Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Zmiany w porównaniu do Kotora 1 a Sith Lords
Dużo bardziej rozbudowana fabuła
wpływ na charaktery drużyny
naprawde usprawniony interfejs
więcej mocy
podniesienie limitu poziomów do 30 [bodajże]
wprowadzenie klas prestiżowych po 3 dla obu stron mocy
tyle co pamiętam

A ode mnie na chwile obecncą gram w SITH Lords i musze powiedzieć ze gra jest wspaniała - już mi ubyło kilkadziesiąt dni z życiorysu ,a miłośnik dobrego rpg będzie bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:10, Fumiko napisał:

> No to kupie se narazie I bo 2 jest troche za droga..w empiku 160zl chyba ze na allegro
dostane
> do 50 zl a nie ma ktos przypadkiem na sprzedz I?:)

Nawet jeśli ktoś ma to wątpię żeby za grę w dobrym stanie zażądał mniej niż kosztuje w empiku.
A tak zawsze masz paragon i w razie problemów Ci wymienią.


na allegro za 87zł nówki:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2006 o 19:53, t6h6c6 napisał:

Nie przesadzaj, jakis zboczony?(zart) Ja tam wole grac płcią męską, bo wkoncu facet powinien
grac facetem a nie kobietam, wole sie wczuc w role faceta niz kobiety...to chyba normalne:)


ja i moj brat tez gramy zawsze facetami...niemoge grac jesli na monitorze mam jakiegos "dziada z broda":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablolod ile masz lat? Pytam z ciekawosci bo chyba dzisiaj z toba na gg pisalem...a pozatym co tak wszystkich..i mnie wzielo na kotor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa ja niewiem czy kupowac kotor bo jak mowilem mam tyle gier do przejscia, ID2 i BG 1 I BG 2 jeszcze sa nieruszone, i gothic 3 to gram, i nwn2 tez gram przeciez moge grac raz w to raz w to to se chyba kupie kotorA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podobał się KotOR I, był taki bardziej w stylu Star Wars i miał bardziej wciągającą fabułę. II zbyt mroczna jest i za późno dostaje się miecz świetlny ;P.
Ja w II dobiłem do 32 poziomu, a kumpel (z lekką pomocą kodów, ale jednak) do maksymalnego 50 poziomu. Dopiero potem jego postać zbierała punkty doświadczenia w bezdenną nicość. Więc chyba rozwiałem wątpliwości co do niektórych?

t6h6c6 -> mógłbyś stawiać kropki i starać się pisać z sensem? Bo w jednym zdaniu stwierdzasz że nie kupisz i potem że kupisz. Troche to pogmatwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 01:56, otc napisał:


t6h6c6 -> mógłbyś stawiać kropki i starać się pisać z sensem? Bo w jednym zdaniu stwierdzasz
że nie kupisz i potem że kupisz. Troche to pogmatwane...


Ale wszyscy zrozumieli i zakonczmy sprawe tak, wkurza mnie jak ktos pisze ę ą ale niech se pisze ja pisze jak lubie i juz jak ci sie nie podoba to nie czytaj basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 02:12, t6h6c6 napisał:

Ale wszyscy zrozumieli i zakonczmy sprawe tak, wkurza mnie jak ktos pisze ę ą ale niech se
pisze ja pisze jak lubie i juz jak ci sie nie podoba to nie czytaj basta


Jeśli cię uraziłem to wybacz, ale zauważ, że każdy tu stara się pisać tak żeby było czytelnie

Boże czy my żyjemy w kraju gdzie wszyscy na wszystkich się obrażają?! Już nie mogę wytrzymać. Kaczor obraża się na kartofle, Giertych bo ktoś w gazecie napisał że Giertych...
Ludzie dajcie sobie troche luzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 02:23, otc napisał:



Nie obrazam sie ja sie nigdy nie obrazam tylko nie przesadzaj z drunym ę ą skoro mnie rozumiesz to mnie nie poprawiaj a jak nie rozumiesz to nie chcesz rozumiec co idzie za tym zebys mnie nie czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:37, Fumiko napisał:

A znasz historię tego zwrotu? Bo HK w pewnym momencie ją opowiadał :D


Znam :D Nie jest to bowiem przypadkowo stosowany zwrot :D Dokładnie jednak nie pamiętam ;]
HK-47 nazwał tak chyba Malaka co bardzo rozśmieszyło Revana, który potem chciał by robot zaczął używać tego zwrotu :)

Być może się mylę, ale nie pamiętam już dokładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszystkich wzięło na KotOR? Bo ich zawsze brało. :P Ta gra to po prostu mistrzostwo(osobiście uważam ją za Najlepsze RPG na Świecie). Wszyscy starają się nadrobić zaległości, grając włąśnie w tą grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:21, jedirulez napisał:

W kotor I jest planeta Yavin.Co można tam zrobić.Ja tam byłem i niec nie mogłem zrobić tylko

Po pierwszej wizycie nie dowiesz sie nic ciekawego ale po odszukaniu kolejnych star map bedziesz mógł kupować coraz lepsze przedmioty - a na końcu beda tam dwa UNIKALNE kamienie do miecza - opończa mocy i coś tam obroncy
według mnie sa to najlepsze kamienie w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować