Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

cześć mam pytanie tzn dwa pytanie po Pierwsze ile zajmuje przejscie kotor''a 1? Aha i ***Spoiler***
Kiedy gracz dokonuje wyboru między jasna a ciemną stroną? i na czym to polega?
***Koniec Spoilera*** z góry thx za odpowiedź


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:25, rafekx 12 napisał:

cześć mam pytanie tzn dwa pytanie po Pierwsze ile zajmuje przejscie kotor''a 1? Aha i ***Spoiler***

Kiedy gracz dokonuje wyboru między jasna
a ciemną stroną? i na czym to polega?
***Koniec Spoilera*** z góry thx za odpowiedź




Przejście ile czasu? Nie wiem, ponad 20 godzin na pewno.
Spoiler
Pod koniec gry dokonujesz wyboru. ale nie bede ci psuć zabawy, powiem tylko, że lekko cie to zaskoczy
Koniec spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:25, rafekx 12 napisał:

Kiedy gracz dokonuje wyboru między jasna a ciemną stroną?

W zasadzie przy każdym quescie jego poziom jasno-ciemności zmienia się zależnie wyborów postaci. Natomiast w jednym miejscu, a właściwie w dwóch można te wybory zasadniczo obrócić w przeciwną stronę stając się ze złego minimalnie dobrym lub odwrotnie.

Dnia 05.01.2008 o 14:25, rafekx 12 napisał:

i na czym to polega?

Tego żaden prawdziwy fan KotORa Ci nie powie, bo naprawdę zepsułby Ci przyjemność odkrycia tego samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 miejsca?? Ja znam tylko jedno na planecie ******* na dachu świątyni podczas rozmowy z *********.
Może jest jakieś drugie miejsce ale ja go jakoś nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:16, Abok napisał:

Może jest jakieś drugie miejsce ale ja go jakoś nie kojarzę.

Można jeszcze w Starforge w piramidalny sposób wszystko popsuć - jeżeli idzie się jasną stroną. Nie wiem jak z ciemną bo tego nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:55, Olamagato napisał:

> Może jest jakieś drugie miejsce ale ja go jakoś nie kojarzę.
Można jeszcze w Starforge w piramidalny sposób wszystko popsuć - jeżeli idzie się jasną stroną.
Nie wiem jak z ciemną bo tego nie testowałem.

Jak? Zabijając *********?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:57, Asthariel napisał:

Jak? Zabijając *********?

Tak. Szczególnie mając 100% wykonanych rozmów czyli pełną możliwość uratowania. Pokonanie wtedy Malaka staje się dość uciążliwe - można zjechać z LS/DS poniżej szarości i choć wpływu na scenę końcową to nie ma, to możnaby to uznać za buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:55, Olamagato napisał:

> Może jest jakieś drugie miejsce ale ja go jakoś nie kojarzę.
Można jeszcze w Starforge w piramidalny sposób wszystko popsuć - jeżeli idzie się jasną stroną.
Nie wiem jak z ciemną bo tego nie testowałem.


Z ciemną stroną nie da sie tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem z KotoR''em II, mianowicie wgrałem spolszczenie ze stronki www.kotor2.pl, ładnie działa wszystko ok, i okazuje sie że kody nie działają, tzn nie wyskakuje wogule konsola do wpisywania kodów, robiłem tak samo kotorze I i tam wszystko działało, a teraz w II nie działa, może inna kombinacja klawiszy?? Tylko pytanie, jaka to kombinacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś cokolwiek wpisać po wywołaniu konsoli? Może wpisywany kod nie jest widoczny na ekranie ale zadziała gdy poprawnie go wpiszesz i potwierdzisz, nigdy nie zaszkodzi spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciskałem tyldę (~), żadna konsola niew wyskakuje, próbowałem wpisywać kod ale zawsze gdy wpisuję to wyskakują mi okienka gry tak jakbym poprostu użył skrótu, a nie wpisywał kod... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:53, Krystian-03 napisał:

Wciskałem tyldę (~), żadna konsola niew wyskakuje, próbowałem wpisywać kod ale zawsze gdy
wpisuję to wyskakują mi okienka gry tak jakbym poprostu użył skrótu, a nie wpisywał kod...
K


Z tego co pamiętam to jeszcze były jakieś cyrki z plikiem ini, bodaj CheatEnable = 1 ale nie traktuj tego co teraz pisze jako wyroczni ostatecznej tylko poszukaj dokładniej, coby sobie gry nie zjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem na Nar Shada :/ Gra wyłącza mi się, zaraz po obejrzeniu filmiku <spoiler>w którym m. in. Mistrz Jedi chce zabić Wookiego, ale nie pozwala mu na to Krei</spoiler> Zuploadowałem save na serwis sendspace. Czy ktoś mógłby odczytać w swojej grze ten zapis i sprawdzić, czy na jego wersji gry wszystko "hula" i w razie czego wysłać mi save z postępem w grze (kilkanaście sekund tylko) bym mógł go odczytać bez reinstalacji gry? Po prostu nie chcę ściągać ponownie spolszczenia - jest to dość kłopotliwe, mam limity ściągniętych danych...

http://www.sendspace.pl/file/lQADhnhI/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 10:08, Ringno5 napisał:

A choćby w tym zestawie: http://www.gram.pl/sk3_6gfl7_Star_Wars_The_Best_of.html

Bardzo fajna rzecz jeśli ktoś przegapił którąś z tych gier.

Wygląda super, tylko że to jest w ogóle niedostępne. Szkoda. Może jest jeszcze gdzieś indziej?

A już dzięki. Znalazłem na ultimie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować