Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dzięki za wskazówkę poszłem tam i gdy wyszłem z sektora dostałem wiadomość o zaproszeniu
jednym słowem fabuła poszła dalej.
Wielkie dzięki, dzięki tobie przeszłem grę :)
Jeszcze raz wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:56, Buhahahahaha napisał:

Pomocy! gdzie ukrywa się dia, która maznela wibroostrzem swojego zalotnika?

Na samym początku gry. Prawie obok Twojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:24, Olamagato napisał:

> Pomocy! gdzie ukrywa się dia, która maznela wibroostrzem swojego zalotnika?
Na samym początku gry. Prawie obok Twojego mieszkania.


O kurdę a ja jej szukałem w dolno miejskich blokach mieszkalnych. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:16, Buhahahahaha napisał:

Pomocy! Gdy zszedłem do podmiasta zaczęło się pojawiać coś takiego i po minucie gra się wyłącza!


Daj większy screen bo na tym ledwie co widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:46, Fumiko napisał:

> Pomocy! Gdy zszedłem do podmiasta zaczęło się pojawiać coś takiego i po minucie gra się
wyłącza!

Daj większy screen bo na tym ledwie co widać


Niestety ale coś porypało z netem i mam 44/kbs :/ więc raczej nie da rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:26, Tajemnic napisał:

No to po prostu opisz o co chodzi. Bo ja patrzę i nie widzę nieprawidłowości...


Po zejściu do podmiasta pojawiła się taka jakby siatka na poziomi klatki piersiowej postaci, która znika jjeżeli ustawi się pod odpowiednim kątem kamerę lub przerzedza się. po około 1 minuty gra się wiesza i pojawia się błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 19:45, Buhahahahaha napisał:

> No to po prostu opisz o co chodzi. Bo ja patrzę i nie widzę nieprawidłowości...

Po zejściu do podmiasta pojawiła się taka jakby siatka na poziomi klatki piersiowej postaci,
która znika jjeżeli ustawi się pod odpowiednim kątem kamerę lub przerzedza się. po około 1
minuty gra się wiesza i pojawia się błąd



Też tak kiedyś miałem, tylko że w bazie Vulkarów. Wczytałem wcześniejszą grę i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waszym zdaniem która część jest lepsza???? ja uważam, że pierwsza miała lepszy klimat i postacie...ale w drugiej fabuła bardziej mi sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:12, Długi18 napisał:

Waszym zdaniem która część jest lepsza????

Pierwsza była ewidentnie lepsza. W drugiej rozwinięto tylko warsztat i dodano crafting, dodano zmienne stany postaci drużyny i co oczywiste nową fabułę. Ale to nie wystarczyło.
Fabuły pierwszej nie potrafiła przebić. Scenariusz jedynki praktycznie nadaje się od razu do sfilmowania (genialna fabuła od początku do końca), natomiast dwójki nie - bo zanudziłaby widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:20, Olamagato napisał:

Pierwsza była ewidentnie lepsza. W drugiej rozwinięto tylko warsztat i dodano crafting, dodano
zmienne stany postaci drużyny i co oczywiste nową fabułę. Ale to nie wystarczyło.


No i jeszcze dodano niepodokańczane lokacje , aby było bardziej tajemniczo i żeby Forumowicze mogli pisać wiecej postów w stylu : Kurde, czy ktoś wie , jak przedostać się przez takie i takie drzwi i co za nimi jest? Sam tak pisałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:20, Olamagato napisał:

> Waszym zdaniem która część jest lepsza????
Pierwsza była ewidentnie lepsza. W drugiej rozwinięto tylko warsztat i dodano crafting, dodano
zmienne stany postaci drużyny i co oczywiste nową fabułę. Ale to nie wystarczyło.
Fabuły pierwszej nie potrafiła przebić. Scenariusz jedynki praktycznie nadaje się od razu do
sfilmowania (genialna fabuła od początku do końca), natomiast dwójki nie - bo zanudziłaby widzów.



I pozostaje jeszcze kwestia historii postaci, bo według mnie to też była mocniejsza strona "jedynki". W części drugiej nie ma tak fascynujących opowieści, ba prawie w ogóle ich nie ma, no nielicząc historii Attona, bo dość ciekawa i Hanharra. I zgadzam się, że nadaję się na film i jakby sfilmować oba KOTOR''y to by wyszedł taki STAR WARS, a mianowicie 3 pierwsze epizody najlepsze(Powrót Jedi ponad wszystko xD ) a dalej coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pierwsze

Dnia 07.09.2007 o 14:25, Abok napisał:

epizody najlepsze(Powrót Jedi ponad wszystko xD ) a dalej coraz gorzej.


Moim zdaniem , klimatem nawiązano dość mocno do pierwszych Episodów w ostatnim filmie , RotS.Gdyby wywalić kilka naciąganych scen , byłby naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem......No jak kilku ludzi wie mój angielski jest kulawy .....A więc proszę o pomoc ,bo chciałbym uruchomić Kotor Save Game editora ,ale kompletnie nie wiem jak to zrobic. Potrzebny mi on jest ,poniewaz ostatnio kombinuje z modami i chce go przetestowac ..i takie tam rozne....Z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:31, WIkitory napisał:

Mam mały problem......No jak kilku ludzi wie mój angielski jest kulawy .....A więc proszę o
pomoc ,bo chciałbym uruchomić Kotor Save Game editora ,ale kompletnie nie wiem jak to zrobic.
Potrzebny mi on jest ,poniewaz ostatnio kombinuje z modami i chce go przetestowac ..i takie
tam rozne....Z góry dzieki!


http://www.ling.pl/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:32, Asthariel napisał:

Czy ktos grał w modyfikację do jedynki opisaną na gramsajcie Olamagato? Jak opinie?


Ja aktualnie przechodze z nią KotOR''ka [teraz już całkiem cywilnie,nieścigany terminami,dla zabawy ^^''] i powiem tyle - świetna :D Wreszcie wrogowie stanowią jakieś wyzwanie,a bossowie pokroju Calo Norda nie są pajacami czekającymi aż spuścimy im baty.O zgrozo - potrafią nawet powodować frustracje! Nawet byle Brejk moze spowodowac ze przycisk F5 stanie sie naszym najlepszym przyjacielem. Gra staje sie realniejsza i klimatyczniejsza [epickim,przepakowanym 20 lvlowym postaciom zalatwiajacym jedna reka rancora,posiadajacym fundusze wystarczajace na zbudowanie modelu 1;1 Gwiazdy Smierci mowimy NIE! to samo tyczy sie 9 lvlowcow przechodzacych bez szwanku przez niezglebione krysztalowe jaskinie bedace wyzwaniem dla wielu mistrzow jedi] Jesli czujesz ze Moc nie ma przed Tobą tajemnic i masz wrazenie ze KotOR nie moze Cie juz zaskoczyc,oraz umiesz wysaczyc 120% wydajnosci ze swojego buildu to mod dla Ciebie! Ale jesli Slepy Duncan byl dla Ciebie wyzwaniem,a pojedyncze ogary kath nadal sa przeciwnikami nie do pokonania odpusc sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować