Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 19:28, skaybay napisał:

Miałem na myśli zestrzeliwanie myśliwców.

No tak. Fakt. Zapomniałem o tym i o ścigaczach. Ale też nauczyłem się zestrzeliwać te badziewia z palcem w d... czasem mi szybę zarysowali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:02, Lamb3rt napisał:

PS Co myślicie o filmie na podstawie pierwszego KotOR-a? Oczywiście nie nakręconego przez Lucasa

Dlaczego nie przez Lucasa? To byłby świetny scenariusz, a jakby nie liczyć jako reżyser i producent był najlepszy. W końcu wszystkie te filmy są jego (ostatnie 2 jako producent)

Dnia 11.01.2007 o 18:02, Lamb3rt napisał:

czy Uwe Bolla ;)

Tego gostka to nawet nie wspominaj w tym kontekście bo mi sztalugi od krat się wyrywają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:47, Olamagato napisał:

> Miałem na myśli zestrzeliwanie myśliwców.
No tak. Fakt. Zapomniałem o tym i o ścigaczach. Ale też nauczyłem się zestrzeliwać te badziewia
z palcem w d... czasem mi szybę zarysowali. :D


Dokładnie ;) To przychodzi z czasem :) A wracając do tematu . Na KotoR 3 poczekam . Ale wolałbym ,aby jakiś przyjemny mod (np. plan odzyskania planety robotów) umilił mi czekanie :) No właśnie ten mod już wyszedł ? Znasz może jakieś ciekawe mody? Ostatnio jestem ogólnie zafascynowany robotami zabójcami może dzięki temu artykułowi - http://ossus.pl/biblioteka/IG-88 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wj czy wiecie ze jest dostepne spolszcenie do kotor II na stronie www.kotor2.pl? Spolszcenie kosstuje 3,66 ale jest warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:25, Koski napisał:

Wj czy wiecie ze jest dostepne spolszcenie do kotor II na stronie www.kotor2.pl? Spolszcenie
kosstuje 3,66 ale jest warte swojej ceny

Rychło w czas kolego. Ale ja nie ściągałem go, bo boję się błędów i nie chce mi się wydawać 3,66 na nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:37, Black Dog napisał:

Rychło w czas kolego. Ale ja nie ściągałem go, bo boję się błędów i nie chce mi się wydawać
3,66 na nie. :P

Nie ma błędów. Spolszczenie działa niezawodnie. Mozna go też aktualizować *zawsze*. I zawsze na nowo instalować za darmo przy każdej reinstalacji (używając kupionego kodu).

A nie jest idealne ponieważ:
1. W grze istnieją błędy w plikach dlg, które występują również w wersji angielskiej. Na przykład gra pobiera przy postaci żeńskiej dialogi z wersji męskiej, czego po angielsku nie widać, ale po polsku już tak. Jak na razie problem ten utrudnia wytworzenie uniwersalnego tłumaczenia dla postaci żeńskich i męskich w kombinacji z żeńskim lub męskim Revan.

2. Kilka tłumaczeń mogłoby być lepszych, a nie są ponieważ wciąż są ulepszane. Docelowo spolszczenie ma być "idealne". Obecna jakość tłumaczenia jest na poziomie KotOR1 przy czym ma mniej bugów (braków tłumaczeń, pomylonych tłumaczeń) niż tamta wersja w tamtej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż Knights of the Old Republic I tnie się na najniższych ustawieniach tak, że nie da się grać. Nie byłoby w tym nic dziwnego ale taki Oblivion, Far Cry czy Gothic III działają mi płynnie!!! Gothic III mam na najniższych ustawieniach i chodzi o wiele płynniej niż Star Wars!!! Pomożecie mi rozwiązać ten problem??? Mój komp to:
-AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ
-1 GB RAM
-karta graficzna Radeon X200 64 MB (zintegrowana);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:02, Lamb3rt napisał:

Mi w KotOR-ach zawsze brakowało pojazdów. Niektóre mapy były ogromne i niewygodnie było się
po nich poruszac bez mocy "Szybkośc rycerza".

PS Co myślicie o filmie na podstawie pierwszego KotOR-a? Oczywiście nie nakręconego przez Lucasa
czy Uwe Bolla ;)


Moim zdaniem jest to bardzo dobry materiał na film. Bardzo ucieszyłaby mnie wiadomość, że będzie taki film. Jednak G. Lucas nie powinien bynajmniej zabierać się za reżyserowanie. Rola producenta jak najbardziej odpowiada.
Sądzę, że zagorzałym fanom GW spodobałby się taki film. Jest to okres w dziejach galaktyki pełen wybitnych osobowości, zarówno po ciemnej, jak i jasnej stronie mocy.
Film na podstawie np. KotORa II, emanujący ciemną stroną mocy... jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:02, Lamb3rt napisał:

Mi w KotOR-ach zawsze brakowało pojazdów. Niektóre mapy były ogromne i niewygodnie było się
po nich poruszac bez mocy "Szybkośc rycerza".


Malkontnent:P Na Nar Shada, w refugee sector był przecież pod. Trzeba było go tylko złożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:32, shinian napisał:

> Mi w KotOR-ach zawsze brakowało pojazdów. Niektóre mapy były ogromne i niewygodnie było
się
> po nich poruszac bez mocy "Szybkośc rycerza".

Malkontnent:P Na Nar Shada, w refugee sector był przecież pod. Trzeba było go tylko złożyć:)


hmmm ten złom ;) skoro o nim mowa to powiedz jakie do niego trzeba części i gdzie je znaleźć :) nie myślałem że się da nim latać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:13, skaybay napisał:

hmmm ten złom ;) skoro o nim mowa to powiedz jakie do niego trzeba części i gdzie je znaleźć
:) nie myślałem że się da nim latać ;)


O ile dobrze pamiętam to panel sterowniczy, "maneuvering flaps" i coś do zasilania.

Panel sterowniczy gdzieś przy torze wyścigowym, maneuvering flaps w 3 stacji pylonów a takie coś do zasilania dostajemy po załatwieniu dla Ithorianina Lassavou (czy jakoś tak) możliwości odlotu.

Do tego przy ścigaczu można jeszcze nabić sobie trochę influenca na Attona i Bao Dura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:25, Lamb3rt napisał:

Jak sprawic, żeby w pierwszym KOTOR-ze do drużyny dołączyli Juhani i HK-47? Szczególnie ten
ostatni ;)


Juhani musisz sprowadzić na dantooine na jasną stronę (to główna misja więc nie przegapisz ale UWAGA nie mów jej że rada Jedi przysłała Cię abyś oczyścił gaj z mroku) a HK47 kupisz u sprzedawcy robotów na Tatooine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:25, Lamb3rt napisał:

Jak sprawic, żeby w pierwszym KOTOR-ze do drużyny dołączyli Juhani i HK-47? Szczególnie ten
ostatni ;)


Juhani:
Zaatakuje Cię, ale gdy straci około trzy-czwarte życia, to zacznie rozmawiać i przekonywać do zabicia jej.Musisz ciągle jej gadać żeby przeszła spowrotem na jasną stronę mocy(jak mi nie działało, to ciągle powtarzałem gadkę, aż w końcu perswazja zadziałała)

HK-47:
W sklepie z robotami na Tatoinne możesz(nie musisz) kupić go za 5000 kredytów.Jeśli wolisz być na jasnej stronie, to poproś o zniżkę.Sprzedawca zawsze zniży o 1000!Jeśli wolisz ciemną stronę, to zastrasz go a cena powinna zaraz zmaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 19:53, kubagracz napisał:

jak mi nie działało, to ciągle powtarzałem gadkę, aż w końcu perswazja zadziałała)

W przypadku Juhani (i inne też) dialogi są tak ustawione, żeby skusić gracza na wybranie linijki z opcją perswazji. Nie jest to jednak wcale potrzebne. Można ją spokojnie przekonać bez sztuczek, ale jest to zawsze najdłuższa wersja rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować