla Ciebie :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:30, ashar napisał:

gralem ale szybko odinstalowalem. grafika wydawala mi sie za pixelowa :/
na horyzoncie jednak rysuje sie inne MMO ktore ma szanse wybic sie przed szereg wsrod
darmowek. mowie tu o Runes of magic. gram w closed bete i gra wessala mnie nieziemsko.
jak zadne inne MMO (darmowe ofc) jakie do tej pory gralem, a bylo ich troche bo gralem
w wiele tytulow szukajac tego wlasciwego. i znalazlem :). "nie masz kasy na WoW? RoM
jest dla Ciebie :)"


Jaka za pixelowa? z góry tak, ale jak dasz zoom wszystko ładnie wygląda...

@edeusz
- wiadomo że GW lepsze ,ale mowa tu o darmowym MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, grałbym w to ale kupiłem niedawno Guild Wars:D Gra wygląda ciekawie, ma szanse rywalizować z Silkroad.

EDIT: A co do grafy - widać że japońce maszały w tym palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O grze tej mogę powiedzieć tylko pare słów , gra jest naprawde dobra , jeśli nie lepsza xD . Nie nudzi się , bardzo fajne pomysły , tryb walki Hakslaszowy , nie męczysz się z mobem 5 min ,wciągneła mnie bardziej niż WOW , a dotąt myślałem że nie ma lepszej gry .Do tego trzeba dodać że gra jest w fazie rozwoju , powiem jedno NAPRAWDE WARTO ZAGRAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować