Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Peace is a lie
There is only passion
Through passion I gain strength
Kto powiedział że kroczę drogą słabowitych Jedi?:)

Przy okazji - naprawdę dzięki za tą radę z kozim mlekiem, jest całkiem dobre i co ważniejsze - nieszkodliwe:)
(jakoś nie było okazji żeby podziękować wcześniej - nie widziałem Cię ostatnio w NM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:52, Karharot napisał:

Kto powiedział że kroczę drogą słabowitych Jedi?:)


Ale nawet Kodeksu Sith nie znasz w całości. Jak to ci Mroczni... :P

Dnia 19.08.2007 o 21:52, Karharot napisał:

Przy okazji - naprawdę dzięki za tą radę z kozim mlekiem, jest całkiem dobre i co ważniejsze
- nieszkodliwe:)
(jakoś nie było okazji żeby podziękować wcześniej - nie widziałem Cię ostatnio w NM).


A proszę uprzejmie. W NM bywam sporadycznie a że akurat sama miałam ten problem to się podzieliłam rozwiązaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:58, Fumiko napisał:

Ale nawet Kodeksu Sith nie znasz w całości. Jak to ci Mroczni... :P


No wiesz?! Codziennie recytuję go do poduszki (jak dotąd poduszka nie odpowiedziała:)
Oto cały kod jedynej prawdziwej strony mocy:
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion I gain strength.
Through strength I gain power.
Through power I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
W poprzednim poście nie chciałem niepotrzebnie spamować ale wymusiłaś to na mnie podważając prawdziwość mej wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:18, Olamagato napisał:

> Ostatnio czesto gram w rozne gry w oknie. chcial bym sie zapytac
> czy kotor tez umozliwia taki tryb? "firmowo" chyba nie ma takiej opcji
Jest.

> jak takie cus mozna by bylo zaaplikwoac :P dzieki z gory
Oczywiście, że każda tego typu gra umożliwia granie w oknie. Poszukaj w pliku swkotor.ini poniższej
sekcji i zmień parametr fullscreen na zero:
[Graphics Options]
FullScreen=0


dzieki za info :P juz pieknie dziala w okienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:06, Gano napisał:

hej, podajcie link do solucji kotor2, tylko żeby po polsku


Na GRY-OnLine.pl jest poradnik ;)

(a, że to ja go pisałem, to już swoją drogą :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jest płatny(DROGO, 9+vat) nie mam nawet tyle kasy na komurce. Jak by 3 zeta było to bym wział. Jakiegoś darmowego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:09, lordfett napisał:

> hej, podajcie link do solucji kotor2, tylko żeby po polsku

Na GRY-OnLine.pl jest poradnik ;)

(a, że to ja go pisałem, to już swoją drogą :P)

To ci powiem, że popełniłeś błąd przy opisie Questów na Nar Shadaa . Jeśli ktoś zrobi wszystko dokładnie jak w poradniku nie aktywuje mu się wiadomość z kantoru(w solucji kilku brakuje questów, które to aktywują)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:19, Master Miroy napisał:

To ci powiem, że popełniłeś błąd przy opisie Questów na Nar Shadaa . Jeśli ktoś zrobi wszystko
dokładnie jak w poradniku nie aktywuje mu się wiadomość z kantoru(w solucji kilku brakuje questów,
które to aktywują)).


Możliwe, że podczas składania poradnika w całość coś zgubiłem. Nie mam teraz dostępu do KotORa 2 (ahh, te wakacje), ale postaram się to sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:17, Gano napisał:

ale jest płatny(DROGO, 9+vat) nie mam nawet tyle kasy na komurce. Jak by 3 zeta było to bym
wział. Jakiegoś darmowego szukam


Jak podasz maila to sprubuje Ci przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:06, Gano napisał:

hej, podajcie link do solucji kotor2, tylko żeby po polsku

Tej gry nie przechodzi się na jeden sposób. Można iść tą samą postacią z tymi samymi cechami, a i tak jeżeli nie zrobi się wszystkiego w identycznej kolejności, to będzie się grało nieco inaczej.
Wpływ na grę ma niemal wszystko od wyposażenia po odpowiedzi w czasie rozmowy oraz czynniko losowe. Dlatego poradniki nie mają większego sensu bo niektóre questy mogą się nawet nie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:43, Olamagato napisał:

> hej, podajcie link do solucji kotor2, tylko żeby po polsku
Tej gry nie przechodzi się na jeden sposób. Można iść tą samą postacią z tymi samymi cechami,
a i tak jeżeli nie zrobi się wszystkiego w identycznej kolejności, to będzie się grało nieco
inaczej.
Wpływ na grę ma niemal wszystko od wyposażenia po odpowiedzi w czasie rozmowy oraz czynniko
losowe. Dlatego poradniki nie mają większego sensu bo niektóre questy mogą się nawet nie pojawić.



Pytanko a ile tam jest questów losowych?? To nie "jedynka" gdzie zadania członków drużyny były wywoływane losowo. Jedyne zadania losowe co mi przychodzi do głowy to atak na Mrocznego Jastrzębia przez Trandoshian(chyba tak to sie pisze) i "zaproszenie" Kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:18, Abok napisał:

Pytanko a ile tam jest questów losowych??

Nie napisałem nic o questach losowych. Czynniki losowe działają w grze od walki, aż po wszelkie testy K20 na porażkę lub sukces - w tym wykorzystania opcji dialogowych uzależnionych od poziomu cech i umiejętności postaci. Z tego powodu dialog, który jest możliwy do przeprowadzenia w jednym przypadku nie jest często możliwy do przeprowadzenia w innym. Wpływają na to zarówno rzuty K20 jak i wysokości poszczególnych współczynników rozwoju postaci.
Powtórzenie identycznej gry wymaga identycznej kolejności wszelkich działań w grze, a i to nie gwarantuje, że absolutnie wszystko będzie identyczne ponieważ są dialogi w których jest tylko jednorazowa szansa sukcesu i nie można ich powtórzyć w przypadku gdy rzut losowy zadecydował jednak o porażce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź. A i proszę nie rozpisuj się jak jakiś filozof bo myślę, że większość ludzi to i tak rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:14, Abok napisał:

A i proszę nie rozpisuj się jak jakiś filozof bo myślę, że większość ludzi to i tak rozumie.

Jeżeli ktoś nie zrozumiał jakiegoś mojego posta, to zawsze staram się wyjaśnić wszystko i od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:23, lordfett napisał:

> To ci powiem, że popełniłeś błąd przy opisie Questów na Nar Shadaa . Jeśli ktoś zrobi
wszystko
> dokładnie jak w poradniku nie aktywuje mu się wiadomość z kantoru(w solucji kilku brakuje
questów,
> które to aktywują)).

Możliwe, że podczas składania poradnika w całość coś zgubiłem. Nie mam teraz dostępu do KotORa
2 (ahh, te wakacje), ale postaram się to sprawdzić :)

Brakuje kilku questów z doków, a także tych w sektorze uchodźców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować